Pomoc Fundacji domu dziecka

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

bernarrddor
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 05, 2016 8:03 pm
Pomoc Fundacji domu dziecka

Post autor: bernarrddor » śr lis 16, 2016 4:18 pm

Witam,
To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze społecznym. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza każdego zainteresowanego do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku szkolenia dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Fajne było to, że przesyłano niezwykle różnorodne akcje społeczne: od przedstawień teatralnych przez kursy języków obcych po leczenie i rehabilitację. Nie wyłącznie dotacje na konto domu dziecka.
Jeżeli zainteresowany kandydat nie ma możliwości przesłać swojej kandydatury w najbliższej edycji programu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się każdej jesieni.
Z pozdrowieniami,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Amanda123
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 24, 2018 12:26 pm
Re: Pomoc Fundacji domu dziecka

Post autor: Amanda123 » wt kwie 24, 2018 12:27 pm

Powodzenia, oby się Wam udało :)


ODPOWIEDZ