9 tom pdf

Moderator: admin

Awatar użytkownika
prezes111
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 18, 2014 12:46 pm
9 tom pdf

Post autor: prezes111 » pt paź 10, 2014 3:18 am

Moim zdaniem 9 tom jest to "biblia" dla TR.
Mamy tam wszystko na czym się tak wypacał Zeland przez 8 tomów
Jak ktoś chce podaje link do ściągnięcia [BRAK LINKU, podpisano: Admin]

Niech Moc będzie z wami

__________________________________________
Od Admina:
Nie omieszkam tego skomentować:
Ja rozumiem, że każdy chce oszczędzić, że jest ciężko teraz związać koniec z końcem itd. Zdaję sobie również sprawę, że ludzie ściągają wszystkie książki na potęgę.
Ale umieszczanie linka do ściągnięcia na stronie prowadzonej przez wydawnictwo uważam wręcz za wysoce niegrzeczne.
Czy ktoś się z tym zgadza? Wyceniliśmy tę książkę podsumowującą niesamowicie nisko (25 zł cena okładkowa, w praktyce do nabycia nawet za 20 zł), żeby "lenie intelektualni" też mogli się zapoznać z koncepcją serii. Proszę o uszanowanie tego i przynajmniej nie umieszczanie takich linków tutaj, bo człowiekowi ciśnienie skacze, pojawiają się nadmierne potencjały i takie tam.
A zapytania o kolejne książki Zelanda przychodzą do wydawnictwa wciąż... Tylko za co my to mamy robić, skoro większość ściąga tom 9, nie interesując się za bardzo resztą (a niektórzy nawet kupują tom 9, którego sprzedaje się około 2 razy więcej niż tomu pierwszego, ale na tym poprzestają).

Awatar użytkownika
prezes111
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 18, 2014 12:46 pm
Re: 9 tom pdf

Post autor: prezes111 » sob lis 01, 2014 10:29 am

Załączyłem tom dla ludzi takich ja którzy nie maja możliwości zakupu książki w księgarni.
Osobiście wolał bym ja mieć w naturze ale nie każdy ma takie możliwości, mi ja tez ktoś przesłał na moja prośbę i chciałem się również nią podzielić.

domino
Posty: 42
Rejestracja: pn paź 01, 2012 3:50 pm
Re: 9 tom pdf

Post autor: domino » sob lis 01, 2014 3:13 pm

Zgadzam się z Adminem. TR zmienił mój pogląd na temat piractwa internetowego.
Polecam świetny artykuł dokładnie w tym temacie:http://whitedevas.eu/?p=3398 (artykuł dla zalogowanych subskrybentów dokładnie wyjaśnia prawo równowagi i nadmierne potencjały w przypadku piractwa internetowego).

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: purple_elephant » ndz lis 02, 2014 12:02 am

Admin pisze:
Ale umieszczanie linka do ściągnięcia na stronie prowadzonej przez wydawnictwo uważam wręcz za wysoce niegrzeczne.
Czy ktoś się z tym zgadza?
Racja :)
Admin pisze:A zapytania o kolejne książki Zelanda przychodzą do wydawnictwa wciąż... Tylko za co my to mamy robić, skoro większość ściąga tom 9, nie interesując się za bardzo resztą (a niektórzy nawet kupują tom 9, którego sprzedaje się około 2 razy więcej niż tomu pierwszego, ale na tym poprzestają).
To dlatego ze 8 tomow mozna bylo znalezc do sciagniecia na pewnym "gryzoniu" a 9-tego nie.

A tak na marginesie to moglibyscie zablokowac pobieranie Transerfingu z chomika (W. Cejrowski tak zrobil, jesli tylko ktos doda plik z jego ksiazka bardzo szybko jest blokowany). Pozatym moglibyscie sprzedawac wersje do sciagniecia w pdf-ie tak jak maja "Zlote Mysli", u siebie na stronie albo z amazonu jako kindle. Na amazonie jest coraz wiecej dostepnych polskich ksiazek.
Pomyslcie.

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: purple_elephant » ndz lis 02, 2014 12:27 am

domino pisze: Polecam świetny artykuł dokładnie w tym temacie:http://whitedevas.eu/?p=3398 (artykuł dla zalogowanych subskrybentów dokładnie wyjaśnia prawo równowagi i nadmierne potencjały w przypadku piractwa internetowego).
E, tam artykul troche przesadzony, chociaz zgadzam sie piractwo jest brzydkim nawykiem. Moje piratowanie wyglada tak , ze najpierw sciagam muzyke (jezeli probki utworow nie sa dostepne na amazonie) a potem kupuje plyte, bo w samochodzie lubie miec oryginaly. Tworcy programow, muzyki, filmow czy literatury powinni tez podejsc do tematu z glowa, jezeli sprzedaja muzyke to dawac probki do do posluchania np na amazonie, fragmenty ksiazek a nie tylko ogolny opis i mozliwosc kupienia pdf-u, software 30-sto dniowa darmowa wersja, adobe ostatnio swoje photoshopy i inne creative suity sprzedaje w wersji subskrypcyjnej czy cos takiego. Co do filmow to nie sciagam odkad mam netfixa i amazon instant video. Wracajac jeszcze do ksiazek to amazon ma klasyke za darmo, tyle ze przewaznie po angielsku.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: Prometeusz » ndz lis 02, 2014 7:37 pm

domino pisze:Polecam świetny artykuł dokładnie w tym temacie:http://whitedevas.eu/?p=3398 (artykuł dla zalogowanych subskrybentów dokładnie wyjaśnia prawo równowagi i nadmierne potencjały w przypadku piractwa internetowego).

Nie zamierzam wzbogacać listy mailingowej tego pana, ale tak mi się rzuciło w oczy "bądź kim chesz" (taki byczek) a potem "6 miesięcy video za free" (jakby nie można było napisać w całości po polsku...)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: 9 tom pdf

Post autor: marcel » pn lis 03, 2014 4:30 pm

.
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2015 7:45 pm przez marcel, łącznie zmieniany 2 razy.
.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: Prometeusz » pn lis 03, 2014 9:48 pm

:beee:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: 9 tom pdf

Post autor: zamek » ndz lis 16, 2014 12:03 am

Ale umieszczanie linka do ściągnięcia na stronie prowadzonej przez wydawnictwo uważam wręcz za wysoce niegrzeczne.
Czy ktoś się z tym zgadza? Wyceniliśmy tę książkę podsumowującą niesamowicie nisko (25 zł cena okładkowa, w praktyce do nabycia nawet za 20 zł), żeby "lenie intelektualni" też mogli się zapoznać z koncepcją serii. Proszę o uszanowanie tego i przynajmniej nie umieszczanie takich linków tutaj, bo człowiekowi ciśnienie skacze, pojawiają się nadmierne potencjały i takie tam.
A zapytania o kolejne książki Zelanda przychodzą do wydawnictwa wciąż... Tylko za co my to mamy robić, skoro większość ściąga tom 9, nie interesując się za bardzo resztą (a niektórzy nawet kupują tom 9, którego sprzedaje się około 2 razy więcej niż tomu pierwszego, ale na tym poprzestają).
Zgadzam się, to bardzo niegrzeczne. :irefull:
Ja lubię mieć książki w domu, bo można przylepić karteczkę, coś sobie powtórzyć. Książki w internecie mogą odbiegać od oryginału, ktoś może coś pozmieniać, coś ominąć itd. Nie mam zaufania.
Pierwszych tomów już nie mam, bo pożyczyłam. Nie każdego stać na własne egzemplarze.
Dobra wiadomość jest taka, że nie ma książek Transefringu w antykwariatach
Kupowanie tylko 9 tomu jest bez sensu. Potem ktoś powie, że TR nie działa. Trzeba to zrozumieć, a pojaśnienie jest tylko w książkach, zwłaszcza 3 pierwszych. 8-)
A wydawnictwo mogłoby skorzystać z zaleceń Zelanda i wykreować rzeczywistość wg własnego uznania :)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: mariuszstr » ndz lis 16, 2014 12:13 am

Mi zupełnie nie odpowiada polityka blokowania tzw. piractwa. Sam, gdyby nie pirackie kopie książek Transerfingu, nie kupiłbym później wydań papierowych. Ściągnąłem z jakiś chomików, spodobało mi się i kupiłem - bo wolę mieć na półce. Tak, szanowne Wydawnictwo - gdyby nie pirackie kopie Transerfingu, sprzedalibyście o 9 książek (kupiłem wszystkie tomy) mniej.

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Re: 9 tom pdf

Post autor: admin » wt lis 25, 2014 1:43 pm

Możliwe, że trochę prawdy w tym jest... W każdym razie jak czasami patrzę, że na Scribd jest na przykład ponad 10 000 ściągnięć niektórych naszych książek (co nie przekłada się na zakupy) chyba działają tu inne mechanizmy i tylko jakiś mikron ludzi kupi to, co wcześniej przeczytało z "gryzonia" czy innego źródła. Nie mamy prawa udostępniać książek w formie e-booków (np. na Chomiku), nie mamy takich umów wydawniczych, Rosja nie jest skłonna do tego. W Rosji zresztą piractwo książek jest jeszcze większe niż u nas, chociaż może deczko mniej to odczuwają, bo to generalnie większy rynek i mają mniejsze koszta wydania swoich rodzimych książek (brak kosztów tłumaczenia itd.).
Co do "transerfingowania" – a jakże, robimy to, ale trochę w innej dziedzinie. Osobiście myślę, że Transerfing jeszcze czeka na swój czas w Polsce.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: mariuszstr » wt lis 25, 2014 3:53 pm

admin pisze: chyba działają tu inne mechanizmy i tylko jakiś mikron ludzi kupi to, co wcześniej przeczytało z "gryzonia" czy innego źródła.
Tylko rzeczywistość tak wygląda, że ludzie chętnie ściągają książki z netu. Czy walczenie z tym nie jest wbrew Transerfingowi, nie jest podążaniem pod prąd nurtu wariantów? Może warto zaakceptować ten fakt i wykorzystać go do własnych potrzeb - jako źródło reklamy. Ja dzięki chomikowi stałem się Waszym wiernym klientem, czekam z niecierpliwością na kolejne książki Zelanda i wszystkie na pewno kupię :-) Jak jest z innymi? Może ci, co ściągnęli pdf i nie kupili książki po prostu i tak by nie kupili, a ściągnięcie potraktowali jak przekartkowanie książki w księgarni? A może skorzystali, ale odpłacili inaczej np. wysyłając Wam jakieś pozytywne slajdy :-) Czemu od razu podejrzewać ludzi o złe intencje? :D

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: 9 tom pdf

Post autor: Transformator2012 » wt lis 25, 2014 4:39 pm

10 000 ściągnięć niektórych książek - istna armia!
Na facebooku Transerfingu - 6827 lubiących!
Tu na Forum - 405 użytkowników...

a ilu aktywnych stosujących Transerfing czy piszących na Forum...?

Zastanawiające jak wielu osobom podoba się Transerfing, tylko ta praktyka... :wink:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: Prometeusz » wt lis 25, 2014 7:36 pm

Twórcy "Sekretu" sobie sukcesu nie wyczarowali za jego popularność i przebicie do mainstreamu odpowiada duża praca marketingowców, a także już dość spore grono fanów prawa przyciągania.

Ja życzę tej serii jak najlepiej, ale idąc własną ideologią - pragnienia się nie spełniają, tylko zamiary. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

domino
Posty: 42
Rejestracja: pn paź 01, 2012 3:50 pm
Re: 9 tom pdf

Post autor: domino » sob lis 29, 2014 8:35 am

Sekret czytałam, ale słabo pamiętam, co oznacza, że w moim świecie rewolucji nie zrobił. Kojarzę pięknie wydaną książkę, na pięknym papierze z maksymami o życiu,takie tam.
Co do naszego TR, różnica pomiędzy lubieniem i praktykowaniem jest oooogromna.
Lubię czytać o różnych dietach, zdrowym sposobie odżywiania ale tego nie robię - po głębszej analizie dochodzę do wniosku, że więcej "tu i teraz" przyjemności dają mi krówki i bagietki z masłem. Niby umiem sobie wyobrazić odroczoną korzyść ale jej nie czuję, nie pożądam tak bardzo.
Tr jest dla mnie bardzo konkretnym systemem, zastosowanie go wymaga kilku rzeczy:
1) Dogłębnego zrozumienia, studiowania, wracania do pewnych fragmentów non stop. Ten etap w moim przypadku trwa ze dwa lata jak nic. Praktycznie kończę czytać ostatni tom i wracam do pierwszego. To już mój piaty chyba obieg.
2) Uważność i świadome włączanie w codzienną praktykę przeczytanych treści. Inaczej, co zrobić aby po przeczytaniu konkretnego, inspirującego fragmentu nie usnąć tylko pamiętać o stosowaniu zawartych w nim rad? Jak dla mnie jest to trening świadomego kierowania sobą w otaczającej rzeczywistości - najtrudniejsza rzecz jaka do tej pory robiłam.
3) Dwa powyższe punkty wymagają wysiłku, który jestem w stanie z siebie wykrzesać ponieważ na dziś dzień, TR jest dla mnie istotny, inspirujący, ma znaczenie ( w pierwszej wersji wpisałam "ważny", hmm). Nie jest jedynie intelektualną zagadką, ciekawą teorią.
Pisząc te słowa dochodzi do mnie taka myśl, że w angażuję się w rzeczy, które z jakiegoś powodu rozpoznaję jako "moje". No cóż w przypadku TR, moja dusza i umysł podnieciły się tak samo...:-)

Ktoś kiedyś zwrócił uwagę, że z pewnością mamy rzeszę transerferowców, którzy nawet nie wiedzą, że nimi są.
Reasumując: Dla mnie osobiście, liczba aktywnie piszących na tym forum jest zupełnie ok. Większej ilości postów, nie dałabym rady czytać. To co jest tu pisane, stanowi cenny suplement dla treści książkowych.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: Prometeusz » sob lis 29, 2014 10:40 pm

Sekret czytałam, ale słabo pamiętam, co oznacza, że w moim świecie rewolucji nie zrobił. Kojarzę pięknie wydaną książkę, na pięknym papierze z maksymami o życiu,takie tam.
W dużej mierze to kilka słów "na pocieszenie" i instrukcja bycia optymistycznym. Nic nowego, ale odpowiednio sprzedane zarobiło miliony. :) Mają tam dobrych Transerferów ;)
Lubię czytać o różnych dietach, zdrowym sposobie odżywiania ale tego nie robię - po głębszej analizie dochodzę do wniosku, że więcej "tu i teraz" przyjemności dają mi krówki i bagietki z masłem. Niby umiem sobie wyobrazić odroczoną korzyść ale jej nie czuję, nie pożądam tak bardzo.
Tr jest dla mnie bardzo konkretnym systemem, zastosowanie go wymaga kilku rzeczy:
1) Dogłębnego zrozumienia, studiowania, wracania do pewnych fragmentów non stop. Ten etap w moim przypadku trwa ze dwa lata jak nic. Praktycznie kończę czytać ostatni tom i wracam do pierwszego. To już mój piaty chyba obieg.
2) Uważność i świadome włączanie w codzienną praktykę przeczytanych treści. Inaczej, co zrobić aby po przeczytaniu konkretnego, inspirującego fragmentu nie usnąć tylko pamiętać o stosowaniu zawartych w nim rad? Jak dla mnie jest to trening świadomego kierowania sobą w otaczającej rzeczywistości - najtrudniejsza rzecz jaka do tej pory robiłam.
3) Dwa powyższe punkty wymagają wysiłku, który jestem w stanie z siebie wykrzesać ponieważ na dziś dzień, TR jest dla mnie istotny, inspirujący, ma znaczenie ( w pierwszej wersji wpisałam "ważny", hmm). Nie jest jedynie intelektualną zagadką, ciekawą teorią.
Pisząc te słowa dochodzi do mnie taka myśl, że w angażuję się w rzeczy, które z jakiegoś powodu rozpoznaję jako "moje". No cóż w przypadku TR, moja dusza i umysł podnieciły się tak samo...:-)
Gratuluje wytrwałości i życzę dalszych sukcesów. :yes:
Ktoś kiedyś zwrócił uwagę, że z pewnością mamy rzeszę transerferowców, którzy nawet nie wiedzą, że nimi są.

Jeśli nie masz pojęcia o Transerfingu, ale wektor zamiaru masz wyraźnie zorientowany na cel, to go osiągniesz. Wszystko jest bardzo proste: zarządzanie rzeczywistością to kierowanie wektorem zamiaru i stosunkiem do rzeczywistości.

http://notatnik-tr.blogspot.com/2014/04 ... wanie.html :)
Reasumując: Dla mnie osobiście, liczba aktywnie piszących na tym forum jest zupełnie ok. Większej ilości postów, nie dałabym rady czytać. To co jest tu pisane, stanowi cenny suplement dla treści książkowych.
:yes:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: Adramelech » pn gru 08, 2014 10:32 pm

Ja już dawno wspomniałem o idei legalnego e-booka, czy nawet audiobooka. Ja rozumiem, że ktoś może powiedzieć, iż nie stać go na kurs szybowcowy etc., ale że nie da się zdobyć 25 zł na książkę, na której bardzo nam zależy?.. Nikt rozumny w to nie uwierzy. Ja mogę sobie wyobrazić spiratowanie wydawnictwa, które na rynku księgarskim jest już np. niedostępne, lub chodzi w horrendalnej jakiejś cenie białego kruka... ale Transerfing?.. Litości...i szacunku dla autora i wydawnictwa! Ufam, że Transformator 2012, papież Transerfingu, wypromuje przynajmniej na tym forum dobre maniery. :fiminist:

XTQJC
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 29, 2014 1:56 pm
Re: 9 tom pdf

Post autor: XTQJC » wt gru 30, 2014 12:37 am

Czy ktoś może podzielić się 9 Tomem ?

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: 9 tom pdf

Post autor: zamek » sob sty 03, 2015 10:45 pm

Naukowcy z wylęgarni prezydentów, czyli z Harvardu, zrobili badania i stwierdzili, że czytanie e-booków po ciemku tylko na podświetlonym czytniku gwałtownie pogarsza wzrok!

http://wnas.pl/artykuly/6747-czytanie-e ... ja-badania

Dziwne, bo ja czytam książki w łóżku, przy latarce i mam dobry wzrok. :-o Nie będę się kłócić z naukowcami. :rus:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: 9 tom pdf

Post autor: purple_elephant » sob sty 10, 2015 9:41 am

A wracajac jeszcze do idei ebooka to prosze bardzo po anielsku juz mozna kupic na amazonie piec tomow Transerfingu jako jeden ebook tylko za 99 pensow (czyli okolo 5 polskich zlotych)http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_nos ... dim+zeland . Szukalam juz wczesniej wersji po angielsku, ale papierowe pojedyncze ksiazki byly bardzo drogie wiec sobie odpuscilam, no a teraz juz mam i to za jednym kliknieciem, legalnie. :)

Na Amazonie maja juz mase roznych ebookow po polsku, nic prostszego jak dolaczyc do tego Transerfing po polsku. Admininistracjo tej strony, zamiast plakac ze ludzie sciaggaja pirackie pliki. ;-)........


ODPOWIEDZ