pytania praktyczne

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

Mira76
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 14, 2010 10:21 am
pytania praktyczne

Post autor: Mira76 » ndz lip 18, 2010 5:49 pm

Dzień dobry, zastanawia mnie jedna rzecz, czy transerfing działa na naszą przyszłość z innymi ludźmi? ..czy jeżeli moim celem jest posiadanie w przyszłości partnera o jakim marzę i będe pracować wciąż z takim slajdem to czy taki ktoś zostanie wrzucony na linie życia przcinającą się z moją? ...być może jest to w tomie 4 lub 5...mam nadzieję że dotrą do mnie jutro, ale na chwilę obecną bardzo mi zależy na uzyskaniu odpowiedzi...czy ktoś z Was miał taki slajd i się zrealizował...? z góry dziękuje...pozdrawiam. Mira

Mirek55
Posty: 147
Rejestracja: wt maja 25, 2010 1:49 pm
Re: pytania praktyczne

Post autor: Mirek55 » pn lip 19, 2010 1:09 pm

To Twoja linia życia przetnie się z jego, nie odwrotnie. Każdy z nas może kształtować tylko i wyłącznie swoją rzeczywistość. Aby wzmocnić slajd dobrze jest swojego partnera dokładnie opisać na papierze. Wypisać w punktach jakie powinien posiadać cechy charakteru, kolor oczu, włosów, itd. Potem kilka razy to przeczytać, włożyć do koperty, zakleić i schować do czasu spotkania na swojej drodze tego człowieka.
Codziennie wyświetlać sobie slajd mentalnie, łącznie ze wspólnymi randkami, moment oświadczyn. Poczuć obrączkę na swoim palcu tak realistycznie jakby się ona znajdowała na Twoim palcu. Kiedy te slajdy będą tak naturalne jak codzienne czynności w Twoim życiu zaczną się dziać "cuda".

Mira76
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 14, 2010 10:21 am
Re: pytania praktyczne

Post autor: Mira76 » pt lip 23, 2010 9:46 am

dziękuję Mireczku za odpowiedź. Tak zrobie..usiądę i opiszę gada ;-) a tak serio, jaki to może miec rezultat w sytuacji kiedy ja go już spotkałam, spedzilismy ze soba wspaniały czas (żadnych ślubów! hahaha) ale on woli być sam i żyć na razie pełnią życia...a związki to kiedystam...? mój slajd jest niejako sprzeczny z jego potrzebami... ;-/ żebym tylko nie narobiła sobie nim kłopotów i jakaś siłka równoważąca się mną nie zajęła... ;-/
pozdrawiam
Mira

Mirek55
Posty: 147
Rejestracja: wt maja 25, 2010 1:49 pm
Re: pytania praktyczne

Post autor: Mirek55 » pt lip 23, 2010 11:42 am

To oznacza, że to nie ten człowiek. Za bardzo słuchasz umysłu, a za mało pozwalasz dochodzić do głosu swojej duszy. To co tobie się wydaje nie oznacza, że tak jest w rzeczywistości. Im wcześniej się z nim rozstaniesz i zastosujesz się do tego co powyżej napisałem tym szybciej znajdziesz tego właściwego. Kiedy wasze linie się przetną zobaczysz, że to co przeżywasz teraz to tylko namiastka tego czego doświadczysz.
Najważniejsza sprawa to aby nie tworzyć nadmiernych potencjałów.

Mira76
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 14, 2010 10:21 am
Re: pytania praktyczne

Post autor: Mira76 » sob lip 24, 2010 12:43 pm

..staram się nie tworzyć :-) ale dla kogoś tak emocjonalnego jak ja to cięzka praca :mad: w każdym razie..chyba masz rację... biorę się zatem za zmianę slajdu i kartkę papieru
dziękuję
Mira


ODPOWIEDZ