Gimnastyka energetyczna

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

kaplanzludu
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 05, 2011 4:49 pm
Gimnastyka energetyczna

Post autor: kaplanzludu » pn paź 10, 2011 3:24 pm

Wczoraj ,poraz pierwszy podczas ,, gimnastyki energ." zdarzyło mi się następujące zjawisko : szedłem ok. 20 min. ;odprężyłem i rozluźniłem się , zwizualizowałem sobie wcześniej zakrzywiające się strumienie (do góry i dołu) energii i poczułem wewnętrzne łaskotanie - czyli- ,, jak w książkach pisze". Następnie w takim stanie ciała i ducha kontynuowałem spacer , projektując pożądane slajdy . Po ok 10-15 min. zwróciłem wzrok z moich butów i chodnika przede mną na wprost i zobaczyłem jak drzewo oddalone ok.30 metrów ode mnie ucieka w dal : nie daleko i nie długo , ale jednak . To samo było z chodnikiem . Przypominał przez 2-5 sekund ruchomą bieżnię , poruszającą się w kierunku : ode mnie . Zjawisko było krótkotrwałe , powtórzyłem je tylko dwukrotnie (potem jakoś nie chciało) i to tylko przy rozluźnionym wzroku , tzn. jak usiłowałem się skupić , żeby zobaczyć co jeszcze ucieka ode mnie to widziany obraz się zatrzymywał . Pytanie moje jest następujące : czy był to ,, wiatr zamierzenia zewnętrznego " , czy tylko zwykłe zjawisko optyczne lub chwilowe zaburzenie wzroku ???! . Bardzo proszę kogoś z dużą praktyką o odpowiedź . Z góry dziekuję .Wojtek

kaplanzludu
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 05, 2011 4:49 pm
Re: Gimnastyka energetyczna

Post autor: kaplanzludu » wt paź 11, 2011 12:03 pm

Dziękuję za odpowiedź . Chodziło mi o to co opisał V.Z. tzn. podczas ,, jasnego patrzenia" spostrzeżenie jakichkolwiek anomalii . Mnie się przydarzyła właśnie ta , natomiast tak jak napisałem : czy ,,To" to własnie ,, To" czy nie ma co dorabiać ideologii do banalnego zjawiska , o ile nim jest ?. Zależy mi na swobodnym poznaniu istoty Transerfingu i tyle . Dziękuję raz jeszcze . Wojtek


ODPOWIEDZ