Niska energetyka

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
F.Flame
Posty: 11
Rejestracja: pt sie 28, 2015 1:09 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: F.Flame » wt paź 27, 2015 9:36 pm

F.Flame pisze:pieniądze to inna forma energii
Muszę dopisać swoje spostrzeżenie, póki co faktycznie z poprawą energetyki zaczęło napływać do mnie więcej pieniędzy, zobaczymy jak będzie dalej :) W ogóle fajne rzeczy się dzieją w różnych dziedzinach :)

koko
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 24, 2016 10:46 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: koko » ndz mar 06, 2016 10:20 pm

Witajcie Transerferzy :D
Odnośnie energetyki u mnie jakiś tak się stało,że kiedys wystarczyło abym pomyslala o potokach to z automatu czułam przepływającą energię a teraz tego nie czuję mam z tym problem cos mnie zblokowalo albo mi się tak wydaje...i pytanie do was jak ponownie włączyć u siebie przepływającą energię? :(

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » ndz mar 06, 2016 11:33 pm

Hej. Być może to jakaś blokada psychiczna. W takim wypadku możesz zastosować koordynację zamiaru i zacząć ponownie naukę wchodzenia w ten stan. Jak się tego nauczyć? Są różne szkoły i drogi. Najprostsza to zwykła medytacja, potem jest wizualizacja i yoga itd. Być może podczas nauki podświadomość szybko przypomi sobie jak to robić i się okaże, że nie będzie trzeba wiele pracy. Może Twój świat odbierając Ci tą zdolność daje Ci sposobność na dodanie czegoś pozytywnego do własnej warstwy świata. ;-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Pit
Posty: 75
Rejestracja: wt sty 13, 2015 11:27 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: Pit » śr mar 09, 2016 6:54 am

Możesz być spokojna - energia płynie przez Ciebie :)

Medytacja z przemyślaną, jasną i prostą intencją + SYSTEMATYCZNOŚĆ i cierpliwość.

koko
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 24, 2016 10:46 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: koko » śr mar 09, 2016 10:56 am

Dziękuję :D a czy zwiekszy sie mój zamiar....?

Pit
Posty: 75
Rejestracja: wt sty 13, 2015 11:27 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: Pit » śr mar 09, 2016 8:38 pm

@koko

Powiedz, jak rozumiesz pojęcie samego zamiaru?

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » śr mar 09, 2016 11:14 pm

Pit pisze:@koko

Powiedz, jak rozumiesz pojęcie samego zamiaru?
Dobre pytanie ;) a ja chciałem już napisać, że z czasem trochę spuchnie xD

Jeśli odpowiednio kierujemy zamiarem, przechodzimy przez swoje drzwi to mamy wtedy efekt kuli śnieżnej. Ludzie różnią się między sobą pod względem zamiaru, ale moim zdaniem każdy ma go tyle ile potrzebuje. Tylko poodcinajmy najpierw pragnienia i zachcianki podsyłane nam przez wahadła i zacznijmy zarządzać swoją warstwą świata. Dostaniemy wszystko co będzie nam potrzebne i będziemy czuli się jakby codziennie było święto. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ