Poranne powitanie

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Weronika
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 06, 2015 6:49 am
Poranne powitanie

Post autor: Weronika » pt lis 06, 2015 7:15 am

Ściągnęłam buty, wyłożyłam nogi na czerwonym fotelu, popijając capucino pisze pierwszą notatkę na forum. Nie wiele jeszcze wiem czym to wszystko jest i z czym sie wiąże tymbardziej czuje ekscytacje i zainteresowanie. Na transerfing trafiłam poprzez jeden z artykułów przeczytanych na FB, nazwa nie brzmiała zachęcająco (Jak pieprzyc system) ale intuicja popchnęła do przeczytania uważnie treści do końca, jak zalecił mój znajomy dodając post. Pod artykułem znajdował się kolejny odnośnik z listą książek do przeczytania. Przejrzałam wszystkie ale moja uwagę zwrócił Vadim. Reszty możecie się domyślić.
Szukałam materiałów które poszerzaja świadomość a dokładniej przelamuja programy, jak nazwała to pani Renata Engel. Wiec w taki sposób wiedza znowu trafiła do mnie. Za co ogromnie dziękuję. I dziękuję wam za uruchomienie forum o takiej tematyce. To pocieszające że się budzimy.
Mieszkam obecnie w Norwegii, znalazlam fragment pierwszego tomu i go pochłonęłam w jedno popołudnie. Czy znacie stronę oferującą te książki w wersji ekook'ow??

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Poranne powitanie

Post autor: Prometeusz » pt lis 06, 2015 7:53 am

Witaj na forum.

Powtarzane jest tu jak mantra, że wszystko jest w tomach i że forum jest zbędne. Poniekąd racja, choć ludzie wchodzą i się wypowiadają. :crazy1: Mam nadzieję, że będzie tutaj jednak więcej osób. Tobie na razie można dać wskazówkę, że za nim zaczniesz zadawać pytania techniczne to doczytaj wszystko w tomach. Ja widzę forum jako miejsce do rozmawiania na tematy na około systemu i z po za niego, ale przy jego wykorzystaniu. Np. ostatnio był dość popularny temat o zdobywaniu wymarzonego samochodu.

Wydawnictwo wysyła książki za granice, powinnaś się z nimi skontaktować:
info@hartigrama.pl
rafal@hartigrama.pl
lub przez tłumacza, Macina Prackiego (FB) który też pewnie chętnie pomoże w zdobyciu lektury.

W między czasie można poczytać piraty jeśli ma się do nich dostęp. Ja przeczytałem najpierw piraty potem się wyposażyłem całą serię fizyczne, choć dziewiąty tom wcześniej i tak dostałem za darmo jak wychodził <ukłony w stronę administracji>. Nie ma chyba możliwości kupić ebooków w języku polskim.

Pozdrawiam
P.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Poranne powitanie

Post autor: zamek » ndz lis 29, 2015 11:00 pm

Witaj ;-)

Ja zaczęłam od tego

http://pl.scribd.com/doc/124919801/Tran ... dim-Zeland

i tak mnie zainteresowało, że kupiłam wszystkie na raz, w pakiecie taniej. :wink:
A potem czytałam powoli, bo książka przejawiała mi się w życiu i musiałam obserwować co się dzieje. Taka teoria i praktyka. :)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com


ODPOWIEDZ