Dołączam

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:46 am
Dołączam

Post autor: Calineczka » śr gru 17, 2014 1:08 am

Cześć.
Cztery lata temu ukradłam z chomika 5 tomów transerfingu, połknęłam i zapomniałam :(
Ale ale coś mnie nieodparcie kusi, żeby spróbować znów. Czuję, że to właściwa ścieżka. Obecnie jestem w tomie 2.
Przeczytałam wiele książek, niektóre z nich mają duszę. Widzę ją w książkach Zelanda.
Od kilku dni praktykuję uważność, obserwację tego, co się dzieje. Świadomie wdrażam omijanie wahadeł. Uleganie im jest zwykłym nawykiem, którego chyba łatwiej się pozbyć niż innych. I już po tych kilku dniach jest jakoś łatwiej, lepiej, przyjemniej. Wybaczam sobie rzeczy, które mnie dręczyły przez większość życia, a także najświeższe błędy i zaniedbania, w chwili, w której zdaję sobie z nich sprawę. Fajne uczucie :) Coś się zmieniło. Nie mam określonych celów, a wręcz odrzuca mnie teraz od tego. Ale się pojawią i będzie jeszcze fajniej. Kurcze, wrzuciłam wreszcie na luz, tak wewnętrznie i do końca. Magia jakaś.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Dołączam

Post autor: zamek » pt gru 19, 2014 11:12 pm

Witaj :kiss1:
Fajne uczucie jak świat się wkoło zmienia, jakby specjalnie dla nas. :) Magia jakaś :)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Dołączam

Post autor: mariuszstr » pt gru 19, 2014 11:18 pm

Calineczka pisze: Cztery lata temu ukradłam z chomika 5 tomów transerfingu, .
Piractwo komputerowe to nie złodziejstwo, jeśli byłoby - jestem złodziejem-recydywistą :P Ile ja w życiu programów i gier przekopiowałem - najpierw na dyskietkach, potem cd-r, dvd-r, emule (ktoś pamięta jeszcze? ;-), torrenty itd.

Witaj na forum ! :D

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Dołączam

Post autor: marcel » sob gru 20, 2014 11:16 am

.
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2015 7:24 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Dołączam

Post autor: Prometeusz » sob gru 20, 2014 7:20 pm

Czołem! 8-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ