Witam serdecznie :)

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Enigma
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 06, 2014 12:28 pm
Witam serdecznie :)

Post autor: Enigma » wt maja 06, 2014 12:56 pm

Witam wszystkich transerferów :)
Mam na imię Michał i 2 tygodnie temu rozpocząłem poznawanie zagadnień związanych z transerfingiem. Książkę pożyczyła mi ówczesna dziewczyna, a obecnie przyjaciółka, lat temu... 5 :P Przez ten czas leżała na półce. Rok temu zacząłem interesować się zagadnieniami związanymi z samorozwojem, potęgą pozytywnego myślenia itp i efektem tego było otwarcie właśnie tej książki :D Język książki z początku trudny, ale potem to już normalna sprawa :) Kończę czytać pierwszy tom.

Zacznę może od pytania do bardziej doświadczonych transerferów, a mianowicie czy obniżanie ważności danej rzeczy/czynności/sytuacji można rozumieć poprzez stwierdzenie, że to coś jest normalne? Przykład: dorabiam przy rozwożeniu pizzy, postanowiłem wykorzystać zasady transerfingu w taki sposób, że uznałem za normalne, że dostaję duże napiwki i zawsze mam gdzie zaparkować, pozostając jednostką energetycznie obojętną. Efekt był taki, że zawsze czekało na mnie miejsce parkingowe, a od 90% klientów otrzymałem duży napiwek, przy czym odbywało się to w taki sposób, w jaki nigdy wcześniej. Po każdym napiwku w głebi duszy powiedziałem dziękuję i stwierdziłem, że to normalne.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam serdecznie :)

Post autor: Prometeusz » wt maja 06, 2014 2:10 pm

Tak też można ;)

Witaj :cool:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ