Witam, tu AliceP

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

AlicePowiatowa
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 02, 2013 4:37 pm
Witam, tu AliceP

Post autor: AlicePowiatowa » pn gru 02, 2013 5:00 pm

Witam wszystkich.
Znalazłam to forum, bo akurat zaczęłam interesować się tematem. Przeczytałam dopiero 2 pierwsze tomy i .... zaczęłam czytać je od nowa. Przeczytałam drugi raz pierwszy tom. Uznałam po prostu, że zbyt mało jestem w stanie zapamiętać a książka zawiera super rzeczy. Już na tym etapie, żyje mi się lepiej, chociaż musze jeszcze sporo nad sobą popracować.
Najlepiej mi poszło z pozbyciem się poczucia winy o cokolwiek, a przyznam się, że trochę grzeszków tam było. Tak w ogóle musze wspomnieć, że jestem dojrzałą osobą i połowę żywota mam już za sobą( w średnio optymistycznej wersji :wink:
Nieco gorzej idzie mi z obniżaniem wartości, ale jestem coraz w tym lepsza i musze powiedzieć, że to działa.
Mam swój cel, odkryty niedawno. Może kiedyś był tam przeczuwany, ale różne okoliczności i kompleksy zdecydowały o tym, że nie śmiałam nawet myśleć i nim. Czasy te wspominam jako stan mojego permanentnego kretyństwa i nie wiem w ogóle dlaczego byłam tak głupia i nie mogłam samodzielnie, prawidłowo myśleć. Moje życie osobiste i rodzinne jest nieco dziwne, ale to raczej mnie wszyscy postrzegają jako dziwoląga. Całe szczęście, że już przestałam się tym przejmować.
Poza transerfingiem interesuje mnie literatura, muzyka i robótki. Lubię zbierać lalki w typie Barbie i szyć im ubranka. Niestety są momenty, że moja kolekcja zostaje drastycznie uszczuplona, bo ciągle brak mi pieniędzy.
Od czasu gdy zaczęłam czytać pierwszy tom, osiągnęłam spokój, nie ekscytuję się prawie niczym i faktycznie żyje mi się lepiej. Niestety czasem wracają na chwilę stare nawyki. Daję się wciągać w jakieś małe awanturki a często też mam natręctwa. Dotyczą one mojej najbliższej rodziny zwłaszcza dzieci. Ale walczę z tym jak mogę.
:giverose:

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Witam, tu AliceP

Post autor: mariuszstr » pn gru 02, 2013 5:47 pm

Witaj :-)

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Witam, tu AliceP

Post autor: marcel » pn gru 02, 2013 6:00 pm

.
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 8:01 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Witam, tu AliceP

Post autor: iwona » pn gru 02, 2013 7:19 pm

Witaj Alice :)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam, tu AliceP

Post autor: Prometeusz » pn gru 02, 2013 7:39 pm

Hello 8-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ