Witam

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Witam

Post autor: iwona » śr lis 20, 2013 6:48 pm

Witam wszystkich serdecznie :)

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Witam

Post autor: najna » śr lis 20, 2013 7:51 pm

Witaj Iwono :)
Mam nadzieję, że forum okaże się przydatne, a Ty będziesz chętnie się na nim udzielać :)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam

Post autor: Prometeusz » śr lis 20, 2013 9:20 pm

Aloha 8-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Witam

Post autor: iwona » czw lis 21, 2013 9:38 am

dziękuję za miłe przyjęcie :)
w miarę swoich możliwości będę się udzielała :)

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Witam

Post autor: zamek » czw lis 21, 2013 7:50 pm

Witaj Iwono :kiss:
A może parę zdań o sobie napiszesz. Czy już przeczytałaś wszystkie tomy, na jakim jesteś etapie transerfingu :)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Witam

Post autor: iwona » czw lis 21, 2013 10:04 pm

Witaj :)
jestem na etapie 2drugiego tomu, dopiero zaczynam swoją podróż z transferingiem ,
poza transferingiem interesuję sie snami, i kartomacją(tarot, karty cygańskie, karty kipper itd) , reinkarnacją itd ogólnie pojętą ezoteryką.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Witam

Post autor: Lex » pt lis 22, 2013 1:45 pm

iwona pisze:poza transferingiem interesuję sie snami, i kartomacją(tarot, karty cygańskie, karty kipper itd) , reinkarnacją itd ogólnie pojętą ezoteryką.
To bardzo się cieszę, że ktoś ma podobne do mnie zainteresowania :) (chociaż ja to przede wszystkim astrologia z dziedzin ezoteryki), ale nie zdziw się jak Ci tu będą pisać, żeee wg transerfingu to "wróżenie" jest bez sensu i takie tam ;) (tu się akurat z tak wyrażonym poglądem nie zgadzam :P ).
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Witam

Post autor: marcel » pt lis 22, 2013 2:47 pm

.
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 7:26 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Witam

Post autor: iwona » sob lis 23, 2013 1:53 pm

Witaj Marcel :) nie jestem wróżką, tylko odczytuję przekaz z kart różnego rodzaju kart :)
Witaj Lex, akurat astrologią sie nie zajmuję, jest interesująca ale nie dla mnie , za trudna :)
podziwiam osoby które w tym siedzą, ogrom wiedzy posiadają.

Wróżby są po to by pomagać w życiu, tak jak Transfering ma nam pomóc by nasze cele zostały zrealizowane.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam

Post autor: Prometeusz » sob lis 23, 2013 2:03 pm

:)
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 2:09 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Witam

Post autor: marcel » sob lis 23, 2013 2:41 pm

.
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 7:27 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Witam

Post autor: iwona » sob lis 23, 2013 4:14 pm

Prometeusz wywróżyć lotka nie potrafię :D nie podam ci numerów :)
Karty mogą pokazać wygraną mniejszą lub większą,
ale nie pokazać jakie numery masz obstawić :)
tutaj prędzej zadziałają cyfry który widzisz we śnie :)
marcel pisze:Wróżkowie są określeni w transerfingu jako "sprzedawcy luster" i jeżeli trafi się do mądrej osoby może pomóc urzeczywistnić lepsze warstwy życia , nie musi dużo umieć ale musi być dobrym psychologiem, chociaż czy nie lepiej samemu świadomie kształtować swoje warstwy życia ? :)
Świadomie kształtuje swoje życie :) -karty są wskazówką, narzędziem które pomaga mi wydobyć to co jest w mojej podświadomości.
Wybór zawsze należy do mnie,nie do kart :)

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Witam

Post autor: marcel » sob lis 23, 2013 4:25 pm

.
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 7:27 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam

Post autor: Prometeusz » sob lis 23, 2013 4:33 pm

:)
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 2:09 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Witam

Post autor: iwona » sob lis 23, 2013 4:36 pm

dziękuję jeszcze raz za tak miłe przyjęcie :)

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Witam

Post autor: Lex » sob lis 23, 2013 6:59 pm

Prometeusz pisze:Lex wróży z gwiazd.
Aaaa! Ooo Bogowie ;) bo się przewrócę zaraz ;) Astrologia nie jest sztuką dywinacji (wróżbiarstwa).
Jakby Ci to najlepiej wyjaśnić... Czy meteorolodzy wróżą pogodę, czy raczej ją prognozują? ;) Czy jak widzisz chmury burzowe, to czy pozwala Ci to przypuszczać, że spadnie deszcz? Dlaczego? Ponieważ wcześniej zwykle gdy pojawiały się takie chmury padał deszcz ;) Czy to że widzisz te chmury za oknem determinuje to czy wyjdziesz z domu, w co się ubierzesz albo czy weźmiesz parasol? Nie, wybór nadal należy do Ciebie - najwyżej zmokniesz ;) Ale też może dzięki temu, że zauważyłeś chmury, wrócisz wcześniej i deszcz nie spadnie.
Podobnie "działa" astrologia. To nie jest wiedza zbierana od dziesięciu czy piętnastu lat, tylko od tysięcy. Skoro jak dotychczas pewne ustawienie planet skutkowało tym czy owym, to czy mamy podstawy przypuszczać, że następne takie ich ustawienie będzie skutkowało czymś podobnym? No ja myślę że mamy ;) Jeżeli więc w czyimś horoskopie pojawi się dany układ planet, który np. pojawia się w horoskopach osób zamkniętych w sobie, to czy to znaczy że dana osoba nie nawiąże z nikim znajomości? Nie, to tylko znaczy, że takiej osobie w tej dziedzinie prawdopodobnie będzie trudniej, ale co ona zrobi to nadal należy do niej. Itd :)
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Witam

Post autor: Prometeusz » sob lis 23, 2013 11:58 pm

:)
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 2:10 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Witam

Post autor: najna » ndz lis 24, 2013 10:41 am

Aż zrobiłam się ciekawa, czy któreś z Was prognozujących/wróżących (Lex, Iwona) byłoby w stanie zrobić to na odległość (czyli online)? Zawsze było mi szkoda wydać pieniądzy na wróżkę, szczególnie gdy uświadomiłam sobie, że to ja kreuje moją rzeczywistość. Ale uważam, że w życiu wiele rzeczy (bo wszytko to przesada) trzeba spróbować i chętnie bym wzbogaciła swoje życie o takie doświadczenie :)

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Witam

Post autor: purple_elephant » ndz lis 24, 2013 11:37 am

Ja myślę ze wszystko jest dozwolone, nawet wróżenie, ale nie należy tego traktować zbyt serio, czyli zawyżać ważności. Sama mam karty tarota, ale nie jestem wróżką. Czasami stawianiem karto można nie tyle przepowiadać przyszłość co traktować raczej jako (nie wiem jak to nazwać) coś w rodzaju nowych punktów zaczepienia, jak nie wiadomo jak wyjść z jakiejś sytuacji. Może jak rozmowę z własną intuicja, czy coś takiego. Tez nie lubię jak ktoś mi próbuje poprzez horoskop albo stawianie kart zdeterminować przyszłość.... chociaż z drugiej strony taka prognozę można wykorzystać po to żeby ja kompletnie zmienić według własnego widzimisię. Potraktować to kreatywnie a nie jak coś co koniecznie musi się wydarzyć.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Witam

Post autor: mariuszstr » ndz lis 24, 2013 5:01 pm

purple_elephant, najna : może i tak, może da się to wykorzystać konstruktywnie - tak czy siak ogólnie wróżenie/prognozowanie to destrukcyjne wahadło i łatwo, by wymknęło się to spod kontroli... Przynajmniej takie jest moje osobiste wrażenie. Tj. nawet jeśli świadomie nie podchodzimy do tego serio, jakaś negatywna wróżba potrafi wbić się w podświadomość. Ale to kwestia indywidualna, dla niektórych pewnie to nieszkodliwe :D


ODPOWIEDZ