Witam wszystkich

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

cyberia
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:16 pm
Witam wszystkich

Post autor: cyberia » śr lis 06, 2013 12:44 pm

Tanserfing przeczytałam kilka lat temu, ale nie było to dla mnie odkrycie nowej filozofii, raczej potwierdzenie i doprecyzowanie czegoś co intuicyjnie stosowałam od zawsze. Zawsze wiedziałam, że jak się czegoś bardzo chce to w końcu się dopnie swego, tylko jest kwestia ceny tzn wkładanej w to energii i czasu. Dzięki Transerfingowi dowiedziałam się, że jeśli robię coś bo tak "trzeba" to się nazywa wahadło kradnące energię, że kiedyś kiedy świat mi się zawalił to doznałam przejścia indukowanego z powodu zawyżonej energii. Dzięki Transerfingowi wiele osiągnęłam, rzeczy materialnych też, mam też tematy w których "ani rusz" czy z transerfingiem czy bez, ale z perspektywy lat było ok. Tylko teraz niestety się zamotałam, doszłam do momentu, że to co wydawało się "moimi drzwiami" bardziej wygląda na wahadło :-o i nie wiem z której strony ugryźć. Niepewność powoduje stres, a potem to już wiadomo.....równia pochyła :( Może, na tym forum dowiem czegoś pomocnego?

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Witam wszystkich

Post autor: mariuszstr » śr lis 06, 2013 1:51 pm

Witaj wśród nas ;-) Życzę powodzenia w odkryciu na nowo Twojego celu i Twoich drzwi - tylko moim zdaniem
odpowiedzi na nurtujące pytania najlepiej szukać w swoim wnętrzu, w duszy, a nie na jakimś (choćby tak ciekawym jak nasze ;-) forum :D

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Witam wszystkich

Post autor: zamek » śr lis 06, 2013 10:10 pm

Witaj :)

Trzeba było trochę poczytać zanim się zarejestrowałaś, bo może nie warto było :D

Czasami wydaje się nam, że nasze życie jest mało efektowne, inni to mają przeżycia i wszystko układa im się lepiej niż nam. To nic nie daje. Przyjmij, że wszystko idzie tak jak ma iść, a świat się o ciebie troszczy.
Droga zawsze jest twoja, bo życie to doświadczanie i po prostu życie.
Jak się stresujesz to przestań i powtarzaj, że wszystko idzie doskonale, jestem zadowolona itd. bo świat to zwierciadło. Jak masz wątpliwości to one się tylko pogłębią, bo świat się z tobą zgadza.
Może trochę ćwiczeń by ci się przydało, to będziesz miała więcej energii.

Pozdrawiam serdecznie :giverose:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

cyberia
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:16 pm
Re: Witam wszystkich

Post autor: cyberia » pt lis 08, 2013 9:41 am

@mariuszstr
Wiem, że odpowiedzi należy szukać w sobie, ale to że znalazłam forum TR potraktowałam jak znak.
@zamek
Moje życie z TR nie jest mało efektowne raczej wręcz przeciwnie. Po przeczytaniu TR (obecnie 8 tomów) zafascynowało mnie to, że realizacja moich celów zamiast wymagać dużo starań i pracy może przychodzić prawie bez wysiłku. No i sobie realizowałam zamówienia jedno za drugim, to był szał jakiś. Fakt, że przeważnie efekty były ciut inne od zamierzonych ale po pierwsze być może byłam nieprecyzyjna w składaniu zamówienia, a po drugie zgodnie z zasadą "mój świat troszczy się o mnie" - nie narzekałam, przyjmowałam wszystko jak jest. No i się chyba tym "udławiłam" tzn moje zamówienia w postaci bądź rzeczy materialnych czy związków z ludźmi zaczęły przyciągać coraz większą moją uwagę. A ponieważ energia idzie za uwagą zaczęło mnie coraz więcej energii kosztować utrzymanie tego
"stanu posiadania" w efekcie zrobiłam się nerwowa, wybuchowa, nie panuję nad emocjami. Dawni przyjaciele zaczęli odchodzić z mojego życia, sytuacja materialna się pogarsza itp. Wiem, że to równia pochyła, wiem, że trzeba "wziąć się w garść" popracować nad nerwami, stanem energetyki ....tylko nie wiem jak, nie wiem w którym miejscu popełniłam błąd a nie chcę go powtarzać. Tak w skrócie wygląda moja obecna sytuacja.

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Witam wszystkich

Post autor: purple_elephant » pt lis 08, 2013 9:58 am

:-)
Ostatnio zmieniony pn sty 06, 2014 8:32 pm przez purple_elephant, łącznie zmieniany 1 raz.

cyberia
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:16 pm
Re: Witam wszystkich

Post autor: cyberia » pt lis 08, 2013 11:08 am

purple_elephant pisze: Moze zapomnij o tym stresie, odloz wszystko co cie denerwuje i przysparza stresow na bok i zacznij czytac ksiazki jeszcze raz od poczatku,albo poszukaj dodatkowej lektury. :smile:

Just relax :-)
Chyba bym musiała całe, życie odłożyć na bok, bo mnie ostatnio wszystko denerwuje ;) Chyba mój nadzorca strajkuje :D , w każdym razie gdzieś się zapodział. W każdym razie po pierwsze postanowiłam popracować z energetyką, czyli praca z czakrami (o tym trochę muszę doczytać) jak się ma więcej energii do wszystkiego się bardziej optymistycznie podchodzi.
Może nawet odkryję dlaczego mi ta energia ucieka zamiast się się kumulować... :-?
A może to jest next lewel i te wydarzenia mają mnie znowu czegoś nauczyć, tylko tym razem nie mam pojęcia czego :-? Podobno nic nie dzieje się bez przyczyny a kryzysy podnoszą stan świadomości. :crazy:

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Witam wszystkich

Post autor: purple_elephant » pt lis 08, 2013 1:36 pm

.


ODPOWIEDZ