Prometeusz i projekt TRANSCIENCE.

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » śr wrz 18, 2013 11:52 pm

Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 11:57 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: mariuszstr » czw wrz 19, 2013 2:15 am

Super, cieszę się, że na forum zaczyna umacniać się tendencja dzielenia się wiedzą :-)

Popieram wymianę informacji w każdej formie, a więc tzw. "piractwo komputerowe" (dzielenie się oprogramowaniem, muzyką, filmami), oprogramowanie open-source, sieć bittorent itd.

Jeszcze raz - dzięki ! :D

Asiunka
Posty: 50
Rejestracja: śr maja 16, 2012 8:48 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Asiunka » czw wrz 19, 2013 11:48 am

Prometeusz, uwielbiam Ramhtę. Po przeczytaniu Białej Księgi, podobnie jak Ty, poczułam spokój duszy. Niesamowity spokój. To dziwne, ale mam wrażenie jakbym odzyskała coś straconego...

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » czw wrz 19, 2013 1:01 pm

W najbliższym miesiącu czeka mnie zakup czytnika. :]

Edit: Kupiony, a raczej przyciągnięty. :)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 11:58 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Dylla » czw wrz 19, 2013 1:06 pm

Ja również polecam tą książkę, zwłaszcza tym osobom, które pisały, a nawet rozmawiały w niedzielę o związkach. :wink:

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » wt paź 15, 2013 2:42 pm

:)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 12:00 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: mariuszstr » wt paź 15, 2013 5:53 pm

Prometeusz pisze:Niemal w każdym systemie "rozwojowym" mówi się o wizualizacji. Mówi o niej również transerfing. Moim zdaniem Zeland dobrze ją opisuje. Jednak znalazłem trochę precyzyjniejsze ujęcie sprawy, wraz z wyjaśnieniem jak nie należy wizualizować. Pragnę się zwami podzielić owym odkryciem. Oto one:
http://m.youtube.com/watch?v=fTgdTNqND1o
Sekretowcy bohatersko walczą z problemami, nieznanymi w żadnym innym systemie (a szczególnie w Transerfingu, ani w Modelowaniu). Ziew.

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Dylla » wt paź 15, 2013 6:33 pm

Czyli co? Slajdy mogą nam przeszkadzać? :wink:

Obejrzalam jeszcze to tego samego autora. Opisał wszystko, co mnie do facetów zniechęcało, niekiedy nawet mocno, jako skuteczne metody na podryw.
Te wszystkie różne reguły i prawa, jakoś mi się wydają coraz bardziej złudne.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: mariuszstr » wt paź 15, 2013 6:44 pm

Dylla pisze:Czyli co? Slajdy mogą nam przeszkadzać? :wink:
Slajdy robione według modły Sekretu na pewno. To co na tym filmiku po swojemu za pomocą budowy mózgu, badań naukowych próbuje opisać Autor, nazywa się zbyt dużym poziomem ważności. I wg. mnie to prawdziwa bolączka Sekretu, bo nie ma tam żadnych skutecznych mechanizmów radzenia sobie z tym. Dla mnie najlepiej kwestię tą rozwiązał Autor modelowania - slajdy przez 4 dni, a potem "wypuścić" i zapomnieć.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: marcel » wt paź 15, 2013 6:48 pm

.
Ostatnio zmieniony ndz lis 01, 2015 8:34 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: mariuszstr » wt paź 15, 2013 6:52 pm

marcel pisze: Prometeusz się chyba nudzi i chce rozbujać wahadło :wink:
:-)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » wt paź 15, 2013 10:14 pm

8-)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 12:01 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Dylla » wt paź 15, 2013 10:46 pm

Prometeusz pisze: AD.1 Wydaje mi się, że raczej chodzi o to w jaki sposób używamy wyobraźni. Jeśli tylko po to by się "jarać" to jest to strata czasu. Jeśli natomiast wspieramy racjonalny umysł to wtedy pomaga to w osiąganiu celów. Marcel i Mariusz zdaje się, że mają racje. W moim rozumieniu Zeland o tym pisał i właśnie jest to główna różnica miedzy Sekretem i TR, dlatego poruszyłem to hasło, może przypadkiem da to komuś do myślenia.
Bo jaranie się to jest większa przyjemność, niż rzeczywistość, której chcemy doświadczyć, i która nie jest taka fajna, gdy już jest naszym doświadczeniem.
Dlatego działalo to:
Prometeusz pisze:(...) kiedyś się tym bawiłem i niestety to działało... to mnie zniechęciło do kobiet wtedy właśnie.
Byłeś więc okazją do pojarania się, a nie celem jako osoba. :wink:

Prometeusz pisze:@Marcel Ja zawsze zapraszam z miłą chęcią wszystkie możliwe wahadełka - włączam nadzorce i szykuje popcorn 8-)
Chętnie bym zobaczyła "film" z kilkoma wahadłami pt. :Bujanie synchroniczne".

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » wt paź 15, 2013 11:49 pm

yhym :)

a tymczasem posłucham sobie przyjemnej nuty http://www.youtube.com/watch?v=7C_ESzomJ-4
Indie-electro-pop <3
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Dylla » śr paź 16, 2013 12:05 am

A gdybyśmy się nie zastanawiali nad tym, czy kogoś jaramy, albo czy o zgrozo, wręcz przeciwnie (czyli nie jaramy), to pewnie i jarania się w slajdach by nie było. I co w ogóle by w nich było?
Tylko myśleć (albo mówić :shock: ) o sobie, że sama jestem łatwa (choćby w odniesieniu do tego filmu), więc wolę łatwe osoby, to tak jakby nie było wiadomo, czy się chwalę czy żalę. :P

Bo mi się jeszcze ta zachowawczość przypomniała. I zajęcia z komunikacji interpersonalnej, na których się czułam jak na planie filmu Monty Pythona.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: marcel » śr paź 16, 2013 6:45 am

.
Ostatnio zmieniony ndz lis 01, 2015 8:35 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » śr paź 16, 2013 11:19 am

Dylla pisze:A gdybyśmy się nie zastanawiali nad tym, czy kogoś jaramy, albo czy o zgrozo, wręcz przeciwnie (czyli nie jaramy), to pewnie i jarania się w slajdach by nie było. I co w ogóle by w nich było?

Tylko myśleć (albo mówić :shock: ) o sobie, że sama jestem łatwa (choćby w odniesieniu do tego filmu), więc wolę łatwe osoby, to tak jakby nie było wiadomo, czy się chwalę czy żalę. :P

Bo mi się jeszcze ta zachowawczość przypomniała. I zajęcia z komunikacji interpersonalnej, na których się czułam jak na planie filmu Monty Pythona.
Ah, już trochę straciłem rachubę w tych rozważaniach.

AD.1. W psychologi to zapewnie by zabrzmiało tak: "Nagrodę można sobie pokazać, ale nie można sobie jej dawać".

AD.2. yhym :cool:

AD.3. Ja lubię Monthy Pythona i takie zajęcia :D
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » śr paź 16, 2013 11:36 am

marcel pisze:
Prometeusz pisze: @Marcel Ja zawsze zapraszam z miłą chęcią wszystkie możliwe wahadełka - włączam nadzorce i szykuje popcorn 8-)
Prometeusz ja wezmę paluszki- pooglądamy razem :gamer:
aaa czekaj, najpierw mieliśmy na ten kurs tańca wbić, potem można wyruszyć wahadła rwać... tzn panienki :grin:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: marcel » śr paź 16, 2013 12:52 pm

.
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 7:03 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Prometeusz o sobie.

Post autor: Prometeusz » śr paź 16, 2013 3:45 pm

Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ