Czołgiem!

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
Użytkowniczka
Posty: 36
Rejestracja: śr lip 17, 2013 2:14 pm
Czołgiem!

Post autor: Użytkowniczka » pn sie 12, 2013 8:03 am

Cześć i czołem!
Odwiedzam forum często, postanowiłam, że będę udzielać się częściej pomimo "obowiązków". :kiss: :giverose:
Pozdrawiam i cudownego dnia życzę. :gamer:
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 8:13 am

Witaj!

Kolejna osoba dzieląca się z Forumowiczami własnymi doświadczeniami dotyczącymi praktykowania Transerfingu Rzeczywistości jest tu zawsze mile widziana! :kiss:

Mam nadzieję, że będziesz się tu czuła jak z Rodziną! :wink:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Czołgiem!

Post autor: Prometeusz » pn sie 12, 2013 10:53 am

Cześć czołem kluski z rosołem :wink:

Miło widzieć Cię widzieć, witam Cię serdecznie.

Na forum jest co raz więcej stałych, aktywnych użytkowników i panuje tutaj rodzinny klimat co mnie cieszy. : )

Każdy tu chyba coś o sobie powiedział. Tak więc liczymy na to, że też opowiesz nam swoją historię. :idea:

Pozdrawiam
Prometeusz
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: marcel » pn sie 12, 2013 11:31 am

.
Ostatnio zmieniony sob paź 31, 2015 5:35 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Użytkowniczka
Posty: 36
Rejestracja: śr lip 17, 2013 2:14 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Użytkowniczka » pn sie 12, 2013 11:42 am

Czołem!
Przeczytałam dziewięć części Transerfingu Rzeczywistości, powiem więcej, wdrożyłam w życie. Jestem z Wami po to, by kolektywnie wymieniać się energią.
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 11:48 am

Użytkowniczka pisze:Jestem z Wami po to, by kolektywnie wymieniać się energią.
To ja poproszę już Teraz - odrazu dwie dawki! 8-)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Użytkowniczka
Posty: 36
Rejestracja: śr lip 17, 2013 2:14 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Użytkowniczka » pn sie 12, 2013 11:52 am

Dwie dawki, a może dwie kawki? :-P :cool:
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 11:56 am

Użytkowniczka pisze:Dwie dawki, a może dwie kawki? :-P :cool:
Od kawki można zawsze zacząć... :-o
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: marcel » pn sie 12, 2013 11:57 am

.
Ostatnio zmieniony sob paź 31, 2015 5:34 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Użytkowniczka
Posty: 36
Rejestracja: śr lip 17, 2013 2:14 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Użytkowniczka » pn sie 12, 2013 1:03 pm

Dostałam się na studia, o których marzyłam, wręcz prosili się abym to u nich podjęła naukę, ale to chyba nie chodzi Ci o przykłady materialne? jestem szczęśliwą osobą, która osiągnęła to co chce. Cały czas jestem gotowa na życie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 1:10 pm

meiram.net pisze:I jaki efekt wdrożenia w życie? Zawsze się zastanawiam, jakie konkretnie efekty ludzie osiągają. Pozdrawiam :)
Ja odpowiem tak: proszę zauważyć, że osób które od lat zajmują się Transerfingiem i były bardzo aktywne w początkach istnienia tego forum obecnie na nim się nie udzielają i mają co do tego ważny powód - Nadmierne Potencjały u innych forumowiczów.

Ja np. nie mam zamiaru opisywać konkretnych faktów w jaki sposób działa Transerfing w moim doświadczeniu, a zapewniam, że wiele osób i tak nie jest w stanie uwierzyć że tak to działa. Powód zawsze jest - nadmnierne potencjały u czytających posty.

Owszem, możesz się z moją argumentacją nie zgadzać, ale zbyt wiele lat działam posługując się Transerfingiem i po prostu to wiem! :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 1:24 pm

meiram.net pisze:@Transformator - ale to nie jest tak, że ja się z Tobą nie zgadzam. Być może masz racje, że to może wytworzyć nadmierny potencjał. Raczej się zastanawiam czy u kogoś naprawdę tak porządnie działa, nie na przylatujących gołąbkach, ale na sprawach bardziej fundamentalnych. Nie ma w tym ani trochę złośliwości z mojej strony, jestem po prostu ciekawa. Bo jeśli ktoś potrafi, to daje mi to optymizm, że może i ja potrafię.
Tak działa i zapewniam Cię, że:

Mimo całej fantastyczności idei opisanych w książce, znalazły one już praktyczne zastosowanie. Ci, którzy próbowali stosować Transerfing, doznali zdziwienia graniczącego z zachwytem. Świat otaczający transerfera w niepojęty sposób zmienia się dosłownie na jego oczach. To nie jest już wirtualny mistycyzm, tylko dająca się sterować rzeczywistość.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: marcel » pn sie 12, 2013 1:27 pm

.
Ostatnio zmieniony sob paź 31, 2015 5:34 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: marcel » pn sie 12, 2013 1:59 pm

.
Ostatnio zmieniony sob paź 31, 2015 5:33 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Czołgiem!

Post autor: Prometeusz » pn sie 12, 2013 11:36 pm

"...mieli ku temu ważny powód" Czy to aby nie zawyżona ważność? ; )

Ja mogę szczerze powiedzieć, że na chwilę obecną nie potrzebuje osiągać zewnętrznych celów. Przez te lata zgromadziłem dużą sumę pieniędzy, osiągnąłem fajną sylwetkę, otaczało mnie mnóstwo koleżanek, osiągałem "bez problemowo" sukcesy na studiach, ale coś we mnie w końcu pękło. Nie czułem się z tym tak dobrze jak myślałem że będę się czuł. Owszem powierzchowne radości były, ale brakowało czegość głębokiego w tym. Ostatnimi czasy miałem okazje zrobić sobie reset i przemyśleć parę spraw, co jest dla mnie cenne.

Transerfing to dla mnie nie jest środek do osiągnięcia czegoś. Ja po prostu chcę tak żyć, mieć wysoki poziom energii, delektować się życiem, dobre rzeczy odbijać w świecie. :]
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Transformator2012 » wt sie 13, 2013 8:56 am

@meiram.net

W 9 tomie Transerfingu mamy:

Jeśli poczułeś uciążliwą pustkę, popracuj nad zaprowadzeniem
porządku w domu lub w miejscu
pracy. Zrób przemeblowanie. Pozbądź się starych i niepotrzebnych
rzeczy, nagromadzonych rupieci, a pożyteczne i drogie Ci
przedmioty ułóż troskliwie i ze smakiem. Od razu poczujesz
przypływ sił i radość życia. Dokładnie tak samo należy zdecydowanie
i twardo odrzucić wszystkie negatywne myśli, aby nie psuły
Twego świata. Strach, niepokój, wątpliwości, najgorsze obawy,
niezadowolenie, potępienie, niechęć, poczucie winy, poczucie niższości
- cały ten chłam należy wyrzucić ze swej planetki.


Posprzątaj i idź do przodu i nie oglądaj się za siebie co by nie stać się słupem soli... :wink:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Czołgiem!

Post autor: zamek » wt sie 13, 2013 9:42 am

Transformator2012 pisze:Ja np. nie mam zamiaru opisywać konkretnych faktów w jaki sposób działa Transerfing w moim doświadczeniu, a zapewniam, że wiele osób i tak nie jest w stanie uwierzyć że tak to działa. Powód zawsze jest - nadmnierne potencjały u czytających posty.
Niechęć do opowiadania o własnych sukcesach może być spowodowana strachem. Po prostu boisz się że to zniknie albo coś podobnego. Nie ma w tobie pewności, a jest obawa. :-o Myślę, że też poczucie wyższości - wiem, ale nie powiem. :shutup:

TR działa i bardzo przyjemnie jest się dzielić swoimi sukcesami. Wtedy inni też mogą na tym skorzystać i optymistycznie patrzeć na świat. :coll1:
Na coś co nie działa szkoda czasu.

@meiram

Doskonale wiem co czujesz. :kiss:

Miałam tak w 2000 roku. Wszystko się zawaliło, a ja nie miałam nic. Ale byłam zdrowa i miałam 2 ręce i 2 nogi, a inni nie. Naładowana pozytywnym myśleniem myślałam i mówiłam o sobie: jestem szczęśliwa i mam szczęście i sztucznie się uśmiechałam, przynajmniej na początku. Ale przecież nie można się nad sobą użalać i zaczęłam znowu czytać o Hunie i stosowałam zasady w praktyce. Świat jest taki jaki myślisz że jest. Zainteresowałam się feng shui i pozbyłam się wielu rzeczy z mieszkania, łącznie z zasłonami, żeby nie przesłaniały mi świata :D Było tak źle, że myślałam o odejściu. Początki depresji. Przed snem trochę sobie popłakałam, a potem zaczęłam głęboko oddychać, żeby w ogóle zasnąć. Intuicyjnie wiedziałam, żeby mieć zawsze nadmiar energii, bo wtedy inaczej człowiek działa. Jak już nie wiedziałam co ulepszyć to wykrzyczałam do Boga: Boże pomóż!!! Zeland pisał, że Bóg ci nie przyniesie gazety, ale w moim przypadku rozjaśnił mi chmury na moim niebie. Świat zrobił się jaśniejszy, a potem nadeszła fala szczęścia i wszystko się poukładało. :-D

Zeland pisze: Ciesz się tym co masz bez względu na to co masz. Napisałam sobie to na tablicy w biurze i codziennie na to patrzę. :)

Gdy budzisz się rano to masz kolejny dzień, żeby coś w swoim życiu zrobić. Umarli tego nie mają.

Pozdrawiam i wiem, że sobie poradzisz. :D
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Transformator2012 » wt sie 13, 2013 9:54 am

zamek pisze:Niechęć do opowiadania o własnych sukcesach może być spowodowana strachem. Po prostu boisz się że to zniknie albo coś podobnego. Nie ma w tobie pewności, a jest obawa. :-o Myślę, że też poczucie wyższości - wiem, ale nie powiem. :shutup:

TR działa i bardzo przyjemnie jest się dzielić swoimi sukcesami. Wtedy inni też mogą na tym skorzystać i optymistycznie patrzeć na świat. :coll1:
Na coś co nie działa szkoda czasu.
Owszem masz prawo do tego twierdzenia a ja mam prawo do swojego. I życzę Ci abyś budowała ze swoich klocków a nie kopiowała cudze... :wink:

Powtórzę - w moim doświadczeniu Transerfing sprawuje się zgodnie z moimi oczekiwaniami i życzę każdemu aby zrozumiał iż "ogranicza nas wyłącznie zamiar"... 8-)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Czołgiem!

Post autor: zamek » wt sie 13, 2013 10:35 am

Nie chodzi o kopiowanie ale o Inspirację.

Dużo cytatów a mało konkretów, jak to wykorzystać w praktyce.

Czy ty nie jesteś politykiem :crazy:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Czołgiem!

Post autor: Transformator2012 » wt sie 13, 2013 10:42 am

zamek pisze:Dużo cytatów a mało konkretów, jak to wykorzystać w praktyce.
Każdy tom "Transerfingu Rzeczywistości" zawiera ogrom przykładów w jaki sposób wykorzystać tą wiedzę w praktyce.
A w tomie 7 i 8 masz tych przykładów najwięcej - wystarczy z tego ciągle korzystać! :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek


ODPOWIEDZ