Dzień dobry Transerferzy

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Transformator2012 » czw lut 28, 2013 10:27 am

Witamy na Forum!
A niech lektóra tych przeczytanych tomów Transerfingu Rzeczywistości przyniosła Ci wcześniej oczekiwanych rezultatów! :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Użytkowniczka
Posty: 36
Rejestracja: śr lip 17, 2013 2:14 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Użytkowniczka » pn sie 12, 2013 8:01 am

Wystarczy zrezygnować... :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 8:11 am

Użytkowniczka pisze:Wystarczy zrezygnować... :-D
"Wiśta wio..." - łatwo powiedzieć... 8-)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Użytkowniczka
Posty: 36
Rejestracja: śr lip 17, 2013 2:14 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Użytkowniczka » pn sie 12, 2013 11:15 am

meiram.net pisze:
Transformator2012 pisze:
Użytkowniczka pisze:Wystarczy zrezygnować... :-D
"Wiśta wio..." - łatwo powiedzieć... 8-)
A właśnie...bo jak coś jest ważne, to trudno udawać, że nie jest, a naprawdę poczuć, że nie to już trudno. Trudno jest osiągnąć stan za przeproszeniem "wywalone mam na wszystko", jeśli jest się w miarę odpowiedzialnym człowiekiem na co dzień. Być może ja potrzebuje na to jeszcze trochę czasu.
Nie być może, tylko tak albo nie!
Napisałaś, że trudno udawać. To nie polega na udawaniu, nie oszukasz samej siebie. Pragnienie samo w sobie jest potencjałem, a wyjście jest np takie, żeby zrezygnować z rzeczy, którą chcemy, (obniżasz poziom ważności-jednocześnie wahadła nie pochwycą "żądanej" rzeczy - wtedy sama przyjdzie. I pamiętaj, że mówiąc o tym, że trudno jest Ci coś osiągnąć, już kreujesz! :no:
:ninja:
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 11:51 am

O... specjalistka Transerfingowa nam się pojawiła... :razz:

Dawaj... więcej! Niech się dzieje! :mad:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Użytkowniczka
Posty: 36
Rejestracja: śr lip 17, 2013 2:14 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Użytkowniczka » pn sie 12, 2013 12:50 pm

meiram.net pisze:@Użytkowniczka - właśnie o to mi chodzi, nie chcę udawać. I trudno jest mi sobie w wieku 30 lat wyobrazić, że mam "wywalone na wszystko". To jest dla mnie moment ściany...bo jak przejść do entuzjazmu, jak coś mnie nie zadowala.Do tego myślę, że mam naturę "Tomasza", to znaczy muszę wsadzić paluch aby sprawdzić. Nie przyjmuję niczego na wiarę, interesują mnie praktyczne rozwiązania, które dają wymierne korzyści. Sztuka dla sztuki jest dla mnie czymś pustym, na glinianych nogach. Albo coś realnie działa, albo jest do dupy. Podobnie jest z ludźmi, często Ci, którzy dużo mówią, mało robią realnie, a na gadaniu się kończy. A mnie interesują efekty.
Nie wywalone na wszystko, ale zaufanie do siebie, świata. A wiek Twój w tym momencie ogranicza Cię z wyobraźnią wyłącznie z powodu tego, że umysł Ci tak podpowiada. Tak nie jest. Zresztą jak chcesz, żeby tak było, no to tak jest. Twój wybór. Jak coś Cię nie zadowala, to wystarczy się odwrócić i zmienić obraz sytuacji, (tak, wiem, że to może brzmi dziwnie, jeszcze trudniej może urzeczywistnić, ale to wahadła tak wmawiają.) a nie na siłę zmieniać odbicie, rozumiesz? Można wybrać inny scenariusz, a nie zmieniać go na siłę pod prąd. Na wiarę też nie przyjmuję, a na wiedzę. Tylko wtedy uda Ci się kiedy nie ma żadnych wątpliwości, to wiedza, wtedy działa-nie wiara. :ninja: :kiss:
Obrazek

Awatar użytkownika
Użytkowniczka
Posty: 36
Rejestracja: śr lip 17, 2013 2:14 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Użytkowniczka » pn sie 12, 2013 12:56 pm

Twój Świat troszczy się o Ciebie! Może te sprawy nie są Twoim celem? A może czeka by dać Ci coś bardziej wartościowego?
aa i jeszcze jedno...
wiara a wiedza...
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 1:00 pm

meiram.net pisze:No ta wiara w swój świat trwa już pół roku...efekty, hm...nie powiem są, ale bez szału. Najistotniejsze sprawy stoją w miejscu, dokładnie tak jak stały w momencie, kiedy poznałam transerfing.
Naucz się cieszyć i zauważać te drobnostki, te małe zmiany. Transerfing to proces i wymaga czasu. Wyobraź sobie że przez wiele lat funkcjonowałaś w narzuconych Ci ograniczeniach i czego teraz się spodziewasz, że Transerfing zmieni Twoją sytuację w ciągu jednej chwili?

Proszę, zaufaj sobie i to co najważniejsze daj sobie długotrwały kredyt zaufania. Pozbywaj się wszelkich ograniczeń i patrz na Twój Świat jako na to co najlepsze możesz mieć, bo Twój Świat tylko czeka na Twoje pozwolenie aby zmienić Twoje życie w nieustanną radość. I proszę o cierpliwość - wahadła właśnie na tym punkcie najwięcej szkody robią. I zaufaj swojemu Zarządcy - a razem dotrzecie w radości do nie jednego celu! :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 1:14 pm

meiram.net pisze:Ale mi się zepsuło dosłownie wszystko życie zawodowe, finanse, zdrowie i życie prywatne. Tak się czasami zastanawiam co ja musiałam mieć w głowie, aby sobie tak wykreować nieciekawie. Przynajmniej świadomie tego nie chciałam, bo nie mam ani kaszty masochizmu w sobie. Przy okazji jak rąbnęło to wszystko na raz.
I widzę, że nadal niewolisz się w okoliczności Twojej przeszłości - a po co? Macki wahadeł nadal Cię trzymają w tym obrazie - naprawdę nie warto! Teraz wypłyń na nową linię życia a o tej co była zapomnij. Do zgniłego trupa nie warto wracać! :giverose:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 1:27 pm

meiram.net pisze:...wypłyń na nową linię życia...gdybym wiedziała jak to zrobić, to już bym wypłynęła. Na razie staram się nie utopić po prostu.
Czytaj o tym! Zaglądaj do tomów Transerfingu - tam wszystko jest! :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Transformator2012 » pn sie 12, 2013 2:26 pm

meiram.net pisze:No czytam, czytam...dwukrotnie przeczytałam wszystkie 9 tomów. Przecież się nie poddaję.
Ja czytam na okrągło ale nie tak po kolei (jak to było za pierwszym razem) ale na "chybił-trafił" - gdzie popadnie.
Przyjąłem metodę w której daję Mojemu Światu sposobność aby sam mi wskazał na co powinienem zwrócić uwagę - i to działa.
Dany fragment, który akurat otworzę analizuję w kontekście własnym i swojego doświadczenia oraz mojego celu - zawsze coś nowego odkryję, co bardzo mi ułatwia odpowiedzi na pojawiające się we mnie pytania.
Nie poddaję się, wiem że prędzej czy później dany cel osiągnę, a jeśli nie jest to mój cel, to Mój Świat znajdzie sposób aby o tym mnie poinformować i wtedy bez żalu, w pełni świadomości odrzucam ten nie mój cel i podążam za następnym. :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: najna » pn sie 12, 2013 2:56 pm

Transformator2012 pisze:
Ja czytam na okrągło ale nie tak po kolei (jak to było za pierwszym razem) ale na "chybił-trafił" - gdzie popadnie.
Też tak robię 8-) To niesamowite, ile ludzki mózg jest w stanie pominąć gdy ma coś konkretnego na myśli. Za każdym razem jak czytam, odkrywać coś nowego, jakieś małe zdanie, które jest kluczem do mojej sprawy :D W wcześniej nawet nie zwróciłam na nie najmniejszej uwagi, było dla mnie tylko częścią całego tekstu :)

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: mariuszstr » pn sie 12, 2013 3:48 pm

Też mam podobne doświadczenia, w moim przypadku jedno przeczytanie wszystkich tomów Zelanda to było nic. Nie wiem który raz czytam wszystko od początku i za każdym razem odkrywam wiele fascynujących rzeczy. No ale może mój przypadek jest wyjątkowy, bo do 1 lektury Transerfingu 2 lata temu przystąpiłem w stanie głębokiego snu, mój przypadek był praktycznie beznadziejny - nieświadomie wdrażałem w życie odwrotność Transerfingu :-)))))

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Prometeusz » pn sie 12, 2013 10:07 pm

Myślę, że niezłomność w dłuższej perspektywie jednak przynosi efekty.
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 2:52 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Prometeusz » ndz lut 23, 2014 12:24 pm

.
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 2:53 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 3 razy.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Lex » czw mar 06, 2014 11:13 am

Prometeusz pisze:[*]
??
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Prometeusz » czw mar 06, 2014 11:46 am

.
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 2:53 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 3 razy.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Lex » czw mar 06, 2014 11:25 pm

czasami Cię nie rozumiem ;)
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: maww » czw mar 27, 2014 6:57 pm

Znicz można chyba już usunąć bo użytkownik wrócił na forum :)

Po za tym czy wstawianie takiej wypowiedzi to nie jest delikatnie "fo pa"?

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Dzień dobry Transerferzy

Post autor: Prometeusz » czw mar 27, 2014 8:50 pm

.
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 2:53 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 2 razy.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ