Zajawka o książce

Ponieważ to bardzo „Transerfingowa” książka, zdecydowaliśmy się na stworzenie jej działu na forum Transerfingu.

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Zajawka o książce

Post autor: admin » pn kwie 01, 2013 2:52 pm

Książka Vitaliya Giberta „Modelowanie przyszłości” niedawno ujrzała światło dzienne w Rosji i już wywołała ogromne zainteresowanie. Vitaliy jest przekonany, że każdy człowiek może sam zaprojektować własną przyszłość dzięki właściwym myślom i ukierunkowaniu energii we właściwą stronę. Trzeba uwierzyć, że Bóg nas kocha oraz pomaga nam zawsze i we wszystkim.

Książka pomoże Ci przypomnieć sobie dzieciństwo, kiedy nie miałeś żadnych trosk i problemów, a wszystko, czego zapragnąłeś, spełniało się. Właśnie to osiągniesz dzięki „Modelowaniu przyszłości” według Giberta, tylko już w dorosłym życiu. Książka „Modelowanie przyszłości”, to na pierwszy rzut oka prosty i inspirujący podręcznik spełniania swych największych pragnień. W rzeczywistości informacje w niej zawarte mogą nauczyć Cię o wiele więcej – bycia wolnym od szablonów, cenienia teraźniejszości, braku obaw przed śmiercią, dokonywania świadomych i mądrych wyborów, bezwarunkowej i szczerej miłości.

Energia Vitaliya Giberta emanuje już od pierwszych stron! Kiedy tylko przystąpisz do lektury, poczujesz, jak zmienia się Twoje życie!


ODPOWIEDZ