Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

Jogin
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 08, 2016 5:05 pm
Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Jogin » czw sty 14, 2016 6:42 pm

Dobry wieczor mialam, taka sytuacje z przyjaciolka bliska mojemu sercu, przyciagnelam swego czasu zdarzenia, poniewaz balam sie do przodu, ze mnie zapomni i projektowalam na nia uczucia, zwiazane z byciem zostawionym, bo zdazalo mi sie to w zyciu i ciagle powtarzalo. Przed ponad pol roku urwal sie kontakt, doprowadzily do tego te wydarzenia, ze ona zdystansowala sie na tak dlugo, nie bylo zadnej klotni, tak po prostu. Ale ja nie przestalam o niej myslec, to takie pokrewienstwo dusz, i zaczelam wizualizowac, ze sie znow godzimy i spotykamy, przebaczylam jej i sobie, namalowlam obrazek, gdzie jestesmy razem.Nie ma juz we mnie zalu i zlosci, wiem, ze moja niedojrzalosc wtamtym czasie nie pozwalala mi przyjac tej przyjazni, jako ona byla, ma rodzine i prace, i nie ma duzo czasu. Ta przyjaciolka chciala sie ze mna przyjaznic, ale na taka forme jaka ja oczekiwalam nie miala czasu, a ja jej usilnie wtedy potrzebowalam. I ta energia eksplodowala.Bardzo chcialabym sie z nia pogodzic i przyjaznic, bo teraz to wszystko zrozumialam, wyslalam tez do Boga takie pragnienie, napisalalm w zeszycie tez tresc smsa , ktory wyslalam przed swietami ale ona nie odpowiedziala, ale nie wiem jak spelnic to pragnienie, czy ta wizualizacja, nie naruszam jej wolnej woli, czy to wlasciwa droga. Mowie tez teraz po tych dlugich i czestych wizualizacjacjach, ze jej odpuszczam i ze sobie odpuszczam i zdaje sie na wszechswiat Boga, niech on ulozy ten scenariusz spotkania. Czy powinna pusic moje pragnienie i zaufac. Przepraszam, ze tak dlugo, nie mam tez polskiej klawiatury, bede bardzo wdzieczna za odpowiedz, moze mialbys dla mnie jakies wskazowki jezeli chodzi o transserfing, przeciez to jest dobra intencja, ja juz chce sie tylko pogodzic. Pozdrawiam Jola. Ps

Jogin

Posty: 1
Dołączył(a): Pt sty 08, 2016 5:05 pm

Pit
Posty: 75
Rejestracja: wt sty 13, 2015 11:27 pm
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Pit » czw sty 14, 2016 7:55 pm

Hej,

wg mnie.
Ewidentnie do popracowania kwestia wywołana tym:
Jogin pisze: ...poniewaz balam sie do przodu, ze mnie zapomni i projektowalam na nia uczucia, zwiazane z byciem zostawionym, bo zdazalo mi sie to w zyciu i ciagle powtarzalo.
Jak się zdarzało i powtarzało, to ... będzie się powtarzać...
Należy pamiętać, że przekierowanie po prostu uwagi z tego, co nie chcesz, na to, co pragniesz otrzymać, dopiero spowoduje pożądany efekt. W innym przypadku pięknie działa Twoje zwierciadło "beznamiętnie konstatuje Twoje myśli" (uwielbiam to Zeland'owskie stwierdzenie ;) ).

W relacjach z ludźmi Transerfing zaleca bycie sobą i pozwolenie bycia takimi również wszystkim innym, dając im pełną i niezachwianą suwerenność.

Patrząc na ten konkretny przypadek najsensowniejszą rzeczą jest spotkać się i... najzwyczajniej porozmawiać, pamiętając o wolności każdej z Was. Sprawa się wyjaśni i przestanie ciążyć i Tobie i zapewne Twojej przyjaciółce. Im prędzej, tym lepiej na pewno dla Ciebie.

Wyczuwam, że sprawy energetyki nie są Ci całkowicie obce. Spróbuj więc przed ewentualnym spotkaniem czegoś takiego:
na spokojnie przypomnij sobie stan, w którym miało miejsce całe przykre wydarzenie, kiedy - jak piszesz - "energia eksplodowała". Zobacz scenę mentalnie i ponownie wejdź dokładnie w tamte swoje emocje, przypomnij sobie ewentualnie swoje słowa (te przykre). Możesz, będąc w tej scenie nawet na głos jeszcze raz wypowiedzieć te same słowa do swojej przyjaciółki, tylko niech ona np. w tej scenie śmieje się i nie odbiera na poważnie, tego, co mówisz.
Po tym, ale będąc cały czas w tej wizualizacji - zmień całkowicie bieg zdarzeń z tamtego dnia, od tego kiepskiego momentu i spokojnie bez napięcia wpuść w scenę nowy scenariusz i najlepszy wariant (jaki sobie tylko życzysz), zmieniając zakończenie tamtej sytuacji na korzystną dla was. Na tym możesz skończyć. Później możesz spokojnie wybrać się na spotkanie.

Pozdrowienia.

Jogin
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 08, 2016 5:05 pm
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Jogin » pt sty 15, 2016 8:33 am

Bardzo Ci dziekuje, za super spostrzezenia, ja bylam w tym zwiazku troche niedojrzala, ale w sumie to nie bylo zadnej klotni, ona mi nie pomogla tak jak nalezy w waznej sytuacji zyciowej, tzn. zmienila sie na ten moment nie do poznania, nie umiala sie na dany moment ustosunkowac do mnie, bylo jej chyba za duzo, a dla mnieswiat sie wtedy zalamal, na drugi dzien napisala milego smsa, dzwonila kilka razy, rozmawialysmy, ale ja bylam w szoku inie umialam jej wewnetrznie przebaczyc i zrozumiec,choc nie dalam jej tego odczuc, bylam mila, potem juz nie odebrala mojego telfonu, spotkalam ja bardzo krotko pare razy, rozmowa 2 minuty i to wszystko, ale to ja krecilam sie w okolicy gdzie przebywa, niby takie przypadkowe spotkanie, dalam jej czas na przemyslenie, ale ona sie nie odzywala, choc wiedziala, ze bylam w trudnej sytuacji, przed swietam napisalam sms, ze bardzobym sie cieszyla gdyby do mnie zadzwonilam, ze przepraszam i dziekuje, ale ona nie reaguje. Nie chce byc nachalna, ale co zrobic transferingiem by ona zechciala sie do mnie odezwac albo zebysmy sie spotkaly przypadkowo. Pozdrawiam i dziekuje

Pit
Posty: 75
Rejestracja: wt sty 13, 2015 11:27 pm
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Pit » sob sty 16, 2016 11:36 am

Jogin, spójrz, co napisałaś:
Jogin pisze:balam sie do przodu, ze mnie zapomni i projektowalam na nia uczucia, zwiazane z byciem zostawionym
Jogin pisze:zdazalo mi sie to w zyciu i ciagle powtarzalo
Jogin pisze:Ta przyjaciolka chciala sie ze mna przyjaznic, ale na taka forme jaka ja oczekiwalam nie miala czasu
Jogin pisze:ja bylam w tym zwiazku troche niedojrzala
Jogin pisze:ona mi nie pomogla tak jak nalezy w waznej sytuacji zyciowej
Jogin pisze:bylo jej chyba za duzo
Jogin pisze:bylam w szoku inie umialam jej wewnetrznie przebaczyc
Jogin pisze:nie dalam jej tego odczuc, bylam mila
Jogin pisze:spotkalam ja bardzo krotko pare razy, rozmowa 2 minuty i to wszystko
Jogin pisze:dalam jej czas na przemyslenie
Jogin pisze:Nie chce byc nachalna
Jogin pisze:co zrobic transferingiem by ona zechciala sie do mnie odezwac
Czy chcesz dalej przeżywać przyjaźnie / związki w ten sam sposób?
A może lepiej inaczej do tego podejść?
Może wystarczy zastanowić się tylko nad sobą?
Z pozycji Nadzorcy / Obserwatora, odrywając się z nieświadomej roli poplecznika wahadła, jakim jest każdy związek (przyjaźń=wahadło; przyjaciółka i ja = poplecznicy)?
Może warto obudzić się już teraz i żyć pięknie już od dzisiaj?

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: zamek » sob sty 16, 2016 9:43 pm

Jogin pisze:projektowalam na nia uczucia, zwiazane z byciem zostawionym,
Czyli manipulowałaś nią. :???:
Przyjaźń polega na dawaniu, na partnerstwie, gdzie każda ze stron coś dostaje i daje.
Jogin pisze:ja jej usilnie wtedy potrzebowalam
Ty chciałaś tylko brać
Jogin pisze:przeciez to jest dobra intencja
Ona chyba o tobie zapomniała i żyje sobie spokojnie, a ty się miotasz, bo ona nie chce się z tobą zadawać - ma inne ważne sprawy w życiu i ma inne przyjaciółki.
Jogin pisze: napisalalm w zeszycie tez tresc smsa , ktory wyslalam przed swietami ale ona nie odpowiedziala
Czyż to nie jest jasne.
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Jogin
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 08, 2016 5:05 pm
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Jogin » pn sty 18, 2016 1:03 pm

zamek pisze:
Jogin pisze:projektowalam na nia uczucia, zwiazane z byciem zostawionym,
Czyli manipulowałaś nią. :???:
Przyjaźń polega na dawaniu, na partnerstwie, gdzie każda ze stron coś dostaje i daje.
Jogin pisze:ja jej usilnie wtedy potrzebowalam
Ty chciałaś tylko brać
Jogin pisze:przeciez to jest dobra intencja
Ona chyba o tobie zapomniała i żyje sobie spokojnie, a ty się miotasz, bo ona nie chce się z tobą zadawać - ma inne ważne sprawy w życiu i ma inne przyjaciółki.
Jogin pisze: napisalalm w zeszycie tez tresc smsa , ktory wyslalam przed swietami ale ona nie odpowiedziala
Czyż to nie jest jasne.
Witaj zamek, moze i masz racje w wielu aspektach ale nie wydaje mi sie bym nia manipulowala, ona mi tez ciagle dawala nowe terminy i odmawiala (choroba,brak czasu),trwalo to dosc dlugo a ja zawsze mialam zrozumienie i w trudnej dla mnie chwili, zachowala sie bardzo chlodno. Ja robilam dla niej bardzo duzo, opiekowalam sie nia, gdy miala problemy czy byla chora,troszczylam sie o nia, staralam sie akceptowac i rozumiec. Nie opowiedzialam tej historii szczegolowo, bo bylo duzo wydarzen, nic jej nie zrobilam poza tym , ze moze momentam zle interpretowalysmy nasze zachowania, a nie bylo ich czasu wyjasnic. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:46 am
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Calineczka » pt sty 29, 2016 11:10 pm

Zasada failingu czyni cuda (ostatnio testuję), jednak pytanie, na ile człowiek bardzo potrzebujący czegoś od kogoś, jest w stanie ją zastosować. Może jest.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Prometeusz » sob sty 30, 2016 8:47 am

Fail-ingu? Pierwsze słyszę. :D
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
czesio
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 30, 2016 12:07 pm
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: czesio » sob sty 30, 2016 12:13 pm

Witam.
Czytałem ten wątek i ...
proponuje znaleźć sobie kogoś innego komu będziesz mogła zawracać dupę swoimi neurozami. Nową psiapsiółkę.

Ludzie od nas odchodzą bo
- już nie chcą grać w grę w której ktoś inny dyktuje zasady, wolą sami je dyktować.
- Gdy czują się manipulowani,
- gdy czują się stratni w związku czy znajomości i mają tego dość.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: zamek » sob sty 30, 2016 9:03 pm

Jogin pisze: Ja robilam dla niej bardzo duzo, opiekowalam sie nia, gdy miala problemy czy byla chora,troszczylam sie o nia, staralam sie akceptowac i rozumiec.
Oczekujesz zapłaty, wzajemności, wdzięczności czy coś takiego. :D
Nie na tym polega przyjaźń. To nie jest równanie. Przyjaźni nie można wymusić, ale można ją sobie kupić. :-)
Gdzie indziej szukaj przyjaciela. :)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:46 am
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Calineczka » ndz sty 31, 2016 1:01 am

Prometeusz pisze:Fail-ingu? Pierwsze słyszę. :D
Każdy widzi to, do czego jest dostrojony. Pewnie nieprzypadkowo się czepiasz :P

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Jak sie z kims pogodzic- linia zycia?

Post autor: Prometeusz » ndz sty 31, 2016 2:38 am

Każdy widzi to, do czego jest dostrojony.
Hehe cwane ;) a jak jest z pisaniem? :D
Pewnie nieprzypadkowo zwróciłeś na to uwagę
Pewnie nie - kto to wie? :P
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ