Złość przy przekraczaniu granic

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

Awatar użytkownika
Cenote
Posty: 143
Rejestracja: śr gru 03, 2014 7:50 am
Re: Złość przy przekraczaniu granic

Post autor: Cenote » śr lut 18, 2015 11:29 am

A propos zagrożeń. Jakiś czas temu byłam na warsztatach, powiedzmy ezo (moje pierwsze i ostatnie takie), i co ciekawe przed ich rozpoczęciem należało podpisać lojalkę o zachowaniu tajemnicy oraz Uwaga! złożyć oświadczenie o zdrowiu psychicznym (tak jakby to miało jakąś wartość :D) Wśród chorób dyskwalifikujących wymieniona była właśnie schizofrenia. Na warsztatach ćwiczono wybieranie wariantów. Odlot. :gamer:
Ostatnio zmieniony śr lut 18, 2015 1:17 pm przez Cenote, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeżeli postanowisz postrzegać pozornie negatywną zmianę w scenariuszu jak pozytywną, to wszystko takim właśnie się okaże. …
Każde zdarzenie witasz jako pozytywne i tym samym zawsze trafiasz na korzystne odgałęzienie ...

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Złość przy przekraczaniu granic

Post autor: marcel » śr lut 18, 2015 11:36 am

.
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2015 7:56 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Cenote
Posty: 143
Rejestracja: śr gru 03, 2014 7:50 am
Re: Złość przy przekraczaniu granic

Post autor: Cenote » śr lut 18, 2015 3:46 pm

Kto by nie poszedł za free? :D
Podczas ćwiczeń wszyscy padali jak muchy na podłogę, nie mówiąc o specyficznych reakcjach. Pomyślałam sobie - cholera, sami statyści, czy jak? ... i też padłam. Co to było? Sugestia?
Jeżeli postanowisz postrzegać pozornie negatywną zmianę w scenariuszu jak pozytywną, to wszystko takim właśnie się okaże. …
Każde zdarzenie witasz jako pozytywne i tym samym zawsze trafiasz na korzystne odgałęzienie ...

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Złość przy przekraczaniu granic

Post autor: Prometeusz » czw lut 19, 2015 12:56 pm

Na co dzień człowiek jest napompowany jak balon, na takich zajęciach można spuścić powietrza. Lubię wszelkie takie rozrywki, jak są za free to trzeba korzystać, tylko traktować to jako zabawę, a nie jako coś do uwierzenia. Mówię to ja, głęboko niewierzący ateista, który w owczej skórze jeździł sobie na rekolekcje i grał Jezusa w inscenizacji :grin:
Cenote pisze:Pomyślałam sobie - cholera, sami statyści, czy jak? ... i też padłam. Co to było? Sugestia?
Pewnie sugestia i presja grupy ;) Flash wahadło :D
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Cenote
Posty: 143
Rejestracja: śr gru 03, 2014 7:50 am
Re: Złość przy przekraczaniu granic

Post autor: Cenote » czw lut 19, 2015 7:37 pm

Jako osoba z bujną wyobraźnią i podatna na sugestię na początku odbierałam opisy zawarte w TR jak opisy mrocznej rzeczywistości z wahadłami-porywaczami :evil: Nie byłam pewna, czy dalej czytać :D

Obrazek
Prometeusz pisze:Mówię to ja, głęboko niewierzący ateista, który w owczej skórze jeździł sobie na rekolekcje i grał Jezusa w inscenizacji :grin:
Ale agent 8-)
Jeżeli postanowisz postrzegać pozornie negatywną zmianę w scenariuszu jak pozytywną, to wszystko takim właśnie się okaże. …
Każde zdarzenie witasz jako pozytywne i tym samym zawsze trafiasz na korzystne odgałęzienie ...

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Złość przy przekraczaniu granic

Post autor: Prometeusz » wt lut 24, 2015 12:43 am

Dobrze, że się przemogłaś :)

Czasem trzeba dostroić się do wahadła i przybrać postać agenta

Obrazek

:D
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Cenote
Posty: 143
Rejestracja: śr gru 03, 2014 7:50 am
Re: Złość przy przekraczaniu granic

Post autor: Cenote » pt lut 27, 2015 9:31 pm

Dobry materiał na avatara :D
Jeżeli postanowisz postrzegać pozornie negatywną zmianę w scenariuszu jak pozytywną, to wszystko takim właśnie się okaże. …
Każde zdarzenie witasz jako pozytywne i tym samym zawsze trafiasz na korzystne odgałęzienie ...


ODPOWIEDZ