Ważność do kosza:)

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

reredamian
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 2:11 pm
Ważność do kosza:)

Post autor: reredamian » pt mar 01, 2013 8:31 pm

Cześc wszystkim :)Od dłuższego czasu stosuje zalecenia transferingu oczywiścię z powodzeniem.
Z jednej strony też przez ową wąznośc miałem trochę nie przyjemnych sytuacji.Zauwarzyłem ,że przestrzegając
zasady wążności stale się ona zakotwiczyła w moim umyslę ,i stale tworzyła nadmierne potencjały.W pewnym momencię stało sie to samo napędzającym się kołem dośyc nie przyjemnym .
Jak Vadmi piszę waznośc jest wytworem wahadeł i z nim się zgadzam .Dla mnie jest to znaczenie ,które nadajemu czemuś lub komuś.
Stwierdziłem więc ,że może jest szansa na stałe pozbyc się wązności w prosty sposób .A mianowicie zrezygnować z znaczenia jakim jest "Wążności" .Przecież tyle rzeczy osiagamy bez tego znaczenia.Jak pójście do kiosku po gazete:).

Co wy myślicie o tym ?

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Ważność do kosza:)

Post autor: Transformator2012 » ndz mar 24, 2013 11:27 am

Ważność można "oswoić". Skoro to co się dzieje wokół nas to nic innego jak skutek naszych (świadomych lub nie) kreacji to nadawanie ważności czemu kolwiek nie jest istotne.

Owszem należy zauważać te "ważne" sytuacje czy okoliczności ale nie nadawać im znaczenia, przecież to nic innego jak tylko nasz wybór i późniejsze "podniecanie się" tym czy coś zmienia? Miejmy w świadomości sytuacje czy okoliczności, przyjmijmy je jako normalny tok przebiegu zdarzeń i oczekujmy na następne doświadczenia. Wszakże jesteśmy tu aby doświadczać (uczyć się) i świetnie się bawić... :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

margen
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 06, 2013 10:29 am
Re: Ważność do kosza:)

Post autor: margen » śr lis 06, 2013 10:47 am

Your work is very good and I appreciate you and hopping for some more informative posts.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Ważność do kosza:)

Post autor: zamek » wt gru 30, 2014 11:02 pm

Ważność czasami sama znika. :bomb:
Gdy za długo czekamy na coś na czym nam zależy to przestajemy o tym myśleć i tego chcieć. A wtedy dzieją się cuda. :smile:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com


ODPOWIEDZ