szukam

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
szukam

Post autor: najna » śr sty 15, 2014 2:39 pm

Zauważyłam, że większość z nas (mimo, iż jesteśmy małym gronem forumowiczów) często czyta tomy transerfingu wielokrotnie, nawet codziennie, wertując poszczególne rozdziały. Czasami jest tak, że jak przez mgłę pamięta się pewien fragment, ale trudno sobie przypomnieć, gdzie go można znaleźć. Dlatego zakładam ten temt w razie sytuacji, gdyby ktoś szukał jakiegoś fragmentu i może będzie miał tyle szczęścia, że ktoś z forumowiczów natknął się na niego ostatnio i będzie mógł go zacytować, lub podać tom, rozdział lub stronę :)

To ja zacznę, szukam fragmentu w którym mowa jest o tym, że gdy nasz zamiar się spełnia, nakładają się na siebie dwie warstwy i można wtedy spotykać dziwnych ludzi - np. wyjątkowo szpetnych, grubych, wykrzywionych itp.

Jak ktoś się natknie, to będę wdzięczna :)

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: szukam

Post autor: zamek » pn maja 26, 2014 8:33 pm

Zaczęłam czytać drugi raz i kończę 2 tom. Na razie nie spotkałam tego w książce. Nawet sobie tego nie przypominam. :(
Ale dzisiaj przeżyłam coś dziwnego. :crazy:
Gdy jechałam z pracy tramwajem to zobaczyłam kobietę, albo dziewczynę, która szła chodnikiem. Szła dość szybko, ale jej wygląd mnie powalił :-o Miała włosy czarne, długie do połowy ramion, z grzywką. Ale ich było bardzo dużo i wyglądały jak czapka, taka jaką mają w Anglii strażnicy w pałacu, albo dziewczynki z bajki Truskawkowe ciastko. Miała przeciwsłoneczne okulary, ale nie miała nosa i ust. Albo ja nie zauważyłam z tej odległości. Szła tak trochę utykając. Gdy na nią patrzyłam to poczułam się dziwnie. Nikt jej nie zauważył, a ja nawet się za nią odwróciłam. Pomyślałam, że mam przywidzenia. :coll1:
A w tramwaju był dziadek z żoną. Ona normalna a on w butach glanach, spodnie z grafitowego materiału, a kurtka taka, jaką noszą harlejowcy.
Dziwnie to wyglądało, bo to staruszek 70+, szczupły i siwiutki. :ugeek: a tu taka kurtka i glany :-?
Ciekawe co to znaczy? Może mam przywidzenia. Nie byłam jeszcze u okulisty, bo zwyczajnie nie mam tego w grafiku. 8-)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: szukam

Post autor: purple_elephant » wt maja 27, 2014 5:08 pm

Wchodzisz na nowe linie zycia. :D

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: szukam

Post autor: zamek » wt maja 27, 2014 7:33 pm

purple_elephant pisze:Wchodzisz na nowe linie zycia. :D
Przecież ja jestem na właściwej drodze :!: :-D
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Aryllis4004
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 19, 2014 5:56 am
Lokalizacja: US
Re: szukam

Post autor: Aryllis4004 » pt wrz 19, 2014 7:34 am

Wyszukać odpowiednie wyniki na ten temat, ale nie znalazłem nic. :oops1: :crazy: :shutup:


ODPOWIEDZ