wykład

Moderator: admin

Awatar użytkownika
MLescape
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 15, 2011 12:51 pm
wykład

Post autor: MLescape » wt paź 09, 2012 3:33 pm

Nie wiem, czy ktoś z Was się zainteresuje, ale znalazłam ogłoszenie w internecie, że w sobotę 13-tego o 16:00 jest wykład na temat podstaw transerfingu w Warszawie, na ul. Tarczyńskiej 9 (Mikroklimat). Ja na pewno pójdę, może ktoś z Was się skusi? Byłaby okazja , żeby się poznać osobiście :D

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: wykład

Post autor: filip » wt paź 09, 2012 4:16 pm

Trochę późno się dowiedziałem i nie zdołam przygotować się do dalekiej podróży, a chciałbym posłuchać tego młodego człowieka... Może dokonasz zapisu audio i potem udostępnisz? 8-)

Awatar użytkownika
MLescape
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 15, 2011 12:51 pm
Re: wykład

Post autor: MLescape » wt paź 09, 2012 6:42 pm

Zapytam, czy mogę.. Musiałabym też pożyczyć kamerę, spróbuję.Najwyżej napiszę tutaj jak było :yes:

izap1
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 09, 2012 6:52 pm
Re: wykład

Post autor: izap1 » wt paź 09, 2012 6:59 pm

Zapytaj czy wybiera się do Trójmiasta ze swoim wykladem :)

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: wykład

Post autor: filip » śr paź 10, 2012 10:02 am

W sumie można by zorganizować webinary...

Awatar użytkownika
MLescape
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 15, 2011 12:51 pm
Re: wykład

Post autor: MLescape » śr paź 10, 2012 2:11 pm

Fajnie by było, ja na pewno bym była zainteresowana :)

Asiunka
Posty: 50
Rejestracja: śr maja 16, 2012 8:48 am
Re: wykład

Post autor: Asiunka » czw paź 11, 2012 5:41 am

Kto poprowadzi ten wyład?

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: wykład

Post autor: filip » czw paź 11, 2012 8:27 am

Młody sympatyczny człowiek zafascynowany wszelką ezoteryką. Kontaktowałem się z nim i wydaje się być kompetentnym do prowadzenia pogadanek tego typu. Nazywa się Tomek Kołomyjski, studiował Pedagogikę i ma 23 lata, więc z racji młodego wieku należy mu się wsparcie. :D

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wykład

Post autor: Transformator2012 » czw paź 11, 2012 9:02 am

A ja jestem przeciwny takim "wykładom"... bo niby co one mają mi dać?

To jest w dalszym ciągu takie gonienie "białego króliczka"...

Przecież mamy książki z serii "Transerfing Rzeczywistości" i tam jest wszystko co potrzeba aby nauczyć się zarządzać rzeczywistością. Nie potrzebuję jakiś wykładów czy szkoleń. Ewentualnie na tym forum coś można napisać, ale po co jakieś wykłady...

W związku z tym zacytuję fragment z VII tomu Transerfingu:

NADZORCA:
Większość ludzi czyta góry literatury ezoterycznej nie podejmując żadnych konkretnych działań. Z pasją polują na wiedzę, lecz nie wykorzystują jej, a tylko gromadzą na pułkach jak trofea. Przeczytawszy jedną książkę myśliwi ci od razu przestawiają się na poszukiwania kolejnej. Sens tej niekończącej się pogoni widzą w tym, by odnaleźć jakąś odpowiedź, która za jednym razem rozwiąże wszystkie problemy. Przy czym ci sami myśliwi nie rozumieją, czego szukają, lecz mają nadzieję, że kiedy znajdą, to zrozumieją.

Na próżno tracą czas. We wszystkich książkach ezoterycznych w różny sposób mowa jest o jednym i tym samym. Wystarczy przeczytać kilka z nich, by wyłowić podstawowy sens. Potem można, a nawet trzeba działać samodzielnie. Po pierwsze, stosować zdobytą wiedzę w rzeczywistym życiu, po drugie, być na tyle bezczelnym, by odpowiadać samemu na postawione kwestie. Wszystko na pewno się uda, jeśli wykona się pierwszy krok i podejmie działania.

Najważniejsze jest ukierunkowanie wektora zamiaru. Kiedy jest on ukierunkowany na to, by gromadzić wiedzę, to tak się dzieje: gromadzi się ona i nic ponadto.

Jednak każda wiedza, nawet najskrytsza, zmienia się w bezużyteczny eksponat muzealny, jeśli nie zostanie wykorzystana zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli zaś wektor zamiaru zorientowany jest na działania, to działanie się urzeczywistnia i przynosi konkretne rezultaty. Otrzymujesz to, co masz zamiar mieć. Można się wcale nie martwić o to, że nie starczy Ci wiedzy lub doświadczenia. Po prostu działaj nie przemyśliwając i nie dręcząc się wątpliwościami. Wówczas sam się przekonasz, że już wszystko wiesz i umiesz.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
MLescape
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 15, 2011 12:51 pm
Re: wykład

Post autor: MLescape » czw paź 11, 2012 9:26 am

Ja traktuję takie wykłady jako okazję do spotkania się w realu z ludźmi, którzy są zainteresowani tym samym co ja. Jestem po prostu ciekawa, żeby z nimi porozmawiać. Nie ma to nic wspólnego z czytaniem książek (tę lekturę mam za sobą i lubię do niej wracać). Nie spodziewam się , że dowiem się czegoś nowego, tylko chodzi mi o poznanie konkretnych osób.

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: wykład

Post autor: filip » czw paź 11, 2012 11:29 am

Warto posłuchać jak ktoś inny po przepuszczeniu przez własną percepcję rozumie coś, co my sami znamy. Niektóre przemyślenia okazują się praktyczne. Ponadto psychologia kwantowa nie kończy się na Zelandzie, który sam przyznał w swej książce "Apokryfy Transerfingu", że postanowił w ramach rozwoju własnego przejść cykl szkoleń u pewnego specjalisty dysponującego znacznie większa wiedzą. Sam Zeland podróżuje z wykładami po świecie i założył szkołę Transerfingu, w której zajęcia polegają głównie na wspólnym "poczuciu" tego, co jest w książkach (2 dniowe szkolenie kosztuje ok. 1000 zł w przeliczeniu). Z kolei dostępne w Polsce szkolenia z psychologii kwantowej oparte na Transerfingu zawierają elementy i techniki takich ludzi jak Gubanow, Norbekow i Nishi. Zeland nie kryje, że czerpie od nich, choć ich teorie jedynie zaznacza w książkach. Tymczasem są one warte poznania i przećwiczenia.

Awatar użytkownika
MLescape
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 15, 2011 12:51 pm
Re: wykład

Post autor: MLescape » sob paź 13, 2012 10:16 pm

Byłam na wykładzie i na pewno nie żałuję. Materiał do przemyślenia.Sporo ciekawych pytań i odpowiedzi. Dla mnie istotne jest jak różnie ludzie rozkładają akcenty , co dla kogo jest jasne , a dla innej osoby niezrozumiałe. Oby takich spotkań było więcej. I prowadzący bardzo sympatyczny i zaangażowany :-D

Asiunka
Posty: 50
Rejestracja: śr maja 16, 2012 8:48 am
Re: wykład

Post autor: Asiunka » wt paź 16, 2012 6:19 am

Czy są plany spotkań w innych miastach?


ODPOWIEDZ