Tom 7 i reszta

Moderator: admin

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: admin » czw cze 27, 2013 6:17 pm

Niniejszym informuję, że książki zostały wysłane do:
johny_d
najna
MLescape
Lex
Morning (odebrał osobiście :)
Prometeusz

Jak widać, można jeszcze odbierać gratisy, jakoś zbyt dużo osób się nie rzuciło :)
Jeśli kogoś pominąłem, proszę dać znać (albo sam do tego dojdę jutro :)

Co do innych książek Zelanda: jesteśmy wstępnie umówieni na ich wydawanie po polsku, natomiast wpierw jesteśmy zobowiązani do wydania Tarota Transerfingu.

Dawajcie znać na forum, czy "Praktyczny kurs..." jest Waszym zdaniem dobrym przypominaczem całości.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: mariuszstr » czw cze 27, 2013 6:42 pm

"Dawajcie znać na forum, czy "Praktyczny kurs..." jest Waszym zdaniem dobrym przypominaczem całości.
"

Mój umysł: Bardzo się ucieszyłem, gdy dowiedziałem się że 9 tom będzie
takim kompendium i to podzielonym na dni. Miałem problemy z zastosowaniem
(przypominaniem sobie na czas) wszystkich technik transerfingu, więc
uznałem, że takie kompendium pomoże użyć te techniki w praktyce.
Więc kupiłem książkę w preordzerze (nie korzystałem z żadnej forumowej promocji)

Dusza: Gdy tylko dostałem tą książkę, poczułem że jest ona super!
Jest specjalnie dla mnie! Czuję radość, gdy trzymam ją w ręce. Wiem,
że stanowić będzie dużą pomoc dla mnie..
Umysł: Zobaczymy czy jest to dobre podsumowanie, bo czytam i przepracowuję
jeden rozdział każdego dnia, więc dowiem się za ponad 70 dni czy mi to pomogło.
Dusza: Przecież wiem, że pomogło, pamiętaj że ty umyśle tylko rozważasz, a
ja mam pewne dane z przestrzeni wariantów.

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: admin » czw cze 27, 2013 7:45 pm

:)

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Lex » czw cze 27, 2013 10:58 pm

admin pisze:Niniejszym informuję, że książki zostały wysłane do:
(...)
Lex
Bardzo się cieszę :)
admin pisze:Jak widać, można jeszcze odbierać gratisy, jakoś zbyt dużo osób się nie rzuciło :)
To wciąż jeszcze wina małej popularności tego forum...
admin pisze:Dawajcie znać na forum, czy "Praktyczny kurs..." jest Waszym zdaniem dobrym przypominaczem całości.
Osobiście dostanę książkę dopiero pod koniec lipca (jestem poza domem), ale na pewno dam znać jak już przeczytam :)
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: najna » pt cze 28, 2013 11:00 am

Dziękuje bardzo, książka przyszła do mnie dziś rano - bardzo dobry początek weekendu :)
Niezmiernie mnie ucieszyło, że tom jest ilustrowany :) uśmiech od razu pojawił się na mojej twarzy. Tekst dociera do umysły a obrazki stymulują duszę :)
Zabieram się do lektury :-D

admin
Site Admin
Posty: 55
Rejestracja: pt lut 20, 2009 9:14 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: admin » pt cze 28, 2013 5:25 pm

Tarot Transerfingu będzie zawierał te ilustracje w kolorze + karty (to będzie takie wydanie upominkowo-gadżeciarskie).

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: mariuszstr » pt cze 28, 2013 5:35 pm

admin pisze:Tarot Transerfingu będzie zawierał te ilustracje w kolorze + karty (to będzie takie wydanie upominkowo-gadżeciarskie).
I do czego te karty mają służyć? Nie za bardzo rozumiem koncepcję :-)

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Transformator2012 » pt cze 28, 2013 6:40 pm

mariuszstr pisze:I do czego te karty mają służyć? Nie za bardzo rozumiem koncepcję :-)
Zabawie! A tarot to przecież karty.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: mariuszstr » pt cze 28, 2013 7:40 pm

Transformator2012 pisze:
mariuszstr pisze:I do czego te karty mają służyć? Nie za bardzo rozumiem koncepcję :-)
Zabawie! A tarot to przecież karty.
Tylko "zwykły" tarot ma jasno określony cel, a do czego mają służyć karty związane z transerfingiem? :-)

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Transformator2012 » pt cze 28, 2013 7:51 pm

Jak się ukażą i sobie je nabędziesz to się dowiesz! 8-)

Nic się nie dzieje bez przyczyny...
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
MLescape
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 15, 2011 12:51 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: MLescape » sob cze 29, 2013 3:06 pm

Dostałam 9-ty tom, bardzo się cieszę i dziękuję! Czytam pomału i jestem zdziwiona, że całkiem nieźle pamiętam poprzednie tomy, naprawdę jest to przyjemność mieć takie "streszczenie" pod ręką:)

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Lex » sob cze 29, 2013 11:45 pm

mariuszstr pisze:Tylko "zwykły" tarot ma jasno określony cel, a do czego mają służyć karty związane z transerfingiem? :-)
A co to jest "zwykły" Tarot? :D Są setki różnych talii (sam mam trzy), np.: http://www.tarot.com/tarot/decks
A tu jedna z oryginalniejszych: http://www.tarot.com/tarot/decks/gummybear/box :D
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: najna » ndz cze 30, 2013 10:49 am

Ja rozumiem "zwykły" jako taki do wróżenia. Sama mam jedną talię, ale traktuję to bardziej jako zabawę na spotkania towarzyskie do piwa z okazji andrzejek. W poprzednich tomach Zeland pisze, że skoro wróżbita ujrzy jakiś sektor wariantów, który w rzeczywistości wcale nie musiałby się zmaterializować, to my na ten sektor nastrajamy swoje myśli i jest duże prawdopodobieństwo, że właśnie to się wydarzy. Wtedy zamiast kształtować swoją przyszłość, uzależniamy ją od wróżb, nie mając zbyt wiele do powiedzenia. Tym sposobem znowu jesteśmy jak marionetka.
Nawet w najnowszym IX tomie jest napisane

"Zwykłym zaś ludziom, których świadomość ściśnięta jest ramami materialistycznego światopoglądu, pozostaje jedynie wielbienie wymyślonych bogów i zwracanie się do astrologów i przepowiadaczy.

Jeśli nie chcesz zadowalać się zamiennikiem przyszłości, w którą według zapewnień zapowiadaczy można zajrzeć, tylko zamierzasz powodować swój los własną wolą, wszystko Ci się uda. Transerfing to reliktowa Wiedza o tym, jak zarządzać rzeczywistością. Ona Ci pomoże"


W takim wypadku rodzi się pytanie - Po co transerferom tarot? :)
Z logicznego punktu widzenia, to w ogóle sensu nie ma. Chyba, że jest to dla takich ludzi jak ja, którzy i tak to kupią, bo lubią jak na półce dumnie się prezentuje cała seria. Poza tym, jeśli na kartach będą ilustrację z IX tomu, to tym bardziej mi się podoba. Są świetne, a ja staram się je oglądać w pełni świadomie, będąc "Tu i teraz" wyrzucając wszystkie myśli z głowy. Czuję się wtedy jak dziecko, które było zachwycone oglądając ilustrowaną bajkę, świadomie oglądając obrazki, obserwując je dokładnie. Niektóre budzą u mnie prawdziwy niepokój, np. "Pewność siebie". Jestem też zachwycona, jak za pomocą światłocienia są wyraźnie widoczne mięśnie i szczegóły ludzkiego ciała :)

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Transformator2012 » ndz cze 30, 2013 11:12 am

Kochani tu nie chodzi o Tarot w pojęciu czym ten Tarot w praktyce jest. Nikt nie będzie tymi kartami wróżył. Tu jest tylko wykorzystanie nazwy i nic więcej, nie ma to nic wspólnego z Tarotem do wróżenia. Te karty będą służyć wyłącznie do utrzymywania w sobie świadomości sprawcy i ciągłego czuwania Nadzorcy! :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: najna » ndz cze 30, 2013 12:35 pm

No, czyli to "zwykły" tarot nie będzie. Tym bardziej kupię :)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Prometeusz » pn lip 01, 2013 9:27 am

Witam,

Dziś dostałem książkę. Przeczytałem wstęp i przejrzałem karty. Bardzo dobra lektura, warto ją mieć jako "przypominacz" właśnie. Polecam.

Pozdrawiam
Prometeusz
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Lex » pn lip 01, 2013 5:13 pm

najna pisze:Ja rozumiem "zwykły" jako taki do wróżenia.
Każdym można wróżyć :P Tymi misiami, które wkleiłem też :P zależy co kto czuje :)
Jeżeli tylko ten "Transerfingowy Tarot" będzie miał symbolikę związaną z symboliką Tarota, to też będzie można. Chyba, że to się tylko "Tarot" nazywa ;)
najna pisze:W poprzednich tomach Zeland pisze, że skoro wróżbita ujrzy jakiś sektor wariantów, który w rzeczywistości wcale nie musiałby się zmaterializować, to my na ten sektor nastrajamy swoje myśli i jest duże prawdopodobieństwo, że właśnie to się wydarzy. Wtedy zamiast kształtować swoją przyszłość, uzależniamy ją od wróżb, nie mając zbyt wiele do powiedzenia. Tym sposobem znowu jesteśmy jak marionetka.
Nawet w najnowszym IX tomie jest napisane

"Zwykłym zaś ludziom, których świadomość ściśnięta jest ramami materialistycznego światopoglądu, pozostaje jedynie wielbienie wymyślonych bogów i zwracanie się do astrologów i przepowiadaczy.
Czyli już mi się nie podoba :D Nie no, żartuję :) Po prostu jestem (hobbystycznie) astrologiem i nieco jestem przewrażliwiony na wrzucanie astrologii i wróżb do jednego worka ;) Bowiem to zupełnie inne systemy (astrologia nie służy do wróżenia!) Ale Zeland nie musi o tym wiedzieć, nie jest przecież doskonały ;)
Ale nawet co się tyczy wróżenia - całkowicie zgadzam się, że to tylko sektor wariantów, więc nie da się przewidzieć przyszłości - ale racjonalne wróżki/wróże nie twierdzą już, że się da :) Wróżba ma na celu pokazać co się stanie gdy postąpimy w dany sposób. Jeśli postąpimy inaczej - stanie się coś zupełnie innego :)
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: mariuszstr » pn lip 01, 2013 6:35 pm

Lex pisze: Każdym można wróżyć :P Tymi misiami, które wkleiłem też :P zależy co kto czuje :)
Jeżeli tylko ten "Transerfingowy Tarot" będzie miał symbolikę związaną z symboliką Tarota, to też będzie można. Chyba, że to się tylko "Tarot" nazywa ;)
No właśnie zrozumiałem, że nie ma mieć symboliki tarotowej, dlatego jestem trochę skołowany i czekam
na jakieś szczegóły co do zastosowania tego tomu 10 :-)
Lex pisze: Ale nawet co się tyczy wróżenia - całkowicie zgadzam się, że to tylko sektor wariantów, więc nie da się przewidzieć przyszłości - ale racjonalne wróżki/wróże nie twierdzą już, że się da :) Wróżba ma na celu pokazać co się stanie gdy postąpimy w dany sposób. Jeśli postąpimy inaczej - stanie się coś zupełnie innego :)
Oby jak najwięcej z Wróżących miała właśnie takie poglądy :-) Bo nie ma nic gorszego, niż wróż/wróżka uważająca karty za wyrocznię i wmawiający klientom że od wskazanej przez niego przyszłości się nie ucieknie....

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: marcel » pn lip 01, 2013 6:55 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lut 20, 2014 6:24 am przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: najna » pn lip 01, 2013 7:34 pm

Lex napisał(a):
Każdym można wróżyć :P Tymi misiami, które wkleiłem też :P zależy co kto czuje :)
No wiem , wiem :) jak już pisałam, sama mam jedną talię :)
Czyli już mi się nie podoba :D Nie no, żartuję :) Po prostu jestem (hobbystycznie) astrologiem i nieco jestem przewrażliwiony na wrzucanie astrologii i wróżb do jednego worka ;) Bowiem to zupełnie inne systemy (astrologia nie służy do wróżenia!)
A to ciekawe, bo ja zawsze myślałam że do wróżenia. Tylko, że tu są gwiazdy, a w tarocie karty. Nawet jak zgooglowałam artrologię (przyznam, że pobieżnie bez wgłębiania się) to też wyszło mi, że służy do wróżbiarstwa. Wyprowadzisz mnie zatem z błędu? :P
marcel napisał(a):
Tylko jakoś dziwnie wszystkie te cuda wiążą się z piórami kruka. Zawsze jak ma się coś fajnego wydarzyć albo zdarzyło znajduje je. Zastanawiające :)
U mnie też czarne ptaki i ich krakanie to znak na dużą zmianę. Czy dobrą? No cóż biorąc pod uwagę koordynację zamiaru to wszystkie są świetne, bo mój świat troszczy się o mnie :) Ale czasami mam jeszcze w sobie reakcję ostrygi.


ODPOWIEDZ