Tom 7 i reszta

Moderator: admin

puchatek+2
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 1:04 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: puchatek+2 » sob sty 04, 2014 6:28 pm

Czy ja dobrze kumam??? Czy tom 10 to "Tarot przestrzeni wariantów"???
Ja jeszcze czytam tom 5. Zamówiłem w empiku wszystkie 9 tomów.
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: iwona » ndz sty 05, 2014 9:08 am

Tak , Tom 10 to Tarot Przestrzeni wariantów :)
zakupiłam i jestem bardzo z niego zadowolona, obrazy przejrzyste, ksiażka pięknie wydana -polecam

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: najna » ndz sty 05, 2014 9:45 am

A czy ta książka, to ten sam tom IX, tylko że w kolorze?

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: iwona » ndz sty 05, 2014 10:42 am

Nie posiadam tomu IX , więc nie wiem, chociaż myśle że Tak

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: najna » ndz sty 05, 2014 10:57 am

A Twoja książka jest w środku na papierze ekologicznym, czy śliskim? Mogłabyś wrzucić jedno zdjęcie z środka? :)

Awatar użytkownika
iwona
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 20, 2013 6:45 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: iwona » ndz sty 05, 2014 11:42 am

Papier jest śliski, jakość zdjęcia kiepska :(
Obrazek

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: purple_elephant » ndz sty 05, 2014 1:16 pm

Wyglada na to ze ten Tarot to to samo co IX tom. Mam juz dziewiatke wiec sobie raczej podaruje tego tarota.

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: najna » ndz sty 05, 2014 1:52 pm

Tak, tylko tutaj oprawa graficzna ładniejsza i lepsza jakość :)
Dzięki Iwona :)

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: zamek » czw lut 27, 2014 7:52 pm

Trafiłam na nową książkę Zelanda "Projektor osobnej rzeczywistości" - takie wolne tłumaczenie :D Kosztuje 375 rubli.

Słyszeliście coś o tej książce http://novostiliteratury.ru/2014/02/ano ... realnosti/

Ciekawe czy będzie tłumaczenie na polski. 8-)


Streszczenie
Ludzi można podzielić na dwa rodzaje: Odbiorniki i pisemnych.
Odbiorniki zużywają cudzego informacji, "oglądając czyjś film."
Ogromna liczba ludzi - czyste odbiorniki.
Tłumacze strzelać swoje filmy, tworzyć swoją własną rzeczywistość.
Twórców i tłumaczy - jednostek.
Możesz stać się Radio tłumaczy.
Będziesz miał niepowtarzalną zaletę, że inni nie.
Będziesz mógł stworzyć swoją odrębną rzeczywistość.
Projektor piszemy formy myślowe i slajdów - zdjęć z rzeczywistością, że chcemy mieć w swoim świecie - ". Strzelać swoich filmów" W przeciwieństwie do tradycyjnych zwyczajów usunięcia klipów i zdjęć z telefonu komórkowego, jest wykonane odwrotnie: nie materiał z nadrukiem i projektowanie bieżących realiów materiał poczęte w rzeczywistości. Są tłumaczenia ich rzeczywistość.
W rezultacie, wirtualne kino przepływa do rzeczywistości i oglądania, jak suwaki, które zostały utworzone w projektorze, zawarte w życiu. To się nazywa strzelać swoich filmów, dosłownie.
Nie jest to zwykły pamiętnik, i ukryty przedmiot, narzędzie do tworzenia osobistej rzeczywistości. Projektor został zaprojektowany tak, aby zorganizować swoje działania. Struktura został położony - wystarczy wypełnić go, jak kolorowania dla dzieci. W "instrukcją obsługi", aby poznać szczegóły na temat tego, co zrobić.

Jakie książki
Zadaj sobie pytanie: kto czyni swoje życie? Ty sam? Lub okoliczności, inni ludzie, moda, ekskluzywne tendencja? Posłusznie następstwie czego społeczeństwo dyktuje, ludzie często zapominają o własnych aspiracjach i żyć w bólu "obcy" na życie, zamiast cieszyć się swoją własną, niepowtarzalną drogę. Ale może nadszedł czas, aby "obudzić" i świadomie zmienić swoją rolę? Zgadzam się aktor w grze kogoś innego nie jest tak obiecująca, jako autora własnego filmu!
Vadim Zeland oferuje proste i bardzo skuteczne podejście do zatrzymania jest odbiornik informacji i stać się kimś innym początek Nadawca "strzelać swoich filmów."
Nie trzeba specjalnej wiedzy i umiejętności. Wszystko, co musisz zrobić:
- Tworzenie "Slide" - słowa do opisania cenionych cel w każdej sferze życia - a potem pisać dziennik "form myślowych", potwierdzając realizację swoich zamierzeń.
Każda myśl postać autora proponuje stworzenie w dwóch etapach. Rano, piszesz "deklaracji", tłumacząc to idealny obraz swojego życia, a wieczorem - "oświadczenie", w którym pisał, co zmienia się w pożądanym kierunku zauważyłem w ciągu dnia.
Przechowywanie dokumentacji w ten sposób pomoże Ci skoncentrować się na swoich zamiarów i stopniowo, dzień po dniu, aby włączyć idealny obraz w obiektywnej rzeczywistości.
Dla Twojej wygody - wszystkie strony do wpisów są tematycznie. Autor pokazuje przykłady tworzenia slajdów i formy myślowe, a na końcu książki w zwięzły sposób przypominający z głównych zasad Transerfinga.

Dlaczego warto przeczytać książkę
Najważniejszym warunkiem sukcesu w Transerfing - umiejętność zdyscyplinować swój umysł, aby przyzwyczaić się do tego sposobu myślenia, które nie będą zakłócać, i pomóc w osiągnięciu celów. I nowy projekt Vadim Zeland - PROJEKTOR JEDNOSTKOWE REALITY - stworzony właśnie w celu pomóc w nauce to.
Jest to książka, która może nie tylko czytać, ale również pisać. I to dzięki swoim startów postów projektora stopniowo przynosi swoje marzenia i zamierzenia w obiektywnej rzeczywistości.

Kim jest ta książka
PROJEKTOR JEDNOSTKOWE RZECZYWISTOŚĆ - jest prawdziwym darem dla tych, którzy już udało się ocenia skuteczność Transerfinga, i dla tych, którzy dopiero odkrywają tę niesamowitą rzeczywistość sterowania technika.
Książka będzie szczególnie przydatna dla osób, które mają trudności w praktyce Transerfinga. Po tym wszystkim, nauczyć się teorii - to jedno, a zastosowanie tej wiedzy w życiu - to coś zupełnie innego! Prowadzenie ewidencji w "Projektory oddzielić rzeczywistość" pomoże każdemu, kto marzy o realizacji, tworzenia rodziny, znalezienie wygodnego domu, uzdrowienie i wiele więcej.
Cele stawiają sobie pytanie: "Projektor" pozwala pewnie dotrzeć do nich!

Dlaczego zdecydowałeś się opublikować
Efektywność Transerfinga Rzeczywistość już doceniona przez miliony ludzi. Książki Vadim Zeland podbił serca czytelników w ponad 20 krajach! Ale PROJEKTOR osobna rzeczywistość - prawdziwa niespodzianka dla wszystkich! Ta książka daje czytelnikom możliwość na nowy poziom, oferując nie tylko pomysł i możliwość wypróbowania dla siebie - zobaczyć na własne oczy jak to działa Transerfing. Kluczowe pojęcia
Rzeczywistość Transerfing, projektor, Nadawca, Odbiorca, zjeżdżalnia, forma myśli, tworzenia, nagrywania, dom, kreatywność, miłość, zdrowie, sukces


Fajne takie tłumaczenie maszyny :-D Ciekawe czy jestem odbiornikiem czy pisemnym 8-)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Prometeusz » czw lut 27, 2014 8:10 pm

Ciekawe :rus:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Erni
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:18 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Erni » pn mar 17, 2014 1:46 pm

tu jest jeszcze jedna autorstwa V. Zelanda - Hacking systemów technologicznych" : http://novostiliteratury.ru/2012/12/luc ... j-sistemy/


A tak na marginesie kiedy można się spodziewać kolejnego tomu Transerfingu?

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Prometeusz » sob kwie 05, 2014 1:08 pm

admin pisze:Mamy jeszcze do wydania „Transerfing rzeczywistości – sprzężenie zwrotne”, część 1 i 2. Najprawdopodobniej to będziemy wydawać po 9 i 10 (Praktyczny kurs... w 78 dni i Tarot). Chyba że czytelnicy zasugerują co innego. A z numeracją poczekam na więcej głosów parę dni (bo potem środki chcę wrzucać na maszyny).
A co tymi wydaniami "sprzężenie zwrotne 1, 2" i tymi podanymi później? Wyjdzie coś jeszcze w Polsce od Zelanda?
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: purple_elephant » sob kwie 05, 2014 1:39 pm

Erni pisze:/


A tak na marginesie kiedy można się spodziewać kolejnego tomu Transerfingu?

A po co wiecej. Jak dla mnie to tomy od od 1 do 6 wyjasniaja wszystko. Od 7 i dalej to juz jest maslo maslane. 9 nie jest takie najgorsze, bo jest to podsumowanie.
Nie wiem co jeszcze mozna napisac, cokolwiek to bedzie bedzie to zawsze powtarzanie tego samego w kolko. W sumie na dobra sprawe mozna by bylo wszystko zawrzec w jednym tomie.

Czytajac po raz drugi transerfing, robilam sobie notatki. Zatrzymalam sie w polowie tomu drugiego, bo stwierdzilam ze przez to zawyzam waznosc. W razie "przysypianaia" zagladam po prostu do zrobionych wczesniej notatek.

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: purple_elephant » sob kwie 05, 2014 1:49 pm

Ciekawostka:
Na brytyjskim amazonie ceny za niektore tomy sa imponujace, np ta: http://www.amazon.co.uk/Reality-Transur ... dim+zeland
amerykanski amazon, uzywane ksiazki zelanda:
http://www.amazon.com/gp/offer-listing/ ... d&sr=&qid=

:)
ja przeczytalam za free w pdf-ie, chcialam przeczytac tez po angielsku, bo bylam ciekawa czy nie ma roznic w tlumaczeniu, ale cena ksiazek mnie odstraszyla

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: Prometeusz » ndz kwie 06, 2014 10:55 am

Mi nowy tom nie jest potrzebny. Zwykła ciekawość tego co można jeszcze dodać do tematu. A znając życie zawsze można coś dodać :yes:

„Perfekcję osiąga się nie wtedy, gdy nie można już nic więcej dodać, lecz wtedy, gdy nie ma czego odjąć” - Antoine de Saint-Exupery
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: zamek » wt kwie 08, 2014 9:42 pm

purple_elephant pisze: A po co wiecej. Jak dla mnie to tomy od od 1 do 6 wyjasniaja wszystko.
A skąd wiesz, że to już wszystko? Nie znamy nowych książek więc nie wiemy co w nich jest. Gdy dużo ludzi praktykuje transerfing to pojawia się dużo różnych problemów i niejasności. Dobrze, że autor żyje i może pojaśnić wątpliwości i niejasności. :)
Fakt, że są 2 tomy doświadczeń forumowiczów, ale to tylko ugruntowuje wiedzę. A oni są tacy sami jak my. 8-)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: purple_elephant » wt kwie 08, 2014 10:24 pm

Czytajac po raz drugi tomy 1 i 2 robilam sobie notatki. Potem stwierdzilam ze przewaznie informacje sie w kolko powtarzaja. Dlatego nie czytam po raz kolejny reszty tomow, to co mam wiedziec juz wiem. Stosuje to teraz w praktyce.
Wiem ze zeby saobie cos przyswoic to dobrze jest powtarzac, ale jak autor ksiazki pisze w kolko o tym samym to to sie nutne robi. :)
Tak samo jest z ksiazkami Josepha Murphego, napisal tego od groma i troche, a "Potega podswiadomosci" w zupelnosci wystarczy, zreszta tam tez jest w kolko jedno i to samo.
Zreszta nie wiem, moze inni potrzebuja wiecej czasu, wiecej informacji przekazywanych na rozne sposoby.
Moze ja po prostu z tych, co bardziej kumaja. 8-)

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: zamek » wt kwie 08, 2014 10:43 pm

Pierwszy raz czytałam bardzo wolno, bo nie miałam czasu. Teraz czytam ponownie, bo może coś przeoczyłam, może coś mi umknęło.
To powtarzanie informacji tez mnie trochę wkurzało, ale teraz myślę, że to było ważne i dlatego Zeland pisał to w kółko. :)
Nie jestem autorem TR, więc nie wiem czy to już koniec tej metody. Może będzie coś o ufo :-o
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: purple_elephant » śr kwie 09, 2014 6:35 am

zamek pisze:. Może będzie coś o ufo :-o
Moze sie okazac, ze to my jestesmy ufo :P

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Tom 7 i reszta

Post autor: marcel » śr kwie 09, 2014 9:49 am

.
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2015 5:03 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.


ODPOWIEDZ