Slajd i emcoje związane ze slajdem

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

Sylvie10
Posty: 53
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 1:50 pm
Slajd i emcoje związane ze slajdem

Post autor: Sylvie10 » sob sty 31, 2015 9:48 am

Hej, na samym początku jak zaczęłam stosować technikę slajdu to emocje były takie wzburzone, sama wizualizacja sprawiła mi wielką radość. Po jakimś czasie emocje w czasie wykonywania slajdu opadły, ale nie przeszły dobre pozytwne uczucia - radość po prostu zamieniła się w spokój. Myślicie że to dobrze? :) Na samym poczatku byłam przekonana że im bardziej intensywne odczucia w czasie slajdu tym siła przyciągania rzeczywistości jest większa. Teraz mam takie wrażenie że się coś osłabiło. Ma ktoś podobne odczucia? Może to znak że slajd wszedł już w strefę komfortu? ;-)

Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:46 am
Re: Slajd i emcoje związane ze slajdem

Post autor: Calineczka » sob sty 31, 2015 10:56 pm

Bardzo dobrze się dzieje :) Prawidłowo. Teraz slajd powinien być nawet skuteczniejszy...

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 690
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Slajd i emcoje związane ze slajdem

Post autor: zamek » ndz lut 01, 2015 10:37 pm

Sylvie10 pisze:Hej, na samym początku jak zaczęłam stosować technikę slajdu to emocje były takie wzburzone, sama wizualizacja sprawiła mi wielką radość. Po jakimś czasie emocje w czasie wykonywania slajdu opadły, ale nie przeszły dobre pozytwne uczucia - radość po prostu zamieniła się w spokój. Myślicie że to dobrze? :) Na samym poczatku byłam przekonana że im bardziej intensywne odczucia w czasie slajdu tym siła przyciągania rzeczywistości jest większa. Teraz mam takie wrażenie że się coś osłabiło. Ma ktoś podobne odczucia? Może to znak że slajd wszedł już w strefę komfortu? ;-)
Slajd musi wywoływać dobre uczucia, bo przecież to jest to czego chcesz :) Gdy są emocje, to może być wysoka ważność i to ona się osłabiła. :)
Ciekawe, że sporo osób stosuje slajdy. A to jest długa technika. Trzeba ustalić cel. potem to ubrać w obraz, potem ciągle o tym myśleć. :) A nie prościej ustalić cel i wybrać sobie taki wariant życia, w którym cel się urzeczywistnił. Gdy tak się myśli o slajdzie, to jest jak z zasianym ziarenkiem, ciągle się wykopuje, żeby sprawdzić czy już kiełkuje. Najlepiej to jest zasiać i zapomnieć, a od czasu do czasu podlać emocjami dziękczynnymi, że już się to ma. :gamer:
Każdy ma inaczej :giverose:
Dostaję to co najlepsze :)

http://bajka107.blox.pl/html


ODPOWIEDZ