Amangalat

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

bogdanus
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 17, 2013 8:51 pm
Amangalat

Post autor: bogdanus » wt gru 17, 2013 9:21 pm

Co sądzicie o tej metodzie dla leniwych?
Ostatnio zmieniony śr gru 18, 2013 2:49 pm przez bogdanus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Amangalat

Post autor: najna » wt gru 17, 2013 9:32 pm

że niby jestem zbyt leniwa, aby kliknąć "odpowiedz" :P

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Amangalat

Post autor: purple_elephant » śr gru 18, 2013 8:58 am

U mnie na pewno sprawdza się w codziennym życiu. Chyba od miesiąca to stosuje i w zeszłym tygodniu miałam pierwsze wyraźnie widoczne efekty. Wczoraj zresztą tez :D
W moim życiu dzieją się takie rzeczy ze widać wyraźnie ze świat się o mnie troszczy.

Jednak slajdy tez stosuje, chyba zawsze stosowałam, tyle ze nie wiedziałam ze to się nazywa transerfing, teraz pracuje z tym świadomie, eliminuje negatywy dodaje więcej radości i pozytywów.

Ważne jest żeby, zarówno z amangalatem jak i slajdami czuć się komfortowo, mnie mój amangalat wyraźnie uspokaja. :-)

bogdanus
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 17, 2013 8:51 pm
Re: Amangalat

Post autor: bogdanus » śr gru 18, 2013 2:38 pm

Mój świat się o mnie troszczy i strzeże mnie, a ja posiadam taka siłę, że pozwalam pozwalam sobie na słabość przyjęcia tej troski. Wszystko idzie jak należy, ponieważ ja tak postanowiłem. Wszystko załatwi się samo przez się , bez mojej wiedzy. Nie chcę i nie mam nadziei, mam zamiar. Moja energia zamiaru codziennie rośnie.
Mam taki amangalat i jest super

bogdanus
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 17, 2013 8:51 pm
Re: Amangalat

Post autor: bogdanus » śr gru 18, 2013 2:45 pm

Mój świat wybiera dla Mnie wszystko co najlepsze, ponieważ poruszam się z nurtem wariantów. Świat wychodzi Mi naprzeciw. Ja sam swoim zamiarem kształtuję warstwę swojego świata. Mój świat Mnie strzeże .Mój świat uwalnia Mnie od problemów .Mój świat troszczy się o to ,by żyło Mi się lekko i wygodnie. Składam zamówienie ,a mój świat je realizuje. Ja mogę nie wiedzieć, lecz mój świat wie, jak o Mnie zadbać. Wszystko zmierza ku temu i wszystko idzie jak należy. Nie chcę i nie mam nadziei ,mam zamiar. Moja energia zamiaru codziennie rośnie.
Drugi amangalat

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Amangalat

Post autor: Adramelech » śr gru 18, 2013 5:37 pm

purple_elephant pisze:Ważne jest żeby, zarówno z amangalatem jak i slajdami czuć się komfortowo, mnie mój amangalat wyraźnie uspokaja. :-)
Czy nasza miłośniczka photoshopu i wydepilowanych (a, tfu!) męskich torsów ma na myśli technikę amalgamatu, czy też (co daj, Panie Boże!) wzniosła się w sztuce transerfingu tak wysoko, że już za nią nie nadążam?

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Amangalat

Post autor: purple_elephant » śr gru 18, 2013 7:27 pm

What is your problem Adramelech?

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Amangalat

Post autor: Adramelech » śr gru 18, 2013 8:31 pm

A to, że obracamy się w kręgu transerfingu, a tu technika "amangalat", jak to określiłaś, nie jest znana. A jeżeli jest inaczej, będę wdzięczny za stosowny cytat z Zelanda.
Po to tu jesteśmy, byśmy jedni od drugich mogli się uczyć, czerpać z ich doświadczeń; raz ja od Ciebie, kiedy indziej - na odwrót. Ot, co. :giverose:

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Amangalat

Post autor: purple_elephant » śr gru 18, 2013 8:47 pm

Adramelech pisze:A to, że obracamy się w kręgu transerfingu, a tu technika "amangalat", jak to określiłaś, nie jest znana. A jeżeli jest inaczej, będę wdzięczny za stosowny cytat z Zelanda.
Po to tu jesteśmy, byśmy jedni od drugich mogli się uczyć, czerpać z ich doświadczeń; raz ja od Ciebie, kiedy indziej - na odwrót. Ot, co. :giverose:

ze niby co? powtorz glosniej bo nie slysze

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Amangalat

Post autor: Adramelech » czw gru 19, 2013 12:26 pm

Napisałem dla Ciebie powyżej grubą czcionką, jak się pisze to słowo. Nie wiem, co więcej mogę zrobić. Po prostu czytaj Zelanda, z uwagą.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Amangalat

Post autor: zamek » pt lut 14, 2014 11:06 pm

Adramelech pisze:A to, że obracamy się w kręgu transerfingu, a tu technika "amangalat", jak to określiłaś, nie jest znana. A jeżeli jest inaczej, będę wdzięczny za stosowny cytat z Zelanda.
Po to tu jesteśmy, byśmy jedni od drugich mogli się uczyć, czerpać z ich doświadczeń; raz ja od Ciebie, kiedy indziej - na odwrót. Ot, co. :giverose:
Też mi to przeszkadza. :???:
Technika nazywa się amalgamat i bardzo bym prosiła, żeby ktoś kto tu rządzi poprawił w tytule postu tę nazwę. Skoro nie robi to autor. Od tego są admini, chyba :twisted:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Amangalat

Post autor: Prometeusz » ndz lut 16, 2014 1:39 pm

Wrzućcie w "amalgalat" ( :P ) to "mój administrator troszczy się o moje forum". :ninja:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Amangalat

Post autor: purple_elephant » ndz lut 16, 2014 10:46 pm

A mi przeszkadza ze Polacy bez opamietania zastepuja jezyk polski slowami obcymi. Nie wiem, moze przez to czuja sie wazniejsi a moze madrzejsi lub mniej zakompleksieni.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Amangalat

Post autor: Lex » ndz lut 16, 2014 11:03 pm

Mnie z kolei przeszkadza jak ludzie bez opamiętania czepiają się takich drobiazgów jak literówki :P (rozumiem jakby ktoś walił w każdym słowie po dwie, ale raz na jakiś czas to nie tragedia).
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Amangalat

Post autor: Prometeusz » czw lut 20, 2014 11:13 am

Mi przeszkadza jak mi coś przeszkadza :P
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Amangalat

Post autor: zamek » sob lut 22, 2014 2:09 pm

Każdy popełnia błędy. Jednak gdy ktoś je zauważy to powinno się poprawić, bo wtedy wiem o czym mówimy. :)

Ktoś kto nie zna tematu może się czuć zagubiony gdy używamy różnych określeń tego samego.

Na niechlujstwo nie ma usprawiedliwienia. :crazy: To tak jakbyśmy transerfingu nie traktowali poważnie. :beee:

Dopiszę jeszcze.

James Brown, nieżyjący już czarny artysta, król soulu, bardzo dbał o swój wygląd i swoich muzyków. A robił to z szacunku dla ludzi, którzy kupili bilety na jego koncert.
I o ten szacunek dla odbiorcy mi chodzi. :smile:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Amangalat

Post autor: Prometeusz » sob lut 22, 2014 10:10 pm

Jak widać, ten król był nagi ;)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Amangalat

Post autor: zamek » śr lut 26, 2014 9:57 pm

Jeśli ktoś nie wie jak się nazywa technika, to niech odpuści transerfing. Nie jest dla niego. 8-)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Amangalat

Post autor: Prometeusz » czw lut 27, 2014 6:24 pm

Jest wielu świetnych muzyków co nie znają teorii muzyki :roll:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Amangalat

Post autor: zamek » czw lut 27, 2014 8:04 pm

Co za problem poprawić. :sad:

Gdyby jakiś ekonomista pomylił zyski ze stratami to byłby problem. :-o
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com


ODPOWIEDZ