Transfering a nowy Stan swiadomosci

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: marcel » śr paź 30, 2013 9:22 pm

..
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 7:31 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: zamek » czw lis 14, 2013 3:46 pm

Ciągle jestem w tym stanie :)
Gdy postępuję zgodnie z zasadami to mam więcej energii. Wcale jej nie gromadzę, ja jej po prostu nie tracę. To jest niebywałe przeżycie i utwierdza mnie w przekonaniu, że rzeczy dzieją się same, jeśli się na to pozwoli. Zwykle rano wiem co będę robić i wychodząc z domu po prostu wszystko przyjmuję jako najlepsze dla mnie. Nawet jak mi autobus ucieknie, to potem okazuje się, że więcej rzeczy pozałatwiam, bo się nie denerwuję. Niesamowite uczucie jak się patrzy jak wszystko się samo dzieje. :)
Zdaję sobie sprawę, że to euforia i każdy to przeżył na początku tej przygody. :) Żeby tylko nie przesadzić :-o
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: Prometeusz » pt lis 15, 2013 1:03 pm

Wszystkich serdecznie zapraszam do tego stanu :giverose:
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 2:07 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: zamek » pt lis 15, 2013 8:34 pm

Jeszcze ludzie pomyślą, że coś bierzemy 8-)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: purple_elephant » sob lis 16, 2013 6:04 pm

Wczoraj zaczelam czytac III tom, o energiach o cwiczeniach z energia. Dzisia postanowilam to wyprobowac. Nie wiem czy to tylko zbieg okolicznosci, czy to moze ma cos wspolnego z tym cwiczeniami ale poczulam okropny glod, jadlam nie z lakomstwa tylko dlatego ze bylam GLODNA, zjadlam normalny obiad a zaraz potem robilam sobie kanapki, jedna po drugiej :D . Normalnie po takim obrzarstwie nie moglabym sie ruszyc, ale czuje sie zupelnie dobrze... i nadal bym cos zjadla :-D

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: Prometeusz » ndz lis 17, 2013 12:46 am

To myślisz, że od czytania tak zgłodniałaś? :-o
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: zamek » ndz lis 17, 2013 11:06 am

purple_elephant pisze:poczulam okropny glod, jadlam nie z lakomstwa tylko dlatego ze bylam GLODNA, zjadlam normalny obiad a zaraz potem robilam sobie kanapki, jedna po drugiej :D . Normalnie po takim obrzarstwie nie moglabym sie ruszyc, ale czuje sie zupelnie dobrze... i nadal bym cos zjadla :-D
Taki wilczy głód to oznaka utraty energii fizycznej związanej z ciałem. Czasami potrzebujemy energię na coś ważnego i ona nam "umyka" z organizmu.
Ta energia, o której piszę jest podobna do adrenaliny.
Pomyślałam, że jak jestem taka naładowana to nie potrzebuję już ćwiczyć i zaniechałam jakiejkolwiek formy fizycznej, oprócz chodzenia :D Po kilku dniach, ciągle byłam naładowana, ale dla rozrywki zrobiłam 8 ćwiczeń qigong, bo komuś pokazywałam. Na drugi dzień bolały mnie plecy, takie miałam zakwasy. Każdy to zna jak długo nie ćwiczy. :)
Gdy po całym dniu w szkole lub w pracy, jesteśmy wykończeni i marzymy o kąpieli i łóżku, a zadzwoni ukochany i wpadnie za pół godziny, to wstępuje w nas energia znikąd i jesteśmy w stanie posprzątać dom i jeszcze coś ugotować. To podobne do energii, którą znajdujemy w sobie idąc przez pustynię. Gdy marzymy, żeby położyć się i zasnąć, bo wokoło tylko piasek i znikąd pomocy, a dostrzeżemy kogoś lub coś co nam może pomóc, to znajdujemy w sobie jakąś siłę, energię do przeżycia. :)
Nie wiem co to jest za energia, bo chyba nie jest to siła życiowa. Siłę życiową podtrzymujemy przez odżywianie, oddychanie i "strawę duchową".
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: Prometeusz » ndz lis 17, 2013 5:16 pm

:)
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 2:07 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: zamek » ndz gru 08, 2013 10:57 pm

Ostatnio zrobiła sobie przerwę z transerfingiem, ale nie da się już żyć jak kiedyś. Nawet jak mój świat troszczy się o mnie i usuwa z niego znajomych. Dobrze, że mam ich dużo, ale strata zawsze jest bolesna.
Czytałam zwykłą gazetę pt. Wysokie obcasy, a tam artykuł o siostrach Chapko, modelkach i aktorkach, które zrobiły karierę. Nie znam, bo nie oglądam polskich filmów. Ale zainteresowało mnie jedno zdanie:

Obrazek

Brzmi znajomo :D Wybrały to co chciały.

Kolejny przejaw transerfingu w życiu to nowa piosenka Paula McCartneya - NEW.

http://www.youtube.com/watch?v=BkbbP0ozyMs

Refren jest taki:

We can do what we want
We can live as we choose
You see there's no guarantee
We've got nothing to lose

Możemy robić co chcemy
Możemy żyć według naszego wyboru
Widzisz, Tu nie ma gwarancji
Nie mamy nic do stracenia.

Tłumaczenie pochodzi ze strony http://www.tekstowo.pl/piosenka,paul_mccartney,new.html

Ale bez tłumaczenia wiadomo o co chodzi: możemy robić to co chcemy i każdy może wybrać swój sposób życia. :)
Nawet jak odejdziesz od TR to niedaleko. Znasz zasady i wiesz, że nie ma innej drogi. :-D
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: Lex » pn gru 09, 2013 12:32 am

Bo to jest wszędzie tak naprawdę :)
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: Prometeusz » pn gru 09, 2013 9:19 am

:)
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 2:08 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Transfering a nowy Stan swiadomosci

Post autor: zamek » pn gru 09, 2013 10:17 am

Dlatego warto pokazywać, że transerfing to nie wiedza z kosmosu. Wiele osób ją wykorzystuje, żeby osiągnąć swoje cele.
Będę wrzucać tu praktyczne wykorzystanie tych zasad. :)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com


ODPOWIEDZ