"Transerfing w 78 dni"

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

Re: "Transerfing w 78 dni"

Postprzez Prometeusz » Pn sie 12, 2013 10:13 pm

Podoba mi się opis koleżanki u góry :giverose:
Ostatnio edytowano Pn mar 31, 2014 4:23 pm przez Prometeusz, łącznie edytowano 1 raz
Notatnik Transerfera
Spa­cerek po schro­nis­ku dla obłąka­nych po­kazu­je, iż sa­ma wiara nie do­wodzi niczego.
Prometeusz

Postprzez Lex » Wt sie 13, 2013 8:44 pm

zamek napisał(a):Omijam lekcję bo ją przerobiłam i mam w małym palcu. W szkole też na jednych lekcjach się nudziłam a na innych uczyłam. 8-)

Ja też, ale na tych na których się nudziłem, to przynajmniej udawałem, że słucham :D

zamek napisał(a):Transerfing w tym przypadku zachowuje się jak wahadło. Nie lubię jak się mnie do czegoś zmusza. :crazy: To jest jego propozycja. Niektóre lekcje mam już opanowane więc mogę iść na wagary :rus:

Nie no, oczywiście :) każdy robi jak uważa, ja tam przerobię nawet "wykute na blachę" lekcje (jeśli takie się pojawią) ;).

Mam natomiast inne pytanie: jak myślicie, czy lepiej książkę przeczytać w miarę jak czas pozwoli (kilka dni), a dopiero później jeszcze raz dzień po dniu lekcję po lekcji z ćwiczeniami, czy może od razu czytać po jednym rozdziale lekcji i ćwiczyć?
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)
Lex

Postprzez Transformator2012 » Wt sie 13, 2013 8:56 pm

Lex napisał(a):Mam natomiast inne pytanie: jak myślicie, czy lepiej książkę przeczytać w miarę jak czas pozwoli (kilka dni), a dopiero później jeszcze raz dzień po dniu lekcję po lekcji z ćwiczeniami, czy może od razu czytać po jednym rozdziale lekcji i ćwiczyć?

Uważam że istotna jest świadomość całości - czyli zapoznać się z całością przekazywanych treści i mając w świadomości całość tej wiedzy rozpocząć wdrażanie zasad Transerfingu w życiu. Wtedy uniknie się niezrozumiałych sytuacji i błędnych decyzji. :cool:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek
Transformator2012

Postprzez zamek » Śr sie 14, 2013 1:53 pm

Transformator2012 napisał(a):Uważam że istotna jest świadomość całości - czyli zapoznać się z całością przekazywanych treści i mając w świadomości całość tej wiedzy rozpocząć wdrażanie zasad Transerfingu w życiu. Wtedy uniknie się niezrozumiałych sytuacji i błędnych decyzji. :cool:

W Polsce tomy I-IV ukazały się w 2009 r., V i VI w 2010 r., VII w 2011, VIII w 2012 i teraz w 2013 78 dni. W Rosji :russian: wszystko wydano w 2006 roku.
Przeciętny Polak nie mógł się zapoznać z całością, ale mógł wyczekiwać następnych tomów. Nawet jak się zna dobrze język, to nie wychwyci się wszystkiego.
Dostaję to co najlepsze :)
zamek

Postprzez Lex » Śr sie 14, 2013 8:32 pm

@Transformator
To nadal nie nie jest jednoznaczna odpowiedź :P całość znam, bo przeczytałem wszystkie poprzednie tomy, mnie chodzi o ten konkretny tom, o to jak go czytać najlepiej? :)
Lex

Postprzez Transformator2012 » Śr sie 14, 2013 10:16 pm

Lex napisał(a):@Transformator
To nadal nie nie jest jednoznaczna odpowiedź :P całość znam, bo przeczytałem wszystkie poprzednie tomy, mnie chodzi o ten konkretny tom, o to jak go czytać najlepiej? :)

Ten 9 tom traktuj jako szybką podpowiedź, ściągę - a jeszcze inaczej: IMPULS do pobudzenia świadomości w danym momencie i danej okoliczności.

Czasami jest tak, że na zawołanie jest trudno coś sobie przypomnieć z obszernych tomów wydawniczych, wtedy sięgasz po tą pozycję i w szybki sposób już wiesz co i jak! :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek
Transformator2012

Postprzez meiram.net » Cz sie 15, 2013 2:48 pm

.
Ostatnio edytowano Śr cze 24, 2015 5:10 pm przez meiram.net, łącznie edytowano 1 raz
meiram.net

Postprzez Prometeusz » Pt sie 16, 2013 12:24 pm

Ja zdążyłem polubić się z tą książką. Fajnie, że do mnie trafiła. :)
Ostatnio edytowano Pn mar 31, 2014 4:24 pm przez Prometeusz, łącznie edytowano 1 raz
Notatnik Transerfera
Spa­cerek po schro­nis­ku dla obłąka­nych po­kazu­je, iż sa­ma wiara nie do­wodzi niczego.
Prometeusz

Postprzez zamek » Pt sie 16, 2013 12:40 pm

Ten tom wygląda jakby go napisał ktoś inny.
Wstęp to cytaty z wcześniejszych tomów. A potem kolejne lekcje.

W tomie III na str. 180 napisał:
Transerfing nie został wymyślony, dlatego też jego zasad nie da się przerobić. A już "wymyślenie" takich rzeczy jest w ogóle niemożliwe. Nie da się też nauczyć tego od innych. Wiedzy ezoterycznej nie wymyśla się i nie uczy się jej. Ona po prostu znajduje się w ogólnodostępnym miejscu. Nazywam to miejsce przestrzenią wariantów. Inni mogą nazywać ją inaczej, lecz sedno się przez to nie zmienia.

Za chwilę będą organizowane wczasy z TR, które będą prowadzić licencjonowani nauczyciele. I wtedy czar pryśnie.

Gdy czytam książki to zawsze robię notatki. Zostało mi to jeszcze ze studiów. Pomaga jak chcę coś znaleźć a nie wiem gdzie szukać. Wystarczy przejrzeć notatki i już. :grin:

Nie mam zdania na temat tego tomu. Widzę tu też sprzeczności. Lekcja 15 - pracuj nad sobą i swoim udoskonalaniem się. A wcześniej pisał, że inni ci mówią żebyś się zmienił, a ty bądź sobą. Wydaje mi się że tu chodzi raczej o akceptację siebie, bo każdy ma inną osobowość. Jak się ktoś zaakceptuje takim jaki jest to wtedy samo się zmienia, jakby automatycznie. Chyba coś niejasno napisałam ;)
zamek

15 dzień

Postprzez Prometeusz » Pt sie 16, 2013 12:57 pm

:)
Ostatnio edytowano Pn mar 31, 2014 4:25 pm przez Prometeusz, łącznie edytowano 1 raz
Notatnik Transerfera
Prometeusz

Postprzez Lex » Pt sie 16, 2013 5:17 pm

@Transfrmator - dzięki :) Czyli chyba przeczytam całość... a później ewentualnie jeszcze raz dzień po dniu, bo mam ochotę tak sobie przećwiczyć ;)

meiram.net napisał(a): Tak swoją drogą, bardzo chciałam mieć tą książkę i bardzo mi miło, że wydawnictwo mi ją przysłało jako gratis. :) Bardzo się ucieszyłam. Dziękuję jeszcze raz :yes:

Ja tak samo :) I cieszę się, że to jest właśnie ten tom iitd., itd. ;)

zamek napisał(a):Gdy czytam książki to zawsze robię notatki. (...) Pomaga jak chcę coś znaleźć a nie wiem gdzie szukać. Wystarczy przejrzeć notatki i już. :grin:

Też robię notatki, ale z niektórych książek mam po prostu nawet notatek za dużo :grin:
Lex

Postprzez faratt » Cz wrz 18, 2014 9:08 pm

witam!mam prośbę czy ktos ma juz ten kurs na pdf i mógłby mi go użyczyć,dopadła mnie desperacja i deprecha i jakos nie moge wrócić na tory.....z góry bardzo serdecznie dziekuję za jako kolwiek odpowiedz.pozdrawiam.
faratt

Postprzez zamek » Pt wrz 19, 2014 1:37 pm

faratt napisał(a):witam!mam prośbę czy ktos ma juz ten kurs na pdf i mógłby mi go użyczyć,dopadła mnie desperacja i deprecha i jakos nie moge wrócić na tory.....z góry bardzo serdecznie dziekuję za jako kolwiek odpowiedz.pozdrawiam.

Jakkolwiek odpowiadam 8-)
Dlaczego nie wybierzesz sobie całej kolekcji, pięknie wydanej i super wyglądającej na półce :?: Nie ograniczaj się, bierz co ci świat daje. :) Tylko wyślij zamówienie, żeby zadziałał zamiar zewnętrzny, czyli sprawca. 8-)

W pdf jest tak bezpłciowo :no:
zamek

Postprzez Prometeusz » Pt wrz 19, 2014 2:46 pm

Mam dwa egzemplarze (plus cała seria) na półce i jedną wersje w PDF.

Jedno nie wyklucza drugiego. Choć nie przeczę, że posiadanie fizycznych nośników jest całkiem przyjemne i niekiedy praktyczne. ;)
Notatnik Transerfera
Prometeusz

Postprzez faratt » Pt wrz 19, 2014 2:58 pm

dzięki za odpowiedz moze kiedyś sie zisci zamówienie ale pewnie potrwa to parę lat ...pozdrawiam i dziękuje.
faratt

Postprzez zamek » Pt wrz 19, 2014 6:06 pm

faratt napisał(a):dzięki za odpowiedz moze kiedyś sie zisci zamówienie ale pewnie potrwa to parę lat ...pozdrawiam i dziękuje.

Chyba nie znasz żadnej zasady TR skoro tak piszesz. A co będziesz robić przez te kilka lat?
Jesteś chyba leniwą osobą :o

Wpisałam w guglarkę "transerfing rzeczywistości pdf" i dostałam

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& ... o2JT0_4U9A

Widziałam też 6 tom na scrib. Wystarczy do wewnętrznego zamiaru dodać działanie, samo nic nie przyjdzie. :)

Pozdrawiam :)
zamek

Postprzez faratt » Pt wrz 19, 2014 9:08 pm

spoko ale raczej chodziło mi o 9 tom....dzięki.
faratt

Postprzez Prometeusz » Pt wrz 19, 2014 9:41 pm

Transerfing nie pomoże na depresję niestety. Po za tym w 9tce nie ma nic czego nie byłoby w poprzednich tomach, a sam w sobie wymaga systematyczności i samozaparcia. Czyli w czasie depresji i tak go nie zrealizujesz.

Trzymaj się, życzę powodzenia.
Notatnik Transerfera
Prometeusz

Postprzez zamek » Pn mar 09, 2015 11:49 pm

Prometeusz napisał(a):Transerfing nie pomoże na depresję niestety.

A dlaczego nie :?: Możesz przecież wybrać sobie życie w zdrowiu. :rus:
zamek

Postprzez Prometeusz » Wt mar 10, 2015 1:26 am

zamek napisał(a):
Prometeusz napisał(a):Transerfing nie pomoże na depresję niestety.

A dlaczego nie :?: Możesz przecież wybrać sobie życie w zdrowiu. :rus:

Bo depresja to właśnie choroba polegająca na niemożności wyboru. Lecz bezpośrednim działaniem można pomóc. A potem podstawy TR mogą pomóc w profilaktyce. :)
Notatnik Transerfera
Prometeusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błyskawiczna konsultacja