Matreializacja Myśli i Powrót energi

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

agnar18
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 2:29 pm
Matreializacja Myśli i Powrót energi

Post autor: agnar18 » ndz mar 03, 2013 2:34 pm

Witam mam dwa pytania.

Materialne urzeczywistnienie porusza się w przestrzeni jak zwarty koagulat.-generalnie może mi to ktos wyjąsnić na innym przykładzie jak to sie materializuje?i co to jest koagulat?

I jak energia wrca według vadima?

Sugar Man
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 06, 2013 3:01 am
Re: Matreializacja Myśli i Powrót energi

Post autor: Sugar Man » śr mar 06, 2013 3:50 am

Vadim czerpie całymi garściami idee z fizyki kwantowej. Jeśli nie rozumiesz zagadnień w transerfigu obejrzyj sobie na YT filmiki o fiz. kw. może coś Ci się rozjaśni.

Zrozumienie pojęć i systemu rozumowania jaki stworzył Zeland wymaga czasu i pracy. Ja który siedzę w tym nie od dziś musiałem się napracować dużo by to ogarnąć. Więc bądź dla siebie wyrozumiały.

Zeland chce powiedzieć, że to co widzisz dookoła w danym momencie to materialne urzeczywistnienie, to co namacalne, teraźniejsze "pewne" jednak chce byś zobaczył świat z szerzej perspektywy z dystansu. Chce byś zobaczył się w przestrzeni wariantów i uzmysłowił sobie. że ta nieskończona ilość wariantów jest czymś realny, tylko warianty te nie sa jeszcze zmaterializowane. To zmaterializowanie porusza się razem z Tobą.
agnar18 pisze:I jak energia wrca według vadima?


Energia nie jest czymś co wraca. Energia cały czas płynie. Im więcej energii płynie tym aktywniejsze życie prowadzisz. Ale nigdy nie można gromadzić energii można ją tylko przez siebie przepuszczać. Próby gromadzenia energii powodują raczej nagromadzenie się nadmiernego potencjału.


ODPOWIEDZ