Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » pt lut 22, 2013 8:47 pm

Chcia£bym poprosic Was o rade. Do tej pory uzywam techniki amalgamatu i koordynacji zamiaru i mam wrazenie, ze moja warstwa swiata wyg£adza sie.
Jednak odkad odkry£em SWOJ CEL, przyda£oby sie wdrozyc konkretna i regularna prace ze slajdem docelowym.
Obecnie mieszkam za granica, gdzie szuka£em sensu i celu swego zycia. W miedzyczasie popad£em w ubostwo, ktorego skutki JESZCZE odczuwam (1-szy tomik Transerfingu przeczyta£em ostatniego lata, a zetkniecie sie z wiedza o Transerfingu moge w moim przypadku uznac za dzia£anie "palca Bozego"-innymi s£owy: nie wyglada mi to na przypadek). Od tego czasu w naturalny sposob "odpad£y" cele, ktore z dzisiejszego punktu widzenia mog£bym uznac za dziecinne, za pogon za wiatrem. Poczu£em, ze dla mnie wazne jest tylko jedno...w zasadzie (i wiem, ze tu musze strzec sie przed wytworzeniem nadmiernego potencja£u :mrgreen: )
Ale do rzeczy: jest moja wola, bym zawsze (t.j. min. ok. 5 razy do roku) mog£ byc obecnym na szkoleniach (m. inn. qigong), ktore umozliwiaja mi doskonalenie osobowosci i samoopanowania oraz dostep do wiedzy dot. praktyk energetycznych, mowiac w skrocie. Nie ma juz dla mnie wielkiego znaczenia, gdzie bede mieszka£ (marzenia o rajskich zakatkach juz mnie nie pociagaja, odkad odkry£em wspania£osc raju, jaki cz£owiek W SOBIE samym moze stworzc-i miec go zawsze i wszedzie ze soba). Potrzebuje po prostu czasu na praktyke i...SRODKOW na op£acenie szkolen i zwiazanych z nimi innych kosztow. Wolnosc od koniecznosci zarabiania na kawa£ek chleba, jak pisze Zeland... I to wszystko. Na razie pracuje jeszcze, ale z moich dochodow i marzyc nie moge o uczestnictwie w szkoleniach, w ktorych uczestniczy£em przed popadnieciem w mizerie finansowa. Teraz: najbardziej oczywistym i najprostszym rozwiazaniem by£aby dla mnie wygrana na loterii itp. ale poniewaz pieniadze to tylko atrybut, ktorego moja dusza prawdopodobnie nie "£yknie" (wierze Zelandowi na s£owo), to zapytam Was:
jak MOZE wygladac slajd, ktory na celu bedzie mia£ umozliwic mi uczestnictwo we wspomnianych szkoleniach zawsze, gdy poczuje taka potrzebe, tzn. regularnie.
I...TO WSZYSTKO. Jakim mia£by/mog£by on byc, by zawiera£ te koncepcje powtarzalnosci (=kazde potrzebne mi szkolenie) a nie dotyczy£ tylko jednego wyjazdu.
Tylko tam spotykam duchowo pokrewnych ludzi, i tesknie do tych spotkan. Tam moj Raj staje sie zawsze blizszy, niz gdzie indziej. Ale jaki slajd...? Pomozcie.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Transformator2012 » sob lut 23, 2013 8:25 am

Musisz umieścić siebie w odpowiednim myślokształcie (np. że uczestniczysz w szkoleniu) i konsekwentnie go powtarzać. Oto co na ten temat mamy w VII tomie Transerfingu:

NADZORCA:
Jeśli w sercu płonie zdecydowanie, aby posiadać i działać, a umysł nie jest zmącony wątpliwościami i strachem, zdarzają się tak zwane cuda. Wyraźny myślokształt w oka mgnieniu materializuje się w rzeczywistości.

Pragnienie samo w sobie nic nie daje, przeciwnie, kiedy pragnienie zmiesza się z wątpliwością, przekształca się w pożądanie i szanse na sukces gwałtownie spadają. Jednak cel może zostać osiągnięty nawet przy braku jedności duszy i umysłu, jeśli spełni się pewien warunek.

DUSZA:
Mów szybciej, jaki to warunek?

NADZORCA:
Kiedy obraz myślokształtu jest rozmyty, zwierciadło działa z opóźnieniem. Dlatego też należy przez wystarczająco długi czas odtwarzać w myślach docelowy slajd - obraz, w którym cel jest już niejako osiągnięty. Wówczas obraz ten zacznie stopniowo pojawiać się w rzeczywistości.

UMYSŁ:
I to wszystko? To takie proste?

NADZORCA:
Tak, trzeba jedynie systematycznie skupiać uwagę na docelowym slajdzie. Rzecz jasna ta prosta prawda jest bardzo oczywista, lecz nikt jej nie zauważa. Ludzie przyzwyczaili się do rutynowych działań wykonywanych przy pomocy wewnętrznego zamiaru.

Na przykład, jeśli trzeba wykopać długi rów, człowiek rozumie, że będzie musiał systematycznie pracować łopatą. Kiedy to robi, widzi rezultaty swojej pracy. Z dualnym zwierciadłem rzecz ma się inaczej. Okres opóźnienia może trwać dość długo. Człowiek nie widzi żadnych zmian w otaczającej go rzeczywistości, przez co wydaje mu się, że myśli nie posiadają realnej siły. I nawet nie przystępuje do wykonywania rutynowych czynności przy pomocy swoich myśli.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » sob lut 23, 2013 10:53 am

Dzieki, Transformator. Widze, ze pos£ugujesz sie ksiazkami Zelanda tak biegle, jak wprawny kaznodzieja Biblia :smile:
A czy moge byc spokojny o to, ze pracujac z takim myslokszta£tem osiagne "automatycznie" rowniez warunki zycia (chocby na poziomie "minimum", t.j. mieszkanie, jesli bedzie konieczne, i co tam jeszcze) konieczne do prowadzenia wybranego stylu zycia, czy moze powinienem w tym celu pracowac z jeszcze innym, osobnym myslokszta£tem?

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Transformator2012 » sob lut 23, 2013 3:41 pm

Tak na prawdę to kreowanie swojej rzeczywistości za pomocą Transerfingu Rzeczywistości z jednej strony jest łatwe a z drugiej trudne.

Z hasła jaki temu towarzyszy wiesz wszystko - OGRANICZA CIĘ TYLKO TWÓJ ZAMIAR!

Problemem jest zawsze niecierpliwy umysł a tu należy być konsekwentnym i upartym.

Jeśli przez całe życie funkcjonowałeś we śnie to ten zapisany szablon postępowania jest wpisany bardzo mocno do Twojego doświadczenia. Aby to zmienić (kreacja) należy zawsze zaczynać od małych potrzeb. Ważne jest tu aby przekonać umysł, że da się i że tak można. Te pierwsze kreacje są również jakąmś wskazówką dla umysłu że to działa.

Kluczem jest determinacja i konsekwencja aż do bólu - należy być wyjątkowo upartym i pamiętać, że każde zwątpienie i zaniechanie procesu kreowania cofa nas do początku.

Owszem - jest to nowa rzeczywistość i nowy sposób zachowania, dlatego np. ktoś żyjąc 20 - 30 czy 50 lat jako tryb wahadeł i nagle budzi się do w pełni świadomej egzystencji musi się tego nowego życia nauczyć - a to wymaga czasu i cierpliwości. Podobnie jak z nowo narodzonym dzieckiem - ono przecież nie umie zaraz po narodzeniu wszystko osiągać - uczy się i dlatego tej nowej rzeczywistości również należy się nauczyć.

I pamiętaj Adramelech wierzę w Ciebie, dasz radę! I proszę miej zawsze przy sobie aktywnego NADZORCĘ a dałeś radę ze wszystkimi swoimi Celami!

Pozdrawiam! 8-)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » sob lut 23, 2013 5:26 pm

Dzieki, Transformator, za podtrzymanie na duchu. Ja juz nie mam innego wyjscia, jak byc konsekwentnym i niez£omnym w kreowaniu swej rzeczywistosci. Zbyt d£ugo spa£em w nieswiadomosci, i mam swiadomosc swych przesz£ych b£edow. £atwiej tez zdobyc sie na wytrwa£osc, majac swiadomosc, ze jestescie rowniez Wy wszyscy, ktorzy DOSWIADCZACIE tej Przemiany. Bo wierze, ze swe s£owa opierasz na swym doswiadczeniu.
Zapyta£em o zasdnosc osobnego slajdu dla stworzenia ogolnych warunkow zycia, w ktorych mozliwe bedzie realizowanie swojego Wyboru, choc Zeland pisze, ze realizacja W£asnego Celu pociagnie za soba spe£nienie WSZYSTKICH marzen (jesli zle zrozumia£em, to mnie popraw)... Moze po prostu potrzebowa£em jeszcze jakegos potwierdzenia od doswiadczonych transerferow, a moze nie by£em pewien, czy dobrze zrozumia£em mysl Zelanda...

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Transformator2012 » sob lut 23, 2013 5:32 pm

Tak jak wcześniej napisałem - umysł niestety potrzebuje potwierdzenia że coś działa, dlatego warto zacząć od łatwiejszych celów, takich które nie wymagają zbyt długiego czasu energetycznej emisji. Wtedy pozostałe i te bardziej złożone z czasem szybciej się osiąga, tak to miało miejsce w moim doświadczeniu.

Odnośnie jednego celu (tego głównego) to owszem mam taki i wyłącznie na nim jestem skupiony a wszystko inne jest mi dodawane. Nie narzekam bo mój Nadzorca jest zawsze ze mną i służy mi wiernie i konsekwentnie.

Jeśli mógłbym coś jeszcze doradzić, to koniecznie zapoznaj się z treścią wszystkich 8 tomów Transerfingu Rzeczywistości (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś) - z tego poziomu wiedza jest o wiele bardziej pożyteczna.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » sob lut 23, 2013 7:05 pm

Przeczyta£em wszystkie 8 tomow. Dlatego tez jestem ca£kowicie przekonany do tego modelu rzeczywistosci. Moze jeszcze tylko dusza albo rozum rozpatrujac mozliwosci, jakie otwiera przed cz£owiekiem TR, uzna to przez moment za "zbyt piekne, by mog£o byc prawdziwe" ale dla mnie TR "trzyma sie kupy". Dzieki za rady.

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Dylla » sob lut 23, 2013 10:18 pm

Transformator2012 pisze:
Jeśli przez całe życie funkcjonowałeś we śnie to ten zapisany szablon postępowania jest wpisany bardzo mocno do Twojego doświadczenia. Aby to zmienić (kreacja) należy zawsze zaczynać od małych potrzeb. Ważne jest tu aby przekonać umysł, że da się i że tak można. Te pierwsze kreacje są również jakąmś wskazówką dla umysłu że to działa.
Mnie pomaga przywoływanie obrazu wszystkich poprzednich kreacji. Jeśli czuję, że umysł nie wierzy w nową możliwość, to przypominam mu sytuacje, w których niemożliwe jednak zaistniało i to w sposób, którego się najmniej spodziewałam. Wtedy zazwyczaj odczuwam zmianę w nastawieniu umysłu, coś w rodzaju w rodzaju wiary i entuzjazmu, no i dopiero wtedy, zaczynam wprowadzać slajd.
To przywoływanie przed wydaje mi się istotne, bo o sukcesach "zapominamy", gdy przestają być czymś nowym i niesamowitym, a stają się nową codziennością, zwyczajnością, do której się przyzwyczajamy.

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » sob lut 23, 2013 11:19 pm

Dzieki, Dylla. Gdy tylko cos (pomniejszego) wykreowac mi sie uda, wciele Twa rade w czyn (t.j. w mysl) :yes:

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Transformator2012 » ndz lut 24, 2013 8:13 am

Adramelech pisze:Gdy tylko cos (pomniejszego) wykreowac mi sie uda, wciele Twa rade w czyn (t.j. w mysl) :yes:
Skoro przeczytałeś wszystkie 8 tomów Transerfingu Rzeczywistości to już od dawna w jakiś sposób kreujesz własną rzeczywistość. Poszukaj w pamięci swoje pierwsze kreacje (i wcale nie musiały to być rzeczy materialne) - bo takowe wystąpiły. Poszukaj a znajdziesz! :wink:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » ndz lut 24, 2013 12:24 pm

Masz racje. Poza tym, WASZE sukcesy na tym polu rowniez oddzia£uja na moj umys£, ktory mog£by watpic. Traktuje je jak swoje.

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » wt mar 05, 2013 7:50 pm

Transformator2012 pisze:Tak na prawdę to kreowanie swojej rzeczywistości za pomocą Transerfingu Rzeczywistości z jednej strony jest łatwe a z drugiej trudne.

Z hasła jaki temu towarzyszy wiesz wszystko - OGRANICZA CIĘ TYLKO TWÓJ ZAMIAR!
To moze jeszcze tytu£em podsumowania tego watku:
Z tego, co tu piszesz wnosze, ze najwazniejsza jest intencja/zamiar, a kszta£t czy charakter slajdu ma znaczenie dalece drugo- albo i trzeciorzedne.
Otoz w pierwszym moim poscie w tym temacie mia£em w£asciwie zamiar, by zapytac, czy powinienem za kazdym razem umieszczac sie w myslokszta£cie reprezentujacym udzia£ w szkoleniu jednej szko£y/sztuki/nauki i konsekwentnie przez czas wizualizacji slajdu utrzymywac sta£a scenerie, czy tez mozna w trakcie jednej sesji "przeskakiwac" w czasie i miejscu do szkolenia z innym nauczycielem?? (bo nigdy nie bede mog£ uczestniczyc we wszystkich interesujacych mnie szkoleniach JEDNOCZESNIE :mad: i nie o to mi chodzi). Odbywaja sie one bowiem w roznych miejscach i w zupe£nie innym gronie adeptow, a wszystkie sa dla mnie wazne. Przynajmniej na szkoleniach organizowanych przez dwie ze szko£/organizacji mam ZAMIAR stale i regularnie uczestniczyc, czemu s£uzyc ma praca ze slajdem.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Transformator2012 » śr mar 06, 2013 6:50 am

Adramelech pisze:czy powinienem za kazdym razem umieszczac sie w myslokszta£cie reprezentujacym udzia£ w szkoleniu jednej szko£y/sztuki/nauki i konsekwentnie przez czas wizualizacji slajdu utrzymywac sta£a scenerie, czy tez mozna w trakcie jednej sesji "przeskakiwac" w czasie i miejscu do szkolenia z innym nauczycielem?? (bo nigdy nie bede mog£ uczestniczyc we wszystkich interesujacych mnie szkoleniach JEDNOCZESNIE :mad: i nie o to mi chodzi). Odbywaja sie one bowiem w roznych miejscach i w zupe£nie innym gronie adeptow, a wszystkie sa dla mnie wazne. Przynajmniej na szkoleniach organizowanych przez dwie ze szko£/organizacji mam ZAMIAR stale i regularnie uczestniczyc, czemu s£uzyc ma praca ze slajdem.
Ja bym umieścił siebie w slajdzie na którym jestem zadowolony bo wszystkie interesujące mnie szkolenia mam za sobą i w pełni skorzystałem z nich a w jaki to sposób to się odbędzie to mnie nie interesuje, wszakże to "mój świat troszczy się o mnie". Pamiętaj to nie nie "mam ZAMIAR stale i regularnie uczestniczyć" ale "skorzystałem i jestem zadowolony z wyniesionej wiedzy jakie szkolenia te mi dały".
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » śr mar 06, 2013 10:24 am

Raz jeszcze dziekuje za sugestie, cenie sobie kazda Twa uwage. Jednak, dla mnie chyba £atwiejsze jest wykorzystanie Twej wczesniejszej rady: slajd, w ktorym uczestnicze (cz. terazniejszy) w szkoleniu.
Dlaczego? Otoz szkolenia sie koncza i £aczy sie ten fakt z mieszanymi uczuciami: wdziecznscia i radoscia z jednej strony (bo znow sie czegos nauczy£em i pale sie, by to wykorzystac w praktyce osobistej), a z drugiej - z odrobina smutku, ze zjazd sie skonczy£...i tylko czekac na nastepny.
Poza tym, slajd, o ktorym w£asnie napisa£es, dla mnie NA RAZIE chyba by£by za trudny, po prostu; jestem w stanie czerpac przyjemnosc z przebywania w slajdzie, w ktorym cos konkretnego dzieje sie w czasie terazniejszym, lecz wzbudzic w sobie radosc w slajdzie, z powodu JUZ ZAISTNIA£EGO zdarzenia, to dla mnie "wyzsza szko£a jazdy". I stad w£asnie pytania dotyczace tej techniki.
To natomiast, o czym w£asnie napisa£es, staram sie stosowac w amalgamacie, tzn. jak najczesciej, spontanicznie odczuwac radosc, czuc sie tak, jakbym zaraz jecha£ na oboz, lub juz tam by£. Pytanie, ktore zada£em, natomiast, odnosze do "regularnej" pracy ze slajdem, w czasie specjalnie wyznaczonym nan, w ktorym zamykam oczy i skupiam uwage.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Transformator2012 » śr mar 06, 2013 12:22 pm

Adramelech pisze:Poza tym, slajd, o ktorym w£asnie napisa£es, dla mnie NA RAZIE chyba by£by za trudny
Powiem jedno - ogranicza nas jedynie zamiar...

Z doświadczenia wiem, że choć umysł wątpi i kwestionuje to jednak Transerfing burzy wszelkie dotychczasowe pojęcie o strukturze rzeczywistości.

Cytuję z tomu 4 Transerfingu Rzeczywistości:

"Twój cel zmieni życie w święto. Osiągnięcie Twojego celu pociągnie za sobą spełnienie wszystkich pozostałych pragnień, przy czym efekty przewyższą wszelkie oczekiwania. Twoje drzwi są drogą, która doprowadzi Cię do celu.

Jeżeli zmierzasz do Twojego celu, wchodząc przez Twoje drzwi, to nikt i nic nie będzie w stanie Ci przeszkodzić, ponieważ klucz Twojej duszy idealnie pasuje do zamka Twojej drogi. Tego, co Twoje, nikt Ci nie odbierze. Nie będziesz miał problemów z osiągnięciem swego celu. Problem polega na tym, by znaleźć swój cel i swoje drzwi, Transerfing nauczy Cię, jak to robić.
"

I polecam mieć na uwadze super metodę: NCK!

Czyli: Nadzorca - Cierpliwość - Konsekwencja
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » sob mar 09, 2013 11:34 am

Adramelech pisze: czy powinienem za kazdym razem umieszczac sie w myslokszta£cie reprezentujacym udzia£ w szkoleniu jednej szko£y/sztuki/nauki i konsekwentnie przez czas wizualizacji slajdu utrzymywac sta£a scenerie, czy tez mozna w trakcie jednej sesji "przeskakiwac" w czasie i miejscu do szkolenia z innym nauczycielem??
Dope£niajac, powyzsze pytanie by£o w£asciwie podyktowane ciekawoscia, czy Waszym zdaniem takie "przeskakiwanie" do roznych scenerii w trakcie jednej sesji nie spowoduje "rozmycia sie" obrazu slajdu i nie wp£ynie na jego skutecznosc (?)

Oczywiscie, jesli intencja jest pierwotna i decydujaca w stosunku do kszta£tu i koncepcji slajdu (jak zrozumia£em juz z wypowiedzi Transformatora), to nie.
Wtedy jednak chcia£em sie upewnic.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Transformator2012 » sob mar 09, 2013 7:00 pm

Adramelech pisze:Dope£niajac, powyzsze pytanie by£o w£asciwie podyktowane ciekawoscia, czy Waszym zdaniem takie "przeskakiwanie" do roznych scenerii w trakcie jednej sesji nie spowoduje "rozmycia sie" obrazu slajdu i nie wp£ynie na jego skutecznosc (?)
A nie prościej jest znaleźć "złoty środek" aby wszystko zawrzeć w jednym?
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » sob mar 09, 2013 7:25 pm

Teoretycznie tak. Jednak na moim poziomie chyba £atwiej mi scenerie slajdu i umiejscownienie w czasie uproscic (do tego, co w moim odczuciu jest "esencja") i ufac, ze w slad za realizacja tegoz rowniez i inne moje potrzeby beda zaspokojone. Jesli gdzies zle rozumuje, to zawsze mnie poprawiaj.
Jako inspiracja moze pos£uzyc taki tekst z biblii: Mat.6,31-34:

6,31 Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo:
Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać?
6,32 Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz niebieski wie,
że tego wszystkiego potrzebujecie.
6,33 Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego,
a wszystko inne będzie wam dodane.
6,34 Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie
miał własne troski. Dosyć ma dzień swego utrapienia.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Transformator2012 » sob mar 09, 2013 8:09 pm

Adramelech pisze:Teoretycznie tak. Jednak na moim poziomie chyba £atwiej mi scenerie slajdu i umiejscownienie w czasie uproscic (do tego, co w moim odczuciu jest "esencja") i ufac, ze w slad za realizacja tegoz rowniez i inne moje potrzeby beda zaspokojone. Jesli gdzies zle rozumuje, to zawsze mnie poprawiaj.
Jako inspiracja moze pos£uzyc taki tekst z biblii: Mat.6,31-34:

6,31 Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo:
Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać?
6,32 Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz niebieski wie,
że tego wszystkiego potrzebujecie.
6,33 Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego,
a wszystko inne będzie wam dodane.
6,34 Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie
miał własne troski. Dosyć ma dzień swego utrapienia.
Ja odpowiem tak:

Nie ma początku, nie ma końca, Jest tytko zmiana.
Nie ma nauczyciela, nie ma ucznia, Jest tylko pamiętanie.
Nie ma dobra, nie ma zła, Jest tylko wyrażenie.
Nie ma połączenia, nie ma dzielenia, Jest tylko jedność.
Nie ma radości, nie ma smutku, Jest tylko miłość.
Nie ma większości, nie ma mniejszości, Jest tylko równowaga.
Nie ma zastoju, nie ma entropii, Jest tylko ruch.
Nie ma czuwania, nie ma snu, Jest tylko istnienie.
Nie ma ograniczenia, nie ma przypadku, Jest tylko plan.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Koncepcja slajdu - powtarzalnosc/regularnosc wydarzenia

Post autor: Adramelech » pn mar 11, 2013 10:55 am

Transformator2012 pisze: Nie ma ograniczenia, nie ma przypadku, Jest tylko plan.
Dopoki nie poczuje w pe£ni intergralnosci z rzeczywistoscia, ktora tak opisujesz, to poluje na "techniczne", konkretne wskazowki doswiadczonych transerferow :idea:
Np. stosuje juz Twoja rade "z£otego srodka". Pracuje ze slajdem, w ktorym osiagna£em pierwszy cel i jednoczesnie mam juz zaplanowany i zorganizowany nastepny, w moim odczuciu i moim planie nierozerwalnie zwiazany z pierwszym i wspolistniejacy.


ODPOWIEDZ