Początki

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

tomekkt
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 31, 2011 2:25 pm
Początki

Post autor: tomekkt » pn paź 31, 2011 2:30 pm

Witam.
Jestem po lekturze 5 części "Transferingu" i pomimo wiedzy teoretycznej, jak powinien cały proces wyglądać, mam problem z wprowadzeniem tej wiedzy w praktyce. Od czego powinienem zacząć żeby skutecznie i systematycznie zaczęły pojawiać się efekty w moim życiu?

tomekkt
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 31, 2011 2:25 pm
Re: Początki

Post autor: tomekkt » pn paź 31, 2011 3:59 pm

Cel i slajd już od jakiegoś czasu praktykuję.
natomiast nie wiem, co oznaczają dwa kolejne pojęcia:(

JacekW_BB
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 12, 2012 4:29 pm
Re: Początki

Post autor: JacekW_BB » czw sty 12, 2012 5:00 pm

Myślę, że powinieneś postawić tylko na te praktyki, które "czujesz" i które sprawiają CI przyjemność. Ja przykładowo bazuję głównie na slajdach. Wyobrażam sobie jak się czuje, gdy osiągnąłem swój cel, co wtedy czuję itd. WIesz, to nie żadna magia tylko pewne "programowani" umysłu. Jakkolwiek podejrzanie i górnolotnie to brzmi, esencja traserfingu i podobnych metod polega na tym, by nastroić pozytywnie człowieka do działania.

Ze mną było podobnie - w pewnym okresie życia postanowiłem założyć firmę, nie brałem możliwości, że się nie uda po prostu działałem u wykorzystywałem nadarzające się okazje do realizacji tego celu. Nie uwierzysz ile takich możliwości spotkałem potem na swojej drodze! Polecam każdemu - nie bójcie się, tylko realizujcie swój cel jakikolwiek on jest! Wystarczy uwierzyć, że coś jest dla nas możliwe, działać i się uda.


ODPOWIEDZ