Gdzie się znajdują potoki energetyczne?

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Gdzie się znajdują potoki energetyczne?

Post autor: Adramelech » pt kwie 26, 2013 2:14 pm

I już na koniec końców apel w sprawie rzeczywistej tolerancji dla inności. Kieruję go do środowiska ezoteryków w PL, na ręce Transformatora2012, jako miłośnika i propagatora ezoterii.
Sprawa wybitnego wróżbity i medium polskiego, Davida z Kosmica TV. Myślę, że wiedzą Panowie, o czym ja mówię.
Obrazek
Z niemałym zdziwieniem, konsternacją i bólem serca doszło do mych uszu, że z chwilą, w której złośliwe języki i czerepy wyciągnęły pewne barwne fakty z życia Davida do przestrzeni publicznej, jego bracia ezoterycy nie omieszkali wyrazić świętoszkowatego oburzenia i tak chłopaka zaszczuli, że musiał wycofać się ze swej posługi na antenie Kosmica TV, a jeden z jego kolegów wróżów, Maciej, na swoim koncie FB komentuje pod datą 13.04 co następuje:
http://www.facebook.com/pages/Wr%C3%B3% ... 8929492573
Przykro mi, Transformator, że w Waszym środowisku ezoterycznym "tolerancja" jest tylko pustym hasłem i nawet w stosunku do siebie wzajemnie nie stać Was na jego realizację. Wstyd! :cry: Po kim, jak po kim ale po ezoterykach bym tego nie oczekiwa£.
Powołanie powołaniem, a od prywatnego życia Davida łapy precz!

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Gdzie się znajdują potoki energetyczne?

Post autor: Adramelech » pt kwie 26, 2013 2:19 pm

Dylla pisze:Wiem, ze to nic nie wnosi do dyskusji, ale wpadłam powiedzieć, że nie bardzo rozumiem, o co chodzi w tym wątku. A tej części o homoseksualistach, to już w ogóle nie czaję.
Wnosi. Dobrze, że jesteś, Dylla. :giveheart:

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Gdzie się znajdują potoki energetyczne?

Post autor: Lex » ndz maja 05, 2013 2:57 pm

Adramelech pisze: Pamiętajcie o jednym: występując przeciw Kościolowi Katolickiemu z zamiarem go osłabienia, działacie na rzecz islamu (a z drugiej strony na rzecz tęczowego lobby). Im będzie dzięki Wam łatwiej zainfekować Słowiańską Ziemię :ninja: .
Czy ja tu jestem na forum Transerfingu, czy pomyliłem adresy? ;) Chociaż w sumie... każdy przecież kształtuje swoją warstwę świata.
Aha - mieszkam na zachodzie ;)

P.S. - Ja jestem "tęczowy" ;) więc z góry zapowiadam, że będę "lobbować" przede wszystkim w swoim własnym prywatnym interesie :P
Chociaż nie uważam, że ludzie muszą robić i robią wszystko interesownie.

P.P.S. - Nigdy nie lubiłem tego wróżbity Macieja...
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Gdzie się znajdują potoki energetyczne?

Post autor: Transformator2012 » ndz maja 05, 2013 3:16 pm

Uważaj Lex - bo zaraz ten "rzymsko-katolicki kundelek" Adramelech Cię zaszczeka... 8-)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Gdzie się znajdują potoki energetyczne?

Post autor: Adramelech » ndz maja 05, 2013 4:08 pm

Lex pisze:Czy ja tu jestem na forum Transerfingu, czy pomyliłem adresy? ;)
Witaj, tęczowy Braciszku.
Rzeczywiście, niezręcznie się to wszystko potoczyło...
O ile mogę prześledzić genezę tego konfliktu, to początkowo było nawet w temacie (ten wątek).
Jako ciekawostkę wrzciłem filmik o Qigong (nauka zajmująca się energią życiową).
Prometeusz określił to jako sekciarstwo.
Ja nie pozostałem dłużnym i zaatakowałem sekty naukowe, znając słabość Prometeusza do nauki tzw. zachodu.
Na to nie wytrzymał Transformator2012, i zaatakował sektę KrK, bo za taką tę instytucję uważa.
Ja dałem się złapać na haczyk i w końcu zacząłem się odgryzać Transformatorowi2012, atakując najpierw środowisko ezoteryczne, do którego Transformator się był odnosił, a potem i jego samego.
Rozpętała się "wojna", której front przeniósł się stopniowo do innych wątków.
Tak to widzę.
To na szczęście tylko "pyskówka", a tak naprawdę cenię i szanuję Transformatora czy Prometeusza, jako i pierwej bywało. Tu nic się nie zmieniło z mojej strony.
Pozostaję, rzecz jasna przy swoich poglądach, które w międzyczasie wyraziłem. Z drugiej strony zasadę TR "Pozwól sobie być sobą, a innemu--być innym" stosuję i chcę dalej stosować, więc będę uważaŁ, by już więcej nie wdać się z nikim na tym forum w tego typu spiralę dezaprobaty wzajemnej.
Przyjmij ode mnie jako "tęczowy" tę różę :giverose:
Mam nadzieję, że udział w tym forum znajdziesz budującym, mimo wszystko i że dzięki doświadczeniu i wiedzy takich członków (nie zrozum opacznie :wink: ) Forum, jak Transformator2012, Prometeusz i innych, Twoje kreacje będą coraz efektywniejsze.
Miło, że jesteś.
PS Mieszkam w Holandii. A Ty gdzie?..

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Gdzie się znajdują potoki energetyczne?

Post autor: Lex » ndz maja 05, 2013 6:45 pm

Adramelech pisze:Pozostaję, rzecz jasna przy swoich poglądach, które w międzyczasie wyraziłem. Z drugiej strony zasadę TR "Pozwól sobie być sobą, a innemu--być innym" stosuję i chcę dalej stosować, więc będę uważaŁ, by już więcej nie wdać się z nikim na tym forum w tego typu spiralę dezaprobaty wzajemnej.
To mnie cieszy ;)
Adramelech pisze:Przyjmij ode mnie jako "tęczowy" tę różę :giverose:
Haha, udało Ci się mnie autentycznie rozbawić :grin:
Adramelech pisze:PS Mieszkam w Holandii. A Ty gdzie?..
W Niemczech.
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)


ODPOWIEDZ