dzialanie transferingu prosba o rade

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

pakusmi
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 19, 2010 10:22 am
dzialanie transferingu prosba o rade

Post autor: pakusmi » czw maja 12, 2011 1:46 pm

Witam,
rok temu dowiedzialem sie o trnsferingu, przeczytalem wszytkie wydane w Polsce tomy, wiem jak to dziala i wiem z wlasnego doswiadczenia ze dziala ale w moim przypadku cos sie stalo dziwnego. W tym wlasnie tkwi moj problem. Od dwoch miesiecy systematycznie stosuje transfering. I co sie dzieje. Nagle wszystko sie zwrocilo przeciwko mnie. wszytko co mialem zmienic dzieki metodom transferingu obrocilo sie przeciwko mnie. Chcialem sobie polepszyc sytuacje materialna (finansowa) - przez dwa miesiace popadlem w takie dlugi ze nawet nigdy bym nie przypuszczal ze kiedykolwiek moze dojsc do takiej sytuacji, chcialem polepszyc sytuacje w pracy - ze wzgledu na wiele obowoazkow w domu czesto do pracy sie spozniem co bylo powodem do najrozniejszych nieprzyjemnosci - jesli wczesniej moi szefowie to tolerowali tak od miesiaca zagrozili mi ze bede musial odejsc z pracy, dodatkowo obnizyli mi pensje o 30 procent. Dzieki metoda transferingu chialem zmienic samochod na lepszy model - co sie okazalo, ze ten ktory co prawda byl juz leciwy rocznikiem a z ktorym nie mialem przez dwa lata zadnych problemow calkowicie sie mi popsul. Moi rodzice bardzo podupadli na zdrowiu, poprzez metody transferingu pragnalem poprawy ich zdrowia - co sie stalo - ojciec dostal wylewu matka tak sie rozchorowala ze praktycznie nie wstaje z lozka - dwa miesiace wczesniej jeszcze sami wychodzili do sklepu- teraz nie sa wstanie przemieszczac sie po swoim mieszkaniu. Moglbym jeszcze tutaj wypisywac wiele takich zmian jakie mialy miejsce odkad zaczalem stosowac regularnie transfering. Prosze o Wasza opinie co moze byc nie tak.
Wiem i wydaje mi sie ze rozumiem co to jest wysoki potencjal, jak dzialaja sily rownowazace, ale chyba cos robie nie tak.
Tak jak pisalem na wstepie w ubieglym roku wiele razy udalomi sie przekonac na wlasnej skorze ze transfering dziala, obecnie jestem zalamany tym co sie stalo przez dwa miesiace, nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Sebastian
Posty: 29
Rejestracja: pn sty 17, 2011 8:43 pm
Re: dzialanie transferingu prosba o rade

Post autor: Sebastian » pt maja 13, 2011 6:34 am

Ja napiszę tak już nie ze świata transerfingu. Pamiętasz moment kiedy wszystko zaczęło się psuć ? Kiedy coś się popsuło pierwszy raz stosując metode transerfingu ? Co wtedy sobie pomyślałeś o transerfingu ? Nie chcę nic sugerować, ale ja tak mam od kilku miesięcy że ograniczyłem swoje możliwośći działania niektórymi metodami, a zaczęło się to od czytania o negatywnych skutkach tych metod. Moje przekonania wtedy zostały zachwiane i np. wchodząc w w stan alpha z pozytywną intencją miałem zachwiania w przekonaniach że te metody mogą działać negatywnie,a wiadomo że takie stany w kontakcie w podświadomośćią łatwiej wchodzą do głowy.

pakusmi; może to kwestia przekonań jakie masz na temat transerfingu ? Przyznam że też się interesuję tym dlaczego jedni ludzie stosują to z pozytywnymi efektami, a inni podczas początkowo dobrych efektów mają kryzys. I to nie dotyczy się tylko transerfingu, takie efekty przydażają się ludzią w prawie przyciągania, bioenergioterapii, reiki, hipnozie itd.

pakusmi
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 19, 2010 10:22 am
Re: dzialanie transferingu prosba o rade

Post autor: pakusmi » pt maja 13, 2011 10:17 am

Witam,
wielkiem dzieki za odpowiedz, czy moglibyscie wskazac mi namiary na ksiazki o ktorych piszecie?.
Piszac ze jestem zalamany nie znaczy ze sie poddalem. Wiem z kszaek Zelanda ze musze mimo wszystkich przeciwnosci losu isc z glowa do gory i nie zwracac uwagi na przeszkody. Wiem ze wszystko o co prosze i tak kiedys zostanie przeze mnie osigniete, wszak zwierciadlo siwata dziala z opoznieniem, moze w moim przypadku mam faktycznie jakies dodatkowe blokady ktorych nie tak latwo sie pozbyc i musze poczekac na odpowiedz zwierciadla duzo duzo dluzej. Zgadzam sie ze te wszystkie przeciwnosci sa sprowokowane przez wahadla i nie powinienem na nie patrzec. Pisalem o tym w takim sensie ze moze ktos z Was moglby mi wskazac jakis sposob praktyczny o ktorym nie wiem, o ktorym nie jest napisane wcale, badz wprost w ksiazkach Zelanda, w jaki sposob mozna zminimalizowac te przykre wypadki jakie sie zdarzaja przy stosowaniu transerfingu (oczywiscie w moim przypadku). Tak jak pisalem wczesniej wiele razy sie przekonalem o tym ze transerfing dziala, to co mnie spotyka teraz jest tak samo potwierdzeniem tego co pisze Zeland w swoich ksiazkach.
Chcialbym jeszcze napisac jedno, ze ksiazki Zelanda wielka skarbnica wiedzy jak zmienic swoje zycie, interesowalem sie prawem przyciagania, Hooponopone, NLP i innymi tego rodzaju metodmi ale moim zdaniem tylko Zeland potrafil to wytlumaczyc i zobraowac praktycznie jak mozna zmienic zycie kazdego czlowieka.
Jedniego tylko jeszcze chcialbym sie dowiedzic. Jak mozna usunac wlasnie te wszystkie ograniczenia ktore powoduja ze u jednych transerfing dziala od razu u innych dopiero po pewnym czasie.

pakusmi
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 19, 2010 10:22 am
Re: dzialanie transferingu prosba o rade

Post autor: pakusmi » pt maja 13, 2011 10:47 am

Ok, juz znalazlem pdf-y tych ksiazek w sieci.

Sebastian
Posty: 29
Rejestracja: pn sty 17, 2011 8:43 pm
Re: dzialanie transferingu prosba o rade

Post autor: Sebastian » pt maja 13, 2011 10:59 am

Nie czytałem. Jeszcze wysłucham tego gościa na szkoleniu na którym prawdopodobnie będę, a następnie przeczytam książkę. Prometeuszowi chodzi tę książkę: http://www.poczytaj.pl/126879

Mirek55
Posty: 147
Rejestracja: wt maja 25, 2010 1:49 pm
Re: dzialanie transferingu prosba o rade

Post autor: Mirek55 » pt maja 13, 2011 12:25 pm

I to jest podstawowy błąd ludzi którzy stosują go i wszystko im się "wali". Otóż moi kochani właśnie Transerfing tak działa. Po przez jego stosowanie wywołujecie zmianę. Każda zmiana, którą się nie postrzega jako zmianę wydaje Wam się, że wszystko się wali. Transerfing w przypadku pakusmi, chce go wyrzucić poza strefę komfortu, która utrudnia zmianę. "Tam gdzie kończy się strefa bezpieczeństwa, zaczyna się prawdziwe życie". To jest cały czas to, o czym piszę. Zeland komplikuje, być może celowo, nie wiem, stosowanie transerfingu w praktyce i nie wyjaśnia dokładnie zasad nim rządzących. Trzeba porzucić transerfing aby to zrozumieć i dostrzec z dystansu zasady jakie w nim rządzą.

Pakusmi w odzyskaniu równowagi życiowej pomoże Ci książka: Neale D. Walsch "Gdy wszystko się zmienia zmień wszystko".

Mirek55
Posty: 147
Rejestracja: wt maja 25, 2010 1:49 pm
Re: dzialanie transferingu prosba o rade

Post autor: Mirek55 » pn maja 16, 2011 7:56 am

"Nagle wszystko sie zwrocilo przeciwko mnie. wszytko co mialem zmienic dzieki metodom transferingu obrocilo sie przeciwko mnie. Chcialem sobie polepszyc sytuacje materialna (finansowa) - przez dwa miesiace popadlem w takie dlugi ze nawet nigdy bym nie przypuszczal ze kiedykolwiek moze dojsc do takiej sytuacji, chcialem polepszyc sytuacje w pracy - ze wzgledu na wiele obowoazkow w domu czesto do pracy sie spozniem co bylo powodem do najróżniejszych nieprzyjemności"

Czy aby na pewno? Być może błędnie postrzegasz sytuację. Widzisz "Prawdę Wyobrażoną", a nie "Prawdę Faktyczną". Ta druga może być taka, że nie jesteś w stanie więcej w obecnej pracy zarabiać. Otoczenie wie, że sam nie podejmiesz decyzji o zmianie pracy, jednakże wysłałeś już zamówienie o większym zarabianiu, które musi być zrealizowane. Punktualność, to kolejna wskazówka, która ma Ci dać do zastanowienia się, co masz poprawić aby z nowej pracy Cię nie zwolniono.

„Dzieki metoda transferingu chialem zmienic samochod na lepszy model - co sie okazalo, ze ten ktory co prawda byl juz leciwy rocznikiem a z ktorym nie mialem przez dwa lata zadnych problemow calkowicie sie mi popsul.”


Nie widzę tu nic zaskakującego. Popsuł się, ponieważ ma Cię to „zmusić” do zmiany tego samochodu. Zbyt długo zwlekasz z tą decyzją, zapewne ciągle powtarzając sobie, że ten obecny jest jeszcze dobry.

„Moi rodzice bardzo podupadli na zdrowiu, poprzez metody transferingu pragnalem poprawy ich zdrowia - co sie stalo - ojciec dostal wylewu matka tak sie rozchorowala ze praktycznie nie wstaje z lozka - dwa miesiace wczesniej jeszcze sami wychodzili do sklepu- teraz nie sa wstanie przemieszczac sie po swoim mieszkaniu.”

Błąd, chciałeś poprawy ich zdrowia, czyli chciałeś czegoś czego nie mieli. Przyciągnąłeś brak, czyli jeszcze bardziej podupadli na zdrowiu. Nie założyłeś, że są zdrowsi i nie odczułeś wdzięczności, że ich zdrowie stało się faktem.
Dlatego jeszcze raz powtórzę. Uważajmy o czym marzymy, bo marzenia mają to do siebie, że lubią się spełniać.

pakusmi
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 19, 2010 10:22 am
Re: dzialanie transferingu prosba o rade

Post autor: pakusmi » pn maja 16, 2011 12:14 pm

Bardzo dziekuje za odpowiedz, po tym co przeczytałem jeszcze bardziej sie utwierdzilem ze transfering dziala. Nigdy wczesniej zanim nie przeczytalem ksiazek Zelanda nie przypuszczalbym ze w tak prosty sposob mozna zmienic zycie.


ODPOWIEDZ