Transerfing Rzeczywistości a Huna

Zespół redakcyjny Transerfingu chętnie udzieli informacji na pytania dotyczące zagadnień związanych z Transerfingiem

Moderatorzy: admin, filip

Re: Transerfing Rzeczywistości a Huna

Postprzez MLescape » So mar 19, 2011 10:01 am

Nie zgadzam się z tym co napisał"Oczko" o innych religiach. Podstawą jest właśnie miłość bliźniego, wybaczanie, które przynosi spokój. Jest to bardzo spójne z tym co pisze Zeland. Że wszędzie znajdą się jacyś fanatycy,odszczepieńcy..to zupełnie inna bajka. Ale założenia religii (różnych) są bardzo pozytywne i wcale nie mają budzić strachu przed karą, tylko nakłaniać do DOBRA.
MLescape

Postprzez Mirek55 » So mar 19, 2011 12:43 pm

Ilu czytelników, tyle własnych interpretacji. Przebaczanie ma kolosalne znaczenie dla przebaczającego niż dla osoby, której się przebacza.
Mirek55

Postprzez oczko » So mar 19, 2011 3:24 pm

MLescape napisał(a):Nie zgadzam się z tym co napisał"Oczko" o innych religiach. Podstawą jest właśnie miłość bliźniego, wybaczanie, które przynosi spokój. Jest to bardzo spójne z tym co pisze Zeland. Że wszędzie znajdą się jacyś fanatycy,odszczepieńcy..to zupełnie inna bajka. Ale założenia religii (różnych) są bardzo pozytywne i wcale nie mają budzić strachu przed karą, tylko nakłaniać do DOBRA.

Po pierwsze: nie ja to napisałam tylko zacytowałam, po drugie: wszystko co zacytowałam jest prawdą i znajduje się w I tomie Transerfingu ( można sprawdzić), po trzecie założenia religii to jedno a co robią z ludzkimi umysłami to zupełnie co innego. Proszę sięgnąć do Prawdziwych żródeł historycznych na temat chrześcijanizmu a bliżej katolicyzmu,ale jest to na pewno pewien etap, który trzeba " przerobić", poza tym nie mam zamiaru nikomu udowadniać ,że nie jestem wielbłądem ( można jeszcze raz dokładnie przeczytać co zacytowałam i co napisał Zeland)

Mirek55 napisał(a):Ilu czytelników, tyle własnych interpretacji. Przebaczanie ma kolosalne znaczenie dla przebaczającego niż dla osoby, której się przebacza.

Całkowicie się zgadzam.przebaczenie to droga do naszej prawdziwej Świadomości.Gdy przebaczamy sobie to tak samo umiemy przebaczyć innym.Dla mnie sprawa jest prosta:jeżeli twierdzisz, że potrafisz chodzić po wodzie, to wchodzisz na wodę i idziesz, Twoje słowa są wiarygodne a czyny stają się ich świadectwem. tu nie ma stanów pośrednich.Każdy wybór jest dobry tylko zależy jakimi uczuciami wypełnimy jego przestrzeń i to jest piękne :gamer:
W życiu nie ma zagrożeń, dopóki nie przygotujemy się na ich realizację
oczko

Postprzez Adramelech » So mar 23, 2013 8:15 pm

Malwina napisał(a):Swoją drogą w kwestii 'OCZYSZCZANIA' niezwykle aktualne jest powiedzenie Terencjusza - "Quot capita, tot sensus" (ile głów, tyle opinii)

Ostatnio miałam okazję dialogu z pewnym adwersarzem, który twierdził że (cytuję z pamięci) : "nie wierzy w idee oczyszczania gdyż to wszystko jest iluzorycznością , a spora część praktyk oczyszczających to takie symboliczne budowanie przekonania "ok, pozbyłeś się przeszkód, pora przystąpić do działania, teraz możesz pozwolić sobie na dobre samopoczucie i spełnienie marzeń .

Mam odmienne zdanie od mego adwersarza co do sfery oczyszczania.
Lecz czasami czuję się zagubiona ; czasami sama już nie wiem co o tym sądzić .

Tytusa 1:15 Biblia Warszawska:
"Dla czystych wszystko jest czyste, a dla pokalanych i niewierzących nic nie jest czyste, ale pokalane są zarówno ich umysł, jak i sumienie."
I to chyba najlepsza konkluzja tematu o oczyszczaniu.
Jesli nie mozesz sama siebie przekonac, iz JESTES czysta, i jesli nie przekonaja Cie argumenty modelu Transerfingu...to nie masz chyba innego wyjscia, jak sie oczyszczac. Przekonywanie jednak innych do tego dogmatu moze co s£abszym intelektualnie sposrod nich jedynie przyniesc szkode. :crazy:
Zydzi, by sie "oczyscic", zabijali w swiatyni zwierzeta. Paranoja.
Adramelech

Postprzez Prometeusz » N mar 31, 2013 1:28 am

yep, that's true. (w rzeczy samej) :)
Notatnik Transerfera
Spa­cerek po schro­nis­ku dla obłąka­nych po­kazu­je, iż sa­ma wiara nie do­wodzi niczego.
Prometeusz

Postprzez sona485 » N paź 13, 2013 12:30 pm

Dziękuję za dzielenie.
sona485

Postprzez mariuszstr » N paź 13, 2013 4:11 pm

sona485 napisał(a):Dziękuję za dzielenie.

A ja za mnożenie.

P.S:
Czeka nas druga epoka botowcowa na forum?
mariuszstr

Postprzez chionia » So lut 20, 2016 4:00 pm

Mirek55 napisał(a):Ilu czytelników, tyle własnych interpretacji. Przebaczanie ma kolosalne znaczenie dla przebaczającego niż dla osoby, której się przebacza.

Dokładnie. Świetnie napisane, uważam tak samo. Zawsze musimy wyjść od siebie. Niezależnie od tego na czym nam zależy. Więc jeżeli chcemy cokolwiek zmienić, albo czegoś się dowiedzieć, nieważne, musimy przebaczać. Wiem po różnych przypadkach, że nie jest to proste i nie każdy potrafi do tego dojść od razu, jednak jeżeli już będziemy to wiedzieć, umieć, będziemy czuć się wspaniale i będzie nam zdecydowanie łatwiej.
polecam, pomogło mi oczyszczanie karmy u pani Agnieszki.
chionia

Postprzez riki656 » Cz lis 09, 2017 12:00 pm

a co to jest takiego

Poprzednia strona

Powrót do Błyskawiczna konsultacja