Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: mariuszstr » wt wrz 17, 2013 12:09 am

Dylla : Dziękuję, spróbuję :D

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: Dylla » wt wrz 17, 2013 12:42 am

mariuszstr pisze:Dylla : Dziękuję, spróbuję :D
To miłej zabawy życzę. Ja bym się chetnie pozłościła przy tym: http://www.youtube.com/watch?v=l_AoH6bFmDE
Tylko coś mi kiepsko ta złość wychodzi.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: mariuszstr » wt wrz 17, 2013 1:50 am

Naprawdę super zabawa, godziny w życiu nie da się wytrzymać - a próbowałem z różnymi emocjami. Niektóre udaje się sztucznie wywołać i utrzymać trochę dłużej, inne krócej - ale zwykle kończy się całkowitym wygaśnięciem tych emocji bez możliwości ich ponownego, w danej chwili, wywołania albo .... śmiechem - bo ta negatywna emocja przechodzi w absurd. Polecam wszystkim, którzy miewają takie stany jak strach, poddenerwowanie, zniecierpliwienie do spróbowania :-) Dylla jesteś wielka!

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: Transformator2012 » wt wrz 17, 2013 8:56 am

meiram.net pisze:Ja już miałam się nie złościć...to wczoraj złamał mi się ząb na samym końcu szczęki, no i jest do usunięcia, bo tak się złamał, że nie do odbudowania, tylko można w przyszłości wstawić implant. Czy się zezłościłam? Powiedziałabym, że nawet wściekłam się. I trudno mi sobie wyobrazić, że świat się o mnie zatroszczył i jest dobrze... :-( Eh... :sad:
Pamiętaj - Twój Świat zgadza się ze wszystkim z Tobą! Ale nie radzę wystawiać go na próbę bo on zrobi to samo... :wink:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: Lex » wt wrz 17, 2013 10:39 pm

Haha, Dylla, faktycznie to może być dobre :D
meiram.net pisze:Ja już miałam się nie złościć...to wczoraj złamał mi się ząb na samym końcu szczęki, no i jest do usunięcia, bo tak się złamał, że nie do odbudowania, tylko można w przyszłości wstawić implant.
A skąd wiesz, że nie do odbudowania? dentystą jesteś może? :P Ja mam chyba dwa zęby tak zjechane a i tak załatane i to plombami darmowymi. Ze 2 miesiące temu znów mi coś w nich chrupnęło, ale powiedziałem sobie - dość! ileż razy będę te zęby łatać? I w sumie to nic się nie dzieje :P nie bolą, dziury chyba nie ma, więc do następnej kontroli zostawiam tak :)
A jeżeli nawet nie jest do odbudowania, to masz korzeń, to można wstawić w ten korzeń - nie jest to takie drogie i jakoś strasznie kłopotliwe.
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: mariuszstr » śr wrz 18, 2013 12:14 am

meiram.net : Eh, znów wpadłaś dzisiaj/wczoraj w nastrój, którego u Ciebie nie lubię ;-) Ciągle narzekasz, ciągle odpowiadasz tak opryskliwie, bojowo, no ciężko to określić, ale ja czuję, jakby emanowała od Ciebie zła energia :P

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: marcel » śr wrz 18, 2013 12:48 pm

.
Ostatnio zmieniony ndz lis 01, 2015 8:03 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: Lex » śr wrz 18, 2013 5:41 pm

meiram.net pisze:@Lex - może dla Ciebie nie jest drogie.
A może mówimy o dwóch różnych cenach :) To zależy czy został korzeń czy nie...
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: Lex » sob wrz 21, 2013 12:23 am

No jak brak korzenia to gorzej, faktycznie tylko droższy implant. Ale no widzisz... bo tu też mamy różne chyba oczekiwania - na jeden ubytek nie wstawiałbym implantu, bo to dla mnie na tyle drobnostka, że po prostu (jak już koniecznie) wstawiłbym sztucznego na mostku (implant dopiero gdyby brakowało mi tak dużo żeby się nie dało zrobić mostka :P ).
Ale jeżeli ktoś chce nawet jeden... ogranicza nas jedynie zamiar ;)

A w sumie to zainspirowałaś mnie tymi zębami ;) mnie już od lat dwóch brakuje, aczkolwiek jedną szóstkę całkowicie zastąpiła siódemka, bo się zsunęły i przynajmniej ósemka miała miejsce, więc mam tylko jedną lukę i w sumie to wcale nie myślałem o wstawianiu póki co czegokolwiek, ale mógłbym sobie chyba zacząć wyobrażać nawet ten implant - zawsze to kolejny cel i przeznaczenie na co wydam te wygrane w totolotka pieniądze kiedy w końcu wygram ;)
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Paula
Posty: 6
Rejestracja: pt wrz 20, 2013 6:12 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: Paula » ndz wrz 22, 2013 3:50 pm

A kiedy będzie następne szkolenie z transerfingu w Warszawie?

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: Prometeusz » ndz wrz 22, 2013 3:55 pm

To musisz pytać Pana Filipa, albo Pana Marcina, lecz nie wygląda na to aby coś się zapowiadało.
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 12:26 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

wyolka1
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 29, 2013 7:58 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: wyolka1 » pt lis 29, 2013 8:04 pm

Chciałabym podziękować Najna za doświadczenia z ptaszkiem. Wydaje mi się, że faktycznie działa. Jestem u końca pierwszej części Transerfingu, ale zatrzymała mnie książka "Matryca energetyczna" Barletta i praktyka dwupunktu, którą planuję na styczeń - może ktoś ma doświadczenia ?

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: najna » sob lis 30, 2013 1:33 pm

Proszę bardzo :)

puchatek+2
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 1:04 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: puchatek+2 » sob sty 04, 2014 2:34 pm

marcel i z Tobą też niech jest moc "tu i teraz". puchatek+2
Ostatnio zmieniony sob sty 04, 2014 6:09 pm przez puchatek+2, łącznie zmieniany 1 raz.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: marcel » sob sty 04, 2014 4:00 pm

.
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 8:05 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

puchatek+2
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 1:04 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: puchatek+2 » sob sty 04, 2014 5:37 pm

Pozdrawiam marcel.
Masz rację, też tak podejrzewałem, że byłem dla niej substytutem .....dobrze, że zainteresowałem się transerfingiem. Jestem dopiero w trakcie czytania piątego tomu.
Dam sobie spokój z Przyjaciółką i zajmę się swoim rozwojem. Dziękuję. Skorzystam z Twojej rady.
puchatek+2

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: marcel » sob sty 04, 2014 5:47 pm

.
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 8:05 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: Transformator2012 » sob sty 04, 2014 8:05 pm

puchatek+2 pisze:marcel i z Tobą też niech jest moc "tu i teraz". puchatek+2
Dlaczego usunąłeś tekst z tego posta w którym opisałeś problem?
Teraz nie wygląda to logicznie...
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: marcel » sob sty 04, 2014 8:47 pm

.
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 8:06 pm przez marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
.

puchatek+2
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 1:04 pm
Re: Szkolenie I stopnia - TRANSERFING

Post autor: puchatek+2 » sob sty 04, 2014 9:06 pm

Cześć. Witam wszystkich.
Mam problem. Moja bardzo dobra przyjaciółka, od kiedy mieszka z partnerem, zwraca się do mnie bezosobowo.
W korespondencji e-mailowej również nie pisze mojego imienia, sporadycznie używa formy Hej, czasami pojawiają się słoneczka.
Jak jej kiedyś zwróciłem uwagę, że sprawia mi tym przykrość, to się obraziła i przez kilka dni się do mnie nie odzywała. Powiedziała, że "tak ma i się nie zmieni".
Cały czas podkreśla, że uważa mnie nadal za przyjaciela.
Ja nie potrafię takiego zachowania zaakceptować i uważam, że to są chore relacje. Kiedy moja przyjaciółka była singlem, to mówiła do mnie Misiek.
Od kiedy jest w związku sam zaproponowałem, żeby mówiła mi po imieniu, bo nazywanie mnie Miśkiem byłoby nielojalne wobec jej partnera.
Czy powinien ją ignorować i zerwać wszelkie relacje. Nie wiem, co mam robić, ale obecna sytuacja jest dla mnie bardzo niekomfortowa.
Pozdrawiam Puchatek+2


ODPOWIEDZ