Nasze forum i nie tylko wspomniane w radio;)

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

trevvor
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 30, 2013 2:29 pm
Nasze forum i nie tylko wspomniane w radio;)

Post autor: trevvor » pn cze 13, 2016 6:29 am


Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Nasze forum i nie tylko wspomniane w radio;)

Post autor: zamek » pt cze 24, 2016 10:07 pm

Gdyby był admin to ten post wyleciałby w kosmos. :bomb:

O czym ten koleś nawija przez 58 minut? Jakie to radio?????
Pan naczytał się różnych książek, ale nie umie tego złożyć razem. Jak ktoś się na niczym nie zna to pływa, używa ogólników i wytartych sloganów.
Słuchałam i czułam jak się cofam w rozwoju. :mad:
Przeczytał TR, ale go nie stosuje w życiu. Przeczytał Łazariewa, ale nie widzi, że Łazariew kręci się w kółko i produkuje nowe książki. Zatrzymałam się na którejś jego książce, bo zobaczyłam, że nic mi już nie może dać, że nie kieruje swoim życiem, pomaga w jednym, a szkodzi w drugim. Murphy też jest teoretykiem i wielu, w tym ja, zaczynało właśnie od Potęgi podświadomości.
Poniża się jedzeniem mięsa i chodzeniem na dziwki, a używanie wulgaryzmów co robi z jego energią? Wzbogaca?! :???:
Nie szanuje ludzi. Ocenianie kogoś na podstawie jego fizyczności jest małe. To jak wyglądamy nie zależy od nas, mamy to po przodkach. Owszem ćwiczenia i skalpel mogą pomóc (trochę), ale to nie definiuje jakim kto jest człowiekiem.
Pan Marcin Pracki jest świetnym tłumaczem. A ocenianie go po fizyczności jest mierne.
Pan powinien przerobić sprawy z ojcem i kobietami. Jak nie dojrzy problemu to pojawią się choroby na wysokości gardła i oczywiście prostata (60-65 lat).
Niech zacznie nad sobą pracować i skończy z pouczaniem innych.
Zdecydowanie nie polecam. :irefull:

Czy nie można tego usunąć bo zaśmieca forum? Please :gamer:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Nasze forum i nie tylko wspomniane w radio;)

Post autor: Prometeusz » sob cze 25, 2016 5:03 am

Ładnie wypunktowałaś Zamek. ;-)

Ja ten spam widzę już w którymś miejscu z kolei :-o , więc postanowiłem zastosować starą dobrą transerfingową radę - i ignoruję. :roll:

Sobie myślę, że jak ktoś tego słucha i za tym podąża to otrzymuje to co jest na jego poziomie i na co zasługuje. I nie zamierzam w to ingerować, mogę tylko ubolewać (choć nie zamierzam tego robić). :razz:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ