MACIEK NOWY TRANSERFER

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

MACIEK
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 23, 2015 5:11 pm
MACIEK NOWY TRANSERFER

Post autor: MACIEK » pt paź 23, 2015 5:40 pm

Witam wszystkich forumowiczów. Opiszę się pokrótce. 37 lat, mąż i ojciec 3 córek, mieszkam w deszczowej, ciemnej, niefajnej Irlandii Północnej, co za tym idzie cierpię na głęboką depresję i nerwicę. Od roku wgryzam się w temat transerfingu gdyż mam nadzieję że pomoże mi wyleczyć się z depresji i nerwicy i żyć w miejscu gdzie muszę...brakuje mi tylko właśnie z kim porozmawiać i pokonteplować Transerfing stąd moja tu obecność. Witam....czekam na nowe znajomośći...

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: MACIEK NOWY TRANSERFER

Post autor: Prometeusz » pt paź 23, 2015 8:55 pm

Witaj na pokładzie Maciek!

Gratuluję związku i córek. :)

Sam ponad 10 lat temu miałem depresję. Wiadomo jak to potem jest, teoretycznie może wrócić nieproszona. Lecz jakoś się jej nie daje. W jakimś temacie już się przewinęła rozmowa o tym.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: MACIEK NOWY TRANSERFER

Post autor: najna » pt paź 23, 2015 9:09 pm

Cześć :)

Też swego czasu miałam taki problem. Nie wiem czy jesteś już pod opieką psychologa (bo nie pokładałabym wszystkiego w transerfingowym czary mary), ale dodatkowo polecam pracę z czakrami. Mi zawsze daje pozytywnego kopa, kiedy popracuje nad tą, która szwankuje :) Nie wiem, czy jesteś w temacie, ale w kwestiach zdrowotnych cielesno - psychologicznch polecam te stronke http://instytutarete.pl/poczytaj/duch/czakry.html , gdzie czakry są fajnie omówione :)

kasica
Posty: 91
Rejestracja: pt sie 30, 2013 7:37 pm
Re: MACIEK NOWY TRANSERFER

Post autor: kasica » pn paź 26, 2015 8:45 pm

.
Ostatnio zmieniony pt gru 02, 2016 3:26 pm przez kasica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: MACIEK NOWY TRANSERFER

Post autor: zamek » śr lis 04, 2015 8:04 pm

Witaj :)
MACIEK pisze: mieszkam w deszczowej, ciemnej, niefajnej Irlandii Północnej, co za tym idzie cierpię na głęboką depresję i nerwicę.
Mówisz - masz. :-o
Ostatnio byłam w Anglii, ale wzięłam tylko letnie ciuchy i było słonecznie. Bo tak chciałam. Jak wylatywaliśmy to nasi gospodarze powiedzieli, żeby im nie zabierać słońca ze sobą. Ale natychmiast powiedzieli, że właściwie to im to niepotrzebne, bo rano wstają i jadą do pracy, a wracają wieczorem. Właściwie tylko w weekendy mogła by być ładna pogoda.
Więc ja nie wiem co to angielska pogoda.
Może widziałeś zdjęcia po przejściu trąby powietrznej czy jakiegoś huraganu. ZAWSZE na takich zdjęciach są obszary nietknięte. Jeśli się czegoś boisz to to masz. Jeśli wiesz, że nic ci nie będzie to tak będzie. To cała filozofia.

Depresja to stan umysłu. Pogoda jest dodatkowym czynnikiem, ale nie decydującym. Ja już tyle napisałam na ten temat, że to staje się nudne.
Ostatnio czytałam, że depresję mają już małe dzieci. Po prostu nie chce im się żyć.

Od jakiegoś czasu zgłębiam kabałę. Obejrzałam wszystkie wykłady po polsku. Są tam ciekawe rzeczy, choć nie wszystko mi pasuje ;). Ostatnio na ten temat wykład: http://laitman.info.pl/nad-ziejaca-pustka/

Jak jesteś taki zdołowany to jak to wpływa na twoją rodzinę?
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
F.Flame
Posty: 11
Rejestracja: pt sie 28, 2015 1:09 pm
Re: MACIEK NOWY TRANSERFER

Post autor: F.Flame » pt lis 06, 2015 6:20 pm

zamek pisze:Jeśli się czegoś boisz to to masz.
I to jest jedna z największych zagwozdek odkąd ruszyłam Transerfing. Bo parę lat wcześniej usłyszałam to magiczne stwierdzenie:
Ponad 90% rzeczy, których się boimy nigdy się nie zdarza
I faktycznie większość tego, czego się bałam nigdy się nie zdarzała :o


ODPOWIEDZ