przebieranie nogami w kierunku celu

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
purple_elephant
Posty: 237
Rejestracja: wt lis 05, 2013 8:13 am
Re: przebieranie nogami w kierunku celu

Post autor: purple_elephant » sob sty 17, 2015 11:01 am

Prometeusz pisze: Mój znajomy jest teraz w podróży przez afrykę rowerem :D wcześniej zwiedził pół Europy na stopa.
https://m.facebook.com/WeStayWithThis?_rdr
Pieknie, :) na szczescie ja nie musze az tak oszczedzac, zeby jezdzic stopem lub rowerem. :D

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: przebieranie nogami w kierunku celu

Post autor: Prometeusz » sob sty 17, 2015 1:25 pm

W jego przypadku nie chodzi o kasę tylko o przygodę. :cool:
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:46 am
Re: przebieranie nogami w kierunku celu

Post autor: Calineczka » pt sty 23, 2015 12:48 am

Nadal przebieram, jednak doszłam do wniosku, że wcale nie trzeba szybko ani nawet specjalnie dokładnie. Założyłam, że gdzieś tam mnie świat wrzuci do odpowiedniego nurtu we właściwym momencie. Upewniłam się, że kraj S jest właściwy, że 53 kg to akuracik w sam raz dla mnie, że trzeba być kretynem żeby mnie nie pokochać :mrgreen: (to a propos celu miłość+rodzina) a miejsce pracy mam wywalone na pulpicie. I już mi się nie wydaje takie niedostępne. Nie mam zielonego pojęcia, jak świat mnie tam doprowadzi, ale zrobi to :) Zdaje się, że poszerzyłam strefę komfortu. I zrobiłam to w czułym uścisku wahadła :eek: No i jeszcze cel - mnóstwo super przyjaciół. Za ten ostatni świat wziął się już całkiem na serio :)
Sekret na doładowanie - spacer, robię około 4km codziennie, świetnie mi się wtedy myśli i świat taki piękny nawet po ciemku. Bardzo wyładniało moje miasteczko w ciągu ostatnich tygodni, aż nie do wiary, a nic się przecież nie zmieniło :) Na tych spacerach tak sobie przebieram i przebieram nogami ;), i myślę że kawał dobrej roboty odwalam.

Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:46 am
Re: przebieranie nogami w kierunku celu

Post autor: Calineczka » śr lut 18, 2015 7:56 pm

wrr właśnie się zorientowałam, że znów zapominam. Odpuściłam. Wracam do lektury. O wiele więcej można z niej wyciągnąć niż ja do tej pory.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: przebieranie nogami w kierunku celu

Post autor: Prometeusz » czw lut 19, 2015 12:50 pm

Będzie dobrze. :) Masz fajny rytuał. Próbuj teraz wprowadzić jakąś technikę TR na stałe. Nie przejmuj się zasypianiem i błędami, to część procesu uczenia się ;)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ