Niska energetyka

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

marcez
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 30, 2014 6:53 pm
Niska energetyka

Post autor: marcez » sob sie 02, 2014 2:36 pm

Witam wszystkich, proszę o wyrozumiałość jest to mój pierwszy w życiu post jaki umieszczam na jakimkolwiek forum (czuję, że forum transerfingu jest to odpowiednie miejsce :D ) Otóż do rzeczy, moim problemem jest niska energetyka ( tak zwany zespół chronicznego zmęczenia), dodam, że moją energetykę obniżają leki psychotropowe oraz ostatnio wykryta grzybica candida, której temat poruszył także sam Zeland w jednym ze swoich artykułów i jak sam określił jest to pasożyt wewnętrzny, który pobiera naszą energie dla porównania co wszyscy użytkownicy tego forum wiedzą pasożytem zewnętrznym są szeroko omawiane wahadła. Zamieszczam tu art. Vadima zobaczcie i powiedzcie co myślicie o tym problemie http://www.igya.pl/component/content/ar ... rowiu.html. 8-) Głównym celem mojego wpisu jest zadanie Wam pytania na temat podniesienia znacznie energetyki ( czy uważacie, że w moim przypadku jest to możliwe), ponieważ tak jak wiecie człowiek z niską energetyką nie jest w stanie uprawiać transerfingu. I co sądzicie o metodzie podniesienia energetyki polecanej przez Zelanda, czy komuś z Was przyniosła ona zadowalające rezultaty??? :D :D
z góry dziękuję za odpowiedzi :coll1:

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » sob sie 02, 2014 7:45 pm

Wiecie skąd pochodzą te odpowiedzi Z.V? Mam wrażenie, że Zeland nie przyłożył do nich ręki, a ktoś po prostu robi sobie reklamę wykorzystując jego nazwisko. Swoją drogą ten post jest podobny do postu Logika, tak jakby napisany tylko po to aby wrzucić link do strony. Nie wiem czy moje podejrzenia są słuszne, ale tak mi podpowiada intuicja.

Mimo wszystko na pytanie można odpowiedzieć ;)

Drogi Marcez w świecie nie ma magi, masz zasady TR - korzystaj z nich, wszystko zacznie znieniać się na lepsze. Każdego dotyczy to samo.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: Transformator2012 » sob sie 02, 2014 8:01 pm

Marcez w tym temacie Transerfing Rzeczywistości tak radzi:

Jest wiele sposobów. Najprostszy to zwiększyć aktywność fizyczną. Życie to ruch. Apatia to śmierć. W czasie ruchu wszystkie blokady się zwalniają i energetyka zostaje przywrócona. Kiedy tylko uwolni się energia, przebudzi się wola życia i działania. To podstawowa fizjologia.

Innym sposobem zwiększenia energetyki jest slajd energetyczny. Wmawiasz sobie, że powłoka energetyczna odbudowuje się i umacnia, energetyka się zwiększa. Należy przy tym wyobrażać sobie, że ciało wypełnia się energią, która płynie silnym swobodnym potokiem. Nieważne, jak konkretnie płynie - najważniejsze, by zwrócić uwagę na swe ciało i jakoś sobie to wyobrazić. W ten sposób energia zamiaru sama się podnosi, niejako za kołnierz. Slajd ten dobrze działa, kiedy przyjmujesz naprzemienny prysznic albo w czasie marszu czy gimnastyki.

Jest jeszcze jeden sposób polegający na wyborze aktywnej postawy życiowej. Bezcelowe mitrężenie czasu wywołuje apatię. Kiedy zaś masz cel i podejmujesz aktywne działania w celu jego osiągnięcia, to energia zamiaru znacznie się zwiększa. Śniący Shere wypowiedział złotą myśl: "Świadomość autorstwa swojego życia daje siły do twórczości". Powinieneś zrozumieć, że sam kształtujesz swoją rzeczywistość. Nawet jeśli teraz wszystko jest źle, to przecież nie beznadziejnie! Masz Transerfing i wiesz, że rzeczywistość można wyprostować siłą swojego zamiaru. Już sama ta wiedza budzi w świadomości aktywny pierwiastek. Do warstwy Twojego świata przebija się pierwszy promień słońca, a potem zyskujesz władzę, by oczyścić całe niebo.


Ja od siebie mogę dodać abyś popracował nad swoimi Czakrami aby Energia szybciej przez nie przepływała. Ćwiczenia Energetyczne też pomagają.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

marcez
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 30, 2014 6:53 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: marcez » sob sie 02, 2014 10:44 pm

Prometeusz: tak jak napisałem jestem tu nowy i nie miałem w żadnym wypadku na celu promowanie artykułu czy nawet jego tematyki nikogo nie nakłaniam do tego by uwierzył czy tam uświadomił sobie ten problem(jak dla mnie powszechnie występujący) ale to tylko moje zdanie . Tylko odpowiedz mi dlaczego uważasz, że ręka zelanda nie została do tego przylożona oraz czemu jest taki dystans do tego problemu a do założeń transerfingu, które są poniekąd bardziej nieprawdopodobne jest taka wiara( którą oczywiście z Wami podzielam) dziękuję za rady

Transformator: dziękuję za wiele rad, uważam, że problem jest nadwyraz skomplikowany i aktywność fizyczna i posiadanie konkretnego celu nie pomagają, lecz postaram sie popracować nad czakrami :D

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » ndz sie 03, 2014 5:09 am

Nie wiem. Ale takie mam odczucie. Za dużo w tej przypadkowości regularności ;). W zasadzie, jeśli mam racje to tym bardziej się nie przyznasz, więc tym miejscu można zakończyć ten wątek, nie rozwijając go więcej.

To ja chciałbym się dowiedzieć czy ten tekst jest autentyczny bo mi wygląda na promowanie książki:
Vadim Zeland poleca książkę N. Siemionowej „Szkoła Zdrowia”!
Tekst wydaje mi się sfałszowany, bo Transerfing powstał dlatego, że nie da rady uzyskać "jasności" przedstawionej w artykule. TR jest drogą okrężną. Zeland jakby to napisał to by musiał przeczyć samemu sobie w tym miejscu. (choć w sumie to też nie jest wykluczone...)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

marcez
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 30, 2014 6:53 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: marcez » ndz sie 03, 2014 7:18 am

Nie no może masz rację po prostu znalazłem art, który mnie zainteresował i zaintrygował i chciałem się dowiedzieć co myślą czytelnicy Zelanda, no tak czego ludzie nie zrobią by nawzbudzać kontrowersji i wypromować jakiś produkt. No ja chyba połykam takie haczyki za dużo jest wszędzie informacji więc nie potrafię odróżnić manipulacji od prawdy pisanej bezinteresownie. :D

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » ndz sie 03, 2014 7:41 am

Piszesz, że masz mało energetyki, ale my przecież nie żyjemy w próżni, nie gromadzimy też energii. Energię uaktywnia cel, a tym więcej się jej wyzwoli im bardziej oczyścimy nasz zamiar i naszą warstwę świata. Tak więc nie przejmował bym się ilością energetyki, tylko po prostu zaczął stosowanie TR i drogę ku celowi - tak jak każda inna osoba. Sposoby na zwiększenie energetyki są tylko takim "turbo dopalaczem", mogą być uzupełnieniem, suplementem, wspomagaczem, ale bez podstaw to się to wszystko rozejdzie w jednej chwili, albo ugrzęźniemy w jakimś ezoterycznym wahadle.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

marcez
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 30, 2014 6:53 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: marcez » ndz sie 03, 2014 4:42 pm

bardzo dziękuję za pomoc :D

Piotr87
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 16, 2014 5:43 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: Piotr87 » czw sie 28, 2014 5:55 pm

Co do życiowej energii, sprawdzone na mnie samym, najistotniejsze:
-dobra zdrowa żywność
-regularny ruch, ja ćwiczę codziennie rano 15min, energia na cały dzień
-seks

Jeśli są te 3 rzeczy nie wystąpią problemy z słaba energetyka.

marcel
Posty: 487
Rejestracja: pn lip 01, 2013 5:01 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: marcel » wt paź 21, 2014 4:56 pm

.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Niska energetyka

Post autor: zamek » ndz lis 16, 2014 9:36 pm

marcez pisze:Witam wszystkich, proszę o wyrozumiałość jest to mój pierwszy w życiu post jaki umieszczam na jakimkolwiek forum (czuję, że forum transerfingu jest to odpowiednie miejsce :D ) Otóż do rzeczy, moim problemem jest niska energetyka ( tak zwany zespół chronicznego zmęczenia),
WOW, to ile ty masz lat :?: Nie odpowiadaj :P
Skupiasz się na chorobie a nie na zdrowiu. Przestań natychmiast czytać o grzybach, pasożytach itp. badziewnych wahadłach. To jest obliczone na wzmocnienie strachu. Dostajesz to na czym się skupiasz. ostatnio zginęła pani, która walczyła o bezpieczeństwo na drodze, a miała transparent z napisem: droga nas zabija, czy coś w tym stylu. Przyciągnęła, lustro spełniło jej oczekiwania.

Doprowadź się do równowagi, wyjdź na powietrze i ODDYCHAJ. Naucz się regulować przepływ energii w ciele, a jak czytałeś TR to wiesz jak. Ciągnij energię z ziemi i wypuszczaj głową, i z powrotem. W ten sposób przeczyścisz kanał. Pasożyty same odejdą. Tylko dbaj o siebie. :cool:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Myślenie wybiórcze.

Post autor: Prometeusz » ndz gru 21, 2014 3:00 pm

Szczerze w to wątpię. Protestowało tam setki ludzi i tylko ona zginęła. Sama droga była o podwyższonym ryzyku. Moim zdaniem stała się ofiarą statystyki i nie widzę potrzeby dorabiania teorii do tego. Aczkolwiek sytuacja rodem z filmu "oszukać przeznaczenie", więc daje trochę do myślenia i działa na wyobraźnie. Myślenie negatywne i pozytywne działa, ale nie w takiej skali. Naukowo udowodnione zostało, że szczęście i nieszczęście można przechylić w którąś stronę, ale to będzie kilka procent, jakieś ułamki. Tak więc możliwe, że negatywnym myśleniem ta Pani zwiększyła swoje szanse wypadku, lecz go raczej nie wywołała.

Chyba, że przyjmiemy, że wszystko co dotyczy ludzi działa synchronicznie, wtedy nie można obwiniać np. żywiołów natury o jednostkowe i milionowe masakry. Moim zdaniem w synchroniczności coś jest, ale chodzi raczej o epizody niż ogólną zasadę.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » pn gru 22, 2014 11:17 pm

Tak :D Powiem nawet więcej - jeśli wcześniej czytałaś o tym w Transerfingu i w chwili gdy zobaczyłaś to w rzeczywistości doznałaś jakieś konkretne odczucia to całkiem możliwe, że to była Twoja synchroniczność. ;) Wydarzenie, którego obraz rzeczywisty przyciągnęłaś własnymi myślami i emocjami. Nie oznacza to oczywiście, że spowodowałaś ten wypadek, ale to, że realny przykład stał się częścią twojej warstwy świata. :)

Myślę, że robimy to cały czas ale tylko niezwykłe przykłady rozpoznajemy. Coś jak we śnie nie zdajemy sobie sprawy że śpimy, dopóki nie zwrócimy uwagi na coś co się w rzeczywistości nie zdarza, albo są małe szansę by się wydarzyło. Wtedy jest ten rozbłysk świadomości :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » wt gru 23, 2014 4:36 pm

Tak :) to kolejne wyjaśnienie.

- lej wahadła
- statystyka / nastawienie
- synchroniczność
- nietypowość zwracająca uwagę / przypadek

Jedną rzecz można wyjaśniać na wiele sposobów. I teraz fajna sprawa, bo prawda jest relatywna. Możemy sobie skakać między różnymi tunelami rzeczywistości. :D

IMHO dobre ćwiczenie. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Niska energetyka

Post autor: zamek » sob sty 03, 2015 11:10 pm

Prometeusz pisze: Wydarzenie, którego obraz rzeczywisty przyciągnęłaś własnymi myślami i emocjami. Nie oznacza to oczywiście, że spowodowałaś ten wypadek, ale to, że realny przykład stał się częścią twojej warstwy świata. :)
Przecież nie mam wpływu na innych. Ja tylko zauważyłam to zdarzenie.
W takich protestach biorą udział różni ludzie, załatwiają swoje potrzeby bycia znanym, chcą być pożyteczni, ale w duszy jest im obojętna ta droga. Ona całą duszą pragnęła zmian i dlatego te słowa z jej transparentu się dokonały. Dodała dużo emocji, energii i stało się. To jest przykład na skuteczność TR. Tylko tyle. :)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » ndz sty 04, 2015 6:40 am

Ja w tym widzę synchroniczność, ale z której strony ona zaszła to chyba nie ma sensu się kłócić, bo w tym względzie nie ma ograniczeń :D

Natomiast lubię zawsze poznać więcej interpretacji które mogą mieć jakąś logikę. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

prawdziwa
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 04, 2015 7:23 am
Re: Niska energetyka

Post autor: prawdziwa » sob lip 04, 2015 9:05 am

:-) Tak różne wypowiedzi powodują, że muszę uaktywnić swoje "szare komórki" i przyjąć to co jest dla mnie dobre - bo temat też mnie dotyczy! :cool:

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » ndz lip 05, 2015 3:21 pm

W jaki sposób Cię dotyczy? :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
F.Flame
Posty: 11
Rejestracja: pt sie 28, 2015 1:09 pm
Re: Niska energetyka

Post autor: F.Flame » pt paź 02, 2015 9:00 pm

Jeśli chodzi o energetykę to ostatnio odkryłam, że bardzo pomaga wybaczanie. Przez ostatnie parę miesięcy na skutek pewnego wydarzenia, a raczej serii niefortunnych zdarzeń :P czułam się totalnie bez siły. Dwa tygodnie temu w ręce wpadło mi Radykalne Wybaczanie, może to nie Transerfing ale stwierdziłam, że się wypowiem bo mi póki co pomogło :) . Wtedy coś mnie tknęło - jaką masę energii zużywałam na podtrzymywanie i rozdrapywanie uraz w stosunku do pewnych osób i dawno minionych sytuacji :o Samo to uświadomienie przywróciło mi energetykę sprzed serii wspomnianych zdarzeń, teraz jestem po lekturze i staram się iść dalej w tym kierunku, wybaczyć najlepiej wszystko co mnie spotkało i o czym myślę "gdybym tylko mogła cofnąć czas/spotkać inna osobę zamiast tamtej". Żebym przestała przeskakiwać z przeszłości do przyszłości i z powrotem, martwiąc się i ubolewając, a zamiast tego mogła zająć teraźniejszością :)
Jeśli chodzi o Radykalne Wybaczanie to autor przedstawia tam światopogląd, że każda dusza przychodzi na swiat z pewna misją do wykonania i to mi się akurat nie podoba bo wolę Transerfingowy wolny wybór :) Ale dobrze traktuje kwestię wybaczania :)
Może się przyda :)

W ogóle autor tejże książki wspomniał też, że pieniądze to inna forma energii. Z punktu widzenia Transerfingu chyba też coś w tym jest? Tak mnie zaczęło zastanawiać, pracuje teraz nad osiągnięciem takiej zdrowej, dziecięcej energetyki i jestem ciekawa czy wraz z postępem pieniądze też automatycznie zaczną płynąć :D

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Niska energetyka

Post autor: Prometeusz » sob paź 03, 2015 3:49 pm

F.Flame pisze:Jeśli chodzi o energetykę to ostatnio odkryłam, że bardzo pomaga wybaczanie. Przez ostatnie parę miesięcy na skutek pewnego wydarzenia, a raczej serii niefortunnych zdarzeń :P czułam się totalnie bez siły. Dwa tygodnie temu w ręce wpadło mi Radykalne Wybaczanie, może to nie Transerfing ale stwierdziłam, że się wypowiem bo mi póki co pomogło :) . Wtedy coś mnie tknęło - jaką masę energii zużywałam na podtrzymywanie i rozdrapywanie uraz w stosunku do pewnych osób i dawno minionych sytuacji :o Samo to uświadomienie przywróciło mi energetykę sprzed serii wspomnianych zdarzeń, teraz jestem po lekturze i staram się iść dalej w tym kierunku, wybaczyć najlepiej wszystko co mnie spotkało i o czym myślę "gdybym tylko mogła cofnąć czas/spotkać inna osobę zamiast tamtej". Żebym przestała przeskakiwać z przeszłości do przyszłości i z powrotem, martwiąc się i ubolewając, a zamiast tego mogła zająć teraźniejszością :)
Jeśli chodzi o Radykalne Wybaczanie to autor przedstawia tam światopogląd, że każda dusza przychodzi na swiat z pewna misją do wykonania i to mi się akurat nie podoba bo wolę Transerfingowy wolny wybór :) Ale dobrze traktuje kwestię wybaczania :)
Może się przyda :)

W ogóle autor tejże książki wspomniał też, że pieniądze to inna forma energii. Z punktu widzenia Transerfingu chyba też coś w tym jest? Tak mnie zaczęło zastanawiać, pracuje teraz nad osiągnięciem takiej zdrowej, dziecięcej energetyki i jestem ciekawa czy wraz z postępem pieniądze też automatycznie zaczną płynąć :D
Emocje się przydają jeśli umie się nimi pokierować. :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ