ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

XAdr
Posty: 7
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 7:47 pm
ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: XAdr » pt paź 25, 2013 10:15 am

Słyszał ktoś z Was o Iluminatach? Zakładam że na pewno...A jeśli nie to zaptaszam do obejrzenia filmów i poczytania na ten temat. Przy czym - nie sugerujcie się tytułami. W wielu z nich są wzmianki na temat pół energoinformacyjnych oraz falach i tłumie, który ma być odcięty od wiedzy o możliwości kreowania własnej rzeczywistości. Polecam :

http://www.youtube.com/watch?v=7adDCRDfRb8

http://www.youtube.com/watch?v=MB2QzNkbeho

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: najna » pt paź 25, 2013 11:54 am

Według mnie takie teorie spiskowe tylko mącą ludziom w głowach :P Kiedyś miałam znajomego, który twierdził, że po apokalipsie 2012 illuminati pokażą swoje prawdziwe oblicze (jaszczurów i aligatorów) i zawładną światem. Na pewno wahadło tego istnieje, ale ja nie chcę się do niego podłączać :) W mojej warstwie świata tego nie ma :)
Poza tym, myślę, że ludzie oglądając takie rzeczy budzą w sobie tylko niepokój, np. Na forum OOBE wielu ludzi uważa, że po wyjściu z ciała widzieli różne, straszne postacie. Zapewne dla tego, że wcześniej naczytali się o nieprzyjaznych istotach. Tak samo opętanie nie jest możliwe na kimś, kto nie wierzy w demony, diabła i boga - taki człowiek będzie psychicznie chory, zwyczajnie :) Dlatego, oglądając jakieś programy o elicie rządzącej światem (nie wiem, czy konkretnie to jest w tych filmikach, ale kiedyś obejrzałam parę programów na ten temat) to wpuszczam to do swojej warstwy świata. Lepiej się nie nakręcać :D Elita nie zawładnie jednostką świadomą.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: Prometeusz » pt paź 25, 2013 12:34 pm

:)
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 1:18 am przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

XAdr
Posty: 7
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 7:47 pm
Re: ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: XAdr » pt paź 25, 2013 4:49 pm

Zgadza się - najważniejsze to nie robić nic wbrew sobie. Dla mnie podstawą to nie iśc za tłumem - jeśli naprawdę tego nie chcę. Nawet Dimitir Wereszczagin pisał o tym w DEIR I. Wszytko co jest wbrew mnie zabierze mi energię. A jeśli ktoś chce - jego sprawa. Transfering to naprawdę wspaniała lekcja życia

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: zamek » pt paź 25, 2013 7:50 pm

Znam temat od 5 lat. Wtedy też założyłam konto na YT i oglądałam wszystko jak leci. Fascynowało mnie to, że ktoś widzi takie rzeczy a ja nie. Ale po jakimś czasie zorientowałam się, że jakby to była prawda, to takie filmy zostałyby usunięte, albo w jakiś sposób byłyby preparowane. A jak obejrzałam "tajną" wyprawę do lasu i relację na żywo z oddawania czci sowie to wymiękłam. Stało się jasne, że cel tego typu filmów i wieści jest jeden - strach. Zawsze muszą być oni i my. Typowe wahadło. Szkoda na to czasu.
W mojej warstwie rzeczywistości oni mi nie przeszkadzają. :coll1:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: Lex » pn paź 28, 2013 8:01 pm

najna pisze:Na pewno wahadło tego istnieje, ale ja nie chcę się do niego podłączać :) W mojej warstwie świata tego nie ma :)
Dokładnie, u mnie podobnie :)
Chociaż czasem oglądam te filmiki na YT albo czytam - to mnie bardzo bawi :P
zamek pisze: Fascynowało mnie to, że ktoś widzi takie rzeczy a ja nie.
O dokładnie, mnie też to jakoś fascynuje.
meiram.net pisze: To jest zwykły fakt, najwidoczniej jest w tym cel, skoro nastolatkom pakuj się do głów te symbole.
?? nie bardzo rozumiem skąd taki wniosek. Ok, niech będzie że są jakieśtam symbole - niech będzie to fakt. Ale czemu to jednocześnie miałoby znaczyć że są tam w jakimś celu? Niektóre "masońskie" symbole są po prostu ładne (moim zdaniem), ja tam takie rzeczy tłumaczę sobie przypadkiem. Bo ciężko mi uwierzyć w celowość :)
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: Lex » śr paź 30, 2013 9:42 pm

No ale nawet jeśli ogląda się jakieś symbole - to nie ma znaczenia jeśli się nawet nie wie co one oznaczają :P
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: Lex » czw paź 31, 2013 6:50 pm

Hmm... no przyznam, że tu w kropce jestem :) może i zasilają wahadło... ale nadal jestem zdania, że to jak pusty balon - niby jest ale bez treści. Jak sobie przerysuję symbol, który mi się podoba czy mam z nim np. długopis, to jak zwolennicy tego symbolu mają rosnąć w siłę, kiedy u mnie za tym nie idzie nic więcej?
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: ILUMINATI - najpotężniejsze wahadło

Post autor: Adramelech » czw paź 31, 2013 8:11 pm

Ja ukończyłem kurs w Lectorium Rosicrucianum (Różokrzyżowcy). Polecam. Inspiruje.
Uważam się za "pół-masona" (tak jak i są pół-bogowie, na przykład).


ODPOWIEDZ