Awarie

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Awarie

Post autor: zamek » śr gru 18, 2013 12:01 am

Mój świat w zadziwiający sposób troszczy się o mnie. :coll1:
Skończyły się awarie domowe, a zaczęły kontrole u klientów. Pierwsza trwała 3 miesiące, jest decyzja, którą zajmuje się prawnik. Ciągle powtarzałam sobie, że świat o wszystko zadba, że wszystko układa się po mojej myśli, że tak ma być i wszystko jest dla mojego dobra. Kolejna kontrola trwała 5 dni i wszystko było ok. Takie kontrole są stresujące. Myślisz, że robisz wszystko dobrze, ale przecież jesteś człowiekiem i też możesz popełniać błędy. Ja ich nie popełniłam, więc mój świat o mnie zadbał. :) Potem straciłam cały dzień na instalację nowego dysku w kompie. Nie było źle, ale strasznie mulił. Warto było, bo teraz chodzi jak torpeda :) Świat znowu o mnie dba.
Najlepiej wychodzi mi zarządzanie rzeczywistością dnia. Rano wiem co mam robić i mniej więcej jak i kiedy. Z niewzruszoną pewnością wiem, że wszystko będzie załatwione i tak się dzieje. Czasem zupełnie inaczej niż sobie wymyśliłam, ale zawsze przy najmniejszej stracie energii i prościej. Ciągle się temu dziwię, może kiedyś przestanę 8-)
Wymyśliłam kolejny długi cel: zdobycie jak najwięcej wiedzy z różnych dziedzin. Chcę być po prostu mądrzejsza :D Technika slajdu niespecjalnie mi wychodzi, więc zaufam mojemu światu, że się o mnie zatroszczy. :giverose:
Ta technika wychodzi mi najlepiej. :-D
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com


ODPOWIEDZ