wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

kasica
Posty: 91
Rejestracja: pt sie 30, 2013 7:37 pm
wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: kasica » pt sie 30, 2013 8:28 pm

.
Ostatnio zmieniony pt gru 02, 2016 3:27 pm przez kasica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » pt sie 30, 2013 9:06 pm

Witaj!

Wszystko zależy od CELU jaki względem danej osoby.

Musisz sobie uzmysłowić iż jedną z najważniejszych wartości obok Miłości i Akceptacji jest Wolność. I teraz wszystko zależy od tego czy ten wpływ wpłynie na wybór człowieka w kontekście jego wolności własnych wyborów. Oczywiście zgodnie z Transerfingiem nasze linie życia przecinają się i nie ma siły aby nie wpływać na inną osobę. Ale pojawia się tu pytanie - w jakim stopniu miał by to być wpływ?

Jeśli w jakimś stopniu wpływasz na kogoś ukazując mu pewne rozwiązania, dajesz propozycje które w dalszej konsekwencji pozytywnie wpływają na tą osobę czy wręcz będziesz do czegoś "zmuszać" lub "wymagać" gdzie skutek dla tej osoby będzie pozytywny (intencja) to jak najbardziej tak można.

Co innego jak by miał to być wpływ zaborczy, zniewolenia - uniezależnienia się drugiej osoby od Ciebie - innymi słowy totalne zniewolenie kogoś i ciągły wpływ na tą osobę podyktowany egoistycznymi celami - to jest złe i na pewno wywoła siły równoważące lub wahadła jeszcze bardziej będą niewolić obie te osoby. Ale i tak to nie jest do końca tak, ponieważ nie zna się wszystkich okoliczności a tym bardziej nie wiadomo wtedy dokąd ten statek płynie. I wtedy role mogą się odwrócić a raczej tak jest na pewno bo przecież wahadła muszą z czegoś "żyć" i czy w taki lub inny sposób swoją robotę zrobią...

Kilka fragmentów z Transerfingu w tym temacie:

Czy człowiek jest zdolny siłą swojego zamiaru wpłynąć na życie innego? Nie. Zamiar pojedynczego człowieka działa tylko w warstwie jego świata. Takie jest prawo. Każdy może zarządzać wyłącznie własnym losem. Dokładnie tak samo kapitan może kierować wyłącznie swoim okrętem - do szturmwału cudzego statku nie ma dostępu. Nie będziemy mówić o metodach psychologicznego wpływu, jest to inna kwestia i zamiar nie ma z nią nic wspólnego. Tak więc, mieszać się do cudzego życia można wyłącznie przy pomocy wahadła. Jeśli mag związany jest z określonym wahadłem (czarnym lub białym), to jego zamiar, ukierunkowany na człowieka, urzeczywistnia się w sposób pośredni. Wahadło występuje tu w charakterze pośrednika - otrzymuje zamiar jako program energetyczny, który wgrywa do czyjejś warstwy świata.

Wychodzi na to, że ktoś jest w stanie zniszczyć mi życie swoimi paskudnymi myślami?

Nie. Cudze slajdy nie mogą wywrzeć bezpośredniego wpływu na Twoje życie. Każdy może zarządzać rzeczywistością tylko w warstwie swojego świata, do cudzych warstw nikt nie ma dostępu. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, kiedy mag oddziałuje na Ciebie za pośrednictwem wahadła - o tym już mówiliśmy. Inna sprawa, jak sam odnosisz się do cudzych slajdów. Jeśli bierzesz je do serca, to stają się one Twoimi myślokształtami, a potem się urzeczywistniają.

Oddziel swoje problemy od cudzych - to ich problemy, a nie Twoje. Niech babrają się w swoim fatalizmie ile tylko chcą. W większości przypadków nie uda Ci się nic wpoić tym ludziom, ponieważ to "przypadki kliniczne” - oni twardo śpią.

Odnoś się do cudzych negatywnych wyobrażeń o Tobie, tak jak powiedziała Joker: „Nie ma mnie dla Waszych problemów".

Jak już mówiłem, zamiar pojedynczego człowieka działa tylko w warstwie jego świata. Każdy ma prawo zarządzać tylko swoim losem. Dokładnie tak samo kapitan ma możliwość kierować tylko swoim statkiem - nie ma on dostępu do steru cudzego statku. Dlatego pomóc swoim bliskim możesz tylko jednym sposobem - spróbować otworzyć im oczy na rzeczywistość, aby oni sami zaczęli kształtować warstwę swego świata. Tylko nie denerwuj się, jeśli nie uda Ci się obudzić śpiących. Być może im podoba się spać. To ich wybór.

Nie radzę nikogo wciągać za uszy do Transerfingu. To niewdzięczne zadanie. Rzecz w tym, że jest to wiedza nie dla wszystkich. Kto nie jest gotów jej przyjąć, temu nic nie wyjaśnisz. Tych zaś, którzy są gotowi, Transerfing albo inny podobny nurt sam odnajdzie.

Ciesz się już z tego, że sama się obudziłaś we śnie na jawie, a teraz masz możliwość zarządzać swoją rzeczywistością, czyli pojawiło się u Ciebie więcej możliwości pomocy bliskim zwykłymi sposobami. Jeśli zaś inni nie wierzą, albo raczej nie chcą wierzyć w to, że zarządzanie rzeczywistością jest możliwe, to raczej nie ma sensu przekonywanie ich, że jest inaczej. Nie warto "nieść ludziom dobra", jeśli oni o to nie proszą - drogo Cię to może kosztować. Najlepiej położyć "dobro” w widocznym miejscu i cichutko się oddalić - komu będzie ono potrzebne, ten sam je weźmie.


:)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Dylla
Posty: 861
Rejestracja: wt maja 04, 2010 8:09 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Dylla » pt sie 30, 2013 9:30 pm

W pytaniu chyba nie chodziło o wpływanie na innych ludzi i odbieranie im wolności, tylko o wybór takiego wariantu, w którym ten ktoś z własnej woli chce tego samego i jest mu z tym bardzo dobrze. Problem jest czysto teoretyczny, czyli chodzi w nim tylko o to, czy to jest możliwe z transerfingowego punktu widzenia a jeśli nie jest, to dlaczego.
Przynajmniej ja to tak zrozumiałam.

kasica
Posty: 91
Rejestracja: pt sie 30, 2013 7:37 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: kasica » pt sie 30, 2013 9:38 pm

.
Ostatnio zmieniony pt gru 02, 2016 3:27 pm przez kasica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » pt sie 30, 2013 9:47 pm

kasica pisze: jesli ja ksztaltuje swoja warstwe wszechswiata i istnieja wszystkie scenariusze relacji mojej osoby z inną osobą to powinno być to wszytsko iluzją/projekcją mojego "umysłu" nawet ta osoba, która istnieje też we wszystkich wariantach nieskończoności i można na nią wpływać tak jak zechcę. Tu caly czas jest własnie dla mnie sprzeczność, niby nieskonczonosc ale nie do konca.
Ja nie napisałem wyłącznie o odebraniu ludziom wolności a przedstawiłem kilka opcji.
Należy pamiętać że intencje mogą być szlachetne (np. narzeczeństwo i wyobrażenia o wspólnym życiu jako późniejsi małżonkowie) aż od prowokacji wahadeł które zawsze starają się wpłynąć na człowieka (w konsekwencji mówi się: "a tacy byli w sobie zakochani a rozwodzą się"...).

Wszystko jednak zależy od poziomu Obudzenia się we śnie i późniejszego funkcjonowania w tej rzeczywistości.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Lex » pt sie 30, 2013 10:15 pm

kasica pisze:Tu caly czas jest własnie dla mnie sprzeczność, niby nieskonczonosc ale nie do konca.
Bo to jest sprzeczność ;) tzn. dla mnie też.
Ja uważam, że można wpływać na inne osoby (choć już gdzieś tu w innym wątku mamy dyskusję, że to może nie zadziałać i zdaniem niektórych nie jest w porządku), ponieważ Ty kształtujesz SWOJĄ warstwę świata, a jeśli w niej są inne osoby, to niejako "przy okazji" starasz się wpłynąć na nie. Ja nie widzę w tym nic złego i moim zdaniem to normalne.
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » sob sie 31, 2013 2:49 pm

Oczywiście że nie wolno wpływać zamiarem na innych ludzi - ale chodzi tu o ZŁY ZAMIAR!
Jeśli ktoś ma dobry zamiar względem drugiej osoby to jak najbardziej taki wpływ jest w porządku.

Transerfing pozwala kształtować indywidualną warstwę Twego świata. Jeśli nie ingerujesz w cudze warstwy, czyli nie wykorzystujesz zamiaru na czyjąkolwiek szkodę, równowaga nie ulega w żaden sposób zakłóceniu. Każdy ma prawo do swojej odrębnej rzeczywistości.
Tom 6 str. 182
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » czw wrz 12, 2013 10:15 pm

To ja po proszę przeprowadzę na Majorkę, albo jakiś inny ciepły kraj, przynajmniej na czas zimy 8-)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
mariuszstr
Posty: 312
Rejestracja: pt mar 30, 2012 12:13 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: mariuszstr » czw wrz 12, 2013 10:21 pm

Prometeusz pisze:To ja po proszę przeprowadzę na Majorkę, albo jakiś inny ciepły kraj, przynajmniej na czas zimy 8-)
:-) Szkoda, że na forum nie ma przycisku "lubię to", jak na facebooku, bo przy Twoim poście aż chce się coś takiego kliknąć :D :D

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » pt wrz 13, 2013 5:46 am

Jeśli chodzi o mój pozytywny wpływ na ludzi poprzez to, że dzięki mojej emitacji energii w celu urzeczywistnienia czy wręcz materializacji jakiegoś potrzebnego im przedmiotu to na tym punkcie mam znaczne osiągnięcia. Również kwestie sytuacyjne czy okolicznościowe pozytywnie wpływające na daną osobę również są w możliwości mojego zamiaru. Największy problem z tego rodzaju pomocą wśród osób które przebywają w moim otoczeniu to jest to, że one często nie chcą pozwolić na taką pomoc. Nastawiają się na jakiś scenariusz, wiosłują pod prąd a ich ego i duma jest strasznie zniewalająca ich zamiar.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: najna » pt wrz 13, 2013 10:51 am

meiram.net pisze: @mariusz - faktycznie z tym "lakjiem" czasem by się chciało niektóre komentarze kliknąć.
Zgadzam się :) Choć to niesamowite, jak fecebook ma silne wahadełko, że nawet poza jego obszarem człowiek chce wyrażać swoją aprobatę lajkami :) W świecie wirtualnym, człowiek automatycznie chce coś pochwalić lajkiem, nieważne na jakiej stronie się znajduje. Na żywo przynajmniej można przybijać sobie piątki :D

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » pt wrz 13, 2013 2:27 pm

Spoko, piąteczka zatem ;)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 5:36 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » ndz lut 23, 2014 12:31 pm

Jakiś czas temu wkleiłem fajny film w którym przedstawione są z pozoru zadziwiające zdolności.
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 5:37 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: zamek » śr lut 26, 2014 10:10 pm

Transformator2012 pisze: Oddziel swoje problemy od cudzych - to ich problemy, a nie Twoje. Niech babrają się w swoim fatalizmie ile tylko chcą. W większości przypadków nie uda Ci się nic wpoić tym ludziom, ponieważ to "przypadki kliniczne” - oni twardo śpią.

Jak już mówiłem, zamiar pojedynczego człowieka działa tylko w warstwie jego świata. Każdy ma prawo zarządzać tylko swoim losem. Dokładnie tak samo kapitan ma możliwość kierować tylko swoim statkiem - nie ma on dostępu do steru cudzego statku. Dlatego pomóc swoim bliskim możesz tylko jednym sposobem - spróbować otworzyć im oczy na rzeczywistość, aby oni sami zaczęli kształtować warstwę swego świata. Tylko nie denerwuj się, jeśli nie uda Ci się obudzić śpiących. Być może im podoba się spać. To ich wybór. :)
Teraz mogę się pod tym podpisać. Kiedyś usiłowałam naprawiać świat, ale mi nie wychodziło. Teraz wiem dlaczego. :D
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Lex » czw mar 06, 2014 11:22 am

Prometeusz pisze:Czyli możesz pomagać jedynie tym co się z Tobą zgadzają, przyklaskują Ci i nie mają żadnych oczekiwań? Super power ;)
Pomaganie innym byłoby ingerencją w ich wolną wolę, czyż nie?
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » czw mar 06, 2014 11:42 am

:)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 5:38 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Lex » czw mar 06, 2014 11:21 pm

Prometeusz pisze:Zauważ, że na poparcie tego o czym mówi nie mamy nic więcej po za jego słowami.
To jest forum, tu nie ma nic innego poza słowami :P Twoje, moje, innych użytkowników... Nigdy nie będziemy mieli niczego więcej na forum raczej.
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » pt mar 07, 2014 12:26 am

Pojawiły się tu pewne przekonania. Wyraziłem swoje zdanie, że z logicznego pkt. widzenia nie ma podstaw by w to wierzyć. Zrobisz z tą informacją co zechcesz Lex :)
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Lex » pn mar 10, 2014 7:48 pm

Prometeusz pisze: Zrobisz z tą informacją co zechcesz Lex :)
No ale to działa w obie strony :) z tym co pisze Transformator też zrobisz co zechcesz :)
Jak i w sumie z innymi informacjami (płynącymi z życia codziennego nawet) też :P
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » pn mar 10, 2014 8:02 pm

I zrobiłem ;)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 5:36 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ