wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » wt mar 11, 2014 8:06 pm

:)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 5:38 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Lex » ndz mar 23, 2014 5:26 pm

Znaczy wiesz... w ogóle to mi się wydaje, że obaj w tym temacie wypowiadamy się raz tak raz tak ;) Bo ja istotnie chciałem trochę sprowokować. Ale tak naprawdę to uważam, że... no nic odkrywczego: sami kształtujemy swoją warstwę świata. Tyle. Co to dla mnie dokładnie oznacza? Że jeśli wierzysz, że masz wpływ na kogoś, to go masz (i to w takim stopniu w jakim wierzysz) i możesz zrobić z nim co zechcesz w swojej warstwie świata. Możesz go uzdrowić jeśli w to wierzysz i będzie on dla Ciebie zdrów, podczas gdy on dla siebie w swojej warstwie świata nadal będzie borykał się ze złamaną nogą na przykład.

Transformator w swojej warstwie świata potrafi pomóc tym, którzy tą pomoc przyjmują. Jak jest w ich warstwie świata? Nie wiem, aczkolwiek skłonny też jestem przypuszczać, że każdy kto nie jest świadomy i nie panuje całkiem nad swoim życiem doświadcza właśnie tych wahadeł (dobrych i złych, w tym przypadku dobrych), tych ingerencji innych i ich warstwę świata. Tak uważam.
Prometeusz pisze:Skąd wynika taka niemoc "materializacji" wobec osób z innymi przekonaniami i zielone światło dla osób które przyjmą przekonania Transformatora?
Nie wiem, z przekonań Transformatora zapewne.
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » ndz mar 23, 2014 6:36 pm

8-)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 5:40 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » ndz mar 23, 2014 7:02 pm

Żagiel Duszy!

Każdy człowiek ma swój cel, na drodze do którego ujawnia swe talenty i osiąga autentyczne szczęście. Jeśli zaś nie uświadamia sobie swojej unikalności, swojej boskiej mocy Twórcy i pogrąża się w nieświadomym marzeniu sennym, to wahadła natychmiast biorą śniącego w obroty, narzucają mu fałszywe cele i wskazują miejsce w matrycy, aby stał się trybikiem działającym na rzecz systemu. Kiedy człowiek zmierza do cudzych celów, jego życie zmienia się w odsiadkę wyroku. Na drodze do swojego celu zyskujesz autentyczne szczęście w tym życiu. Twój cel zmieni Twoje życie w święto. Osiągnięcie Twojego celu pociągnie za sobą spełnienie wszystkich pozostałych pragnień, przy czym rezultaty przewyższą Twoje oczekiwania. Szukaj celu. Odnajdziesz go.

Czy trzeba w ogóle szukać swego celu? Rzeczywiście, wielu ludzi nie myśli o tym. Oni po prostu żyją i tyle. A dokładniej - nie żyją, a odsiadują wyrok. Każdy dzień takiego życia podobny jest do innego: rutynowa praca, te same twarze, ściany, niezwykle skąpy zestaw rozrywek, ciągły ciężar trosk i obowiązków, a święta - tylko w określone (nie przez Ciebie) dni. Ale istnieją ludzie, których życie jest jaskrawe i kolorowe jak podczas karnawału. W życiu takich szczęśliwców w istocie nie ma nawet dni powszednich. Ponieważ bawią się pracą, a każdy dzień wypełniony jest fajerwerkiem interesujących zdarzeń, radosnych przeżyć i spotkań. Dlaczego w ich wypadku jest tak, a w moim nijak? Dlatego, że ci wybrańcy losu odnaleźli swą drogę. To policzalne jednostki. Wszyscy zaś pozostali stali się jeńcami matrycy, szeregowymi elementami systemu. Unikalne i wszechmocne dzieci Boga same, sobie tego nie uświadamiając, zrezygnowały ze swego prawa do wolności wyboru i pozwoliły wahadłom zmienić życie w nieświadomy sen. Dlatego teraz system decyduje za nich, co mają chcieć, jak żyć i do czego dążyć.


I dlatego odkąd mam swój GŁÓWNY CEL - wszystko inne jest mi tak po prostu dodane... i super się z tym bawię... :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » ndz mar 23, 2014 8:19 pm

meiram.net pisze:Jak trafiłeś na swój główny cel Transformator?
Czytając Transerfing znalazłem klucz = uświadomiłem sobie iż takowy jest najwaściwszy aby mieć i biorąc pod uwagę całościowość tego zagadnienia określiłem swój Cel i "przebieram nogami" w jego kierunku nie zwracając zbytniej uwagi na to co mijam po drodze... :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Prometeusz » ndz mar 23, 2014 11:42 pm

:)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 5:41 pm przez Prometeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: maww » pn mar 24, 2014 3:48 pm

Transformator2012 pisze:Czytając Transerfing znalazłem klucz = uświadomiłem sobie iż takowy jest najwaściwszy aby mieć i biorąc pod uwagę całościowość tego zagadnienia określiłem swój Cel i "przebieram nogami" w jego kierunku nie zwracając zbytniej uwagi na to co mijam po drodze... :)

Nie do końca rozumiałem tego z "przebieraniem nogami", mógłby ktoś, coś?

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » pn mar 24, 2014 7:06 pm

Co zaś dotyczy "przebierania nogami”, to tutaj też wszystko jest jasne, jeśli utrzymuje się świadomość i porusza z nurtem wariantów. Kiedy stosujesz docelowy slajd, to w jakiejś chwili otworzą się drzwi - możliwości dalszego zmierzania do celu. Przebieranie nogami oznacza jedno: przejście przez te drzwi. Na przykład możesz otrzymać propozycję wykonania jakiegoś projektu, od którego będzie zależeć Twoja dalsza kariera. Skup się na tym projekcie i postaraj się wykonać go doskonale, wykorzystując do tego wizualizację procesu znaną z teorii Transerfingu. Co tutaj jest niejasne? Zgodnie z zasadami Transerfingu po prostu miej oczy i uszy otwarte, poruszaj się z nurtem wariantów, a wówczas sam zobaczysz, co trzeba robić. Proste. :wink:
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: zamek » wt kwie 08, 2014 10:20 pm

meiram.net pisze:To ciekawe. Zazdroszczę Ci, że potrafiłeś to odkryć. Ja czytam 2 raz całość i nie widzę klucza. :mad:
Może go jeszcze nie ma dla ciebie. Nie ma tak, ze każdy od razu wie jaką ma iść drogą przez życie. Trzeba zbierać doświadczenia, mieć oczy i uszy otwarte. :) Nie dołuj się, tylko obserwuj.
Też czytam 2 tom jeszcze raz. Pierwszy wydałam przyjaciółce, jak ją zainteresuje to dam jej resztę. Wiedzą trzeba się dzielić :)
Przypomniałam sobie o Aniele Stróżu i wolę wierzyć a nuż ... 8-) Teraz czytam szybciej i właściwie odświeżam wiedzę, którą już mam.
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Lex » sob maja 03, 2014 12:23 am

Znowu zacząłem się zastanawiać jak to jest z tym wpływaniem na ludzi...
Załóżmy, że ktoś mi się podoba i chciałbym z nim się związać (czy to byłby dobry wpływ czy nie? ;) z resztą nieistotne, bo nie o to chodzi). Jakie miałyby wiązać się z tym zagrożenia? bo ja widzę tylko trzy możliwości:
1. mamy różne warianty istniejące równolegle - wystarczy tylko przeskoczyć do wariantu, w którym jestem z tą osobą;
2. mamy przestrzeń nieurzeczywistnionych wariantów - wystarczy nastawić się tak by urzeczywistnić wariant, w którym jestem z tą osobą;
3. nie ma możliwości wpływania na inne osoby - nic się nie da zrobić i nic się nie dzieje.
Ale zagrożeń nie widzę.
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » sob maja 03, 2014 8:12 am

Lex, każdy z nas wpływa na ludzi cały czas. Skoro jesteśmy wśród innych ludzi i coś mówimy, robimy, działamy - zawsze wpływamy na drugiego człowieka, choćby poprzez reakcje jaką dana osoba wyraża na nasze słowa czy czyny. Nie ma możliwości aby nie wpływać na innych ludzi - czy to świadomie lub nie.

Aby nie wpływać należałoby się zamknąć w jakiejś jaskini czy trafić na bezludną wyspę... :wink:

Natomiast w kwestii Twojego pytania - Transerfing umożliwia wykreowanie sobie tej drugiej osoby ale bez jej personalizacji. Możesz sobie wykreować taką osobę ale na zasadzie jej ogólnych cech a nie konkretnej osoby. I wtedy w pewnym momencie Twój Świat "przyśle" Ci odpowiednią osobę odpowiadającą Twoim "potrzebom". :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: najna » sob maja 03, 2014 8:27 am

Po czasie muszę przyznać, że Transformator ma całkowitą rację. Natomiast często się zdarza, że wizualizując siebie z idealnym partnerem, kiedy jest się szczęśliwym, zdobywa się właśnie osobę, na której nam zależy. Często jest tak np. w małżeństwach - żona wyobraża sobie siebie w szczęśliwym związku małżeńskim i osobą bez twarzy (a nie z mężem). Wtedy jest działanie na poziomie energetycznym. Do tego dodaje działanie na poziomie fizycznym, czyli właśnie dla konkretnego mężczyzny, dla męża, ma ciepły gest, czułe słowo, miłe sytuacje :) Czyli wizualizuje i działa :) ma zamiar!

A jakie może nieść zagrożenie wizualizacja konkretnej osoby? Ja to zawsze porównuję to natręta, który za wszelką cenę próbuje ograniczać wolność i zdobyć, zainteresować swoją osobą. Wydaje mi się, że taką wizualizację się wyczuwa - Tak to tłumaczył Zeland i u mnie też tak to działało.... ale może taką przyjęłam sobie warstwę świata :D

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Lex » wt maja 06, 2014 7:26 pm

@Transformator2012
Z pierwszą częścią Twojego posta całkowicie się zgadzam :)
Co do drugiej to też wiem - rozumiem. Ale co by było gdybym się jednak uparł na konkretną osobę? :P
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » wt maja 06, 2014 8:35 pm

Lex pisze:Co do drugiej to też wiem - rozumiem. Ale co by było gdybym się jednak uparł na konkretną osobę? :P
A dlaczego nie wolno umieszczać w miłosnym slajdzie konkretnego człowieka?

Kiedy urządzasz warstwę swojego świata, materializujesz z przestrzeni wariantów wszystko, co zamierzasz mieć.

Podobnie kiedy chodzisz do sklepu i przynosisz stamtąd do domu niezbędne rzeczy. Przestrzeń wariantów rzeczywiście zawiera wszystkie dobra, które można zmaterializować: dom, samochód, jacht, pomyślny przebieg kariery itd. Jest to szablon, w którym znajdują się scenariusze i dekoracje. Czy istnieje coś takiego, czego tam nie ma? Nie ma tam Twojej miłości lub nienawiści, Twojego komfortu duchowego lub przygnębienia, radości lub smutku. Rozumiesz? Jesteś żywą istotą i istniejesz odrębnie. Tak samo odrębnie istnieje dusza i umysł innego człowieka. W zasadzie, oczywiście, można oglądać slajd, w którym jesteście razem i kochacie się. Jest to scenariusz, a więc w przestrzeni wariantów on istnieje. Lecz powtarzam: inny człowiek - to nie pasywny przedmiot, a żywa istota, która aktywnie urzeczywistnia swój zamiar. Być może coś Ci wyjdzie ze slajdem, lecz będzie to mało efektywne, dlatego że żywy człowiek nie znajduje się stacjonarnie w przestrzeni wariantów, tylko bez przerwy dokądś biegnie. W czasie, kiedy będziesz umieszczać go w slajdach, on szybko znajdzie sobie bardziej "przyziemnego” partnera. W ogóle, wywieranie wpływu na ludzi przeczy zasadom Transerfingu. W sklepie możesz wybrać dowolny towar. Lecz jeżeli tam spróbujesz kogoś chwycić za łokieć i uprowadzić ze sobą, co z tego wyjdzie? Na tym właśnie polega niebezpieczeństwo. A być może człowiekowi wcale nie są potrzebne Twoje serdeczności, które potencjalnie usiłujesz narzucić w swoim miłosnym slajdzie? Nie wiem, jakie mechanizmy tu działają, lecz najpewniej dusza człowieka, którego umieszczasz w slajdach, czuje to. I jeżeli jej się to nie spodoba, ów człowiek może poczuć do Ciebie nieświadomą odrazę. Czy tego pragniesz? Zatem lepiej nie ryzykować, tylko uzbroić się w zasady frailingu - to najlepszy środek. Kontakty międzyludzkie - to ten wypadek, kiedy trzeba właśnie rozmawiać z żywym człowiekiem, a nie latać w obłokach i marzeniach.


8-)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
maww
Posty: 100
Rejestracja: pn lut 17, 2014 10:14 am
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: maww » śr maja 07, 2014 12:37 pm

Transformator2012 pisze:Kontakty międzyludzkie - to ten wypadek, kiedy trzeba właśnie rozmawiać z żywym człowiekiem, a nie latać w obłokach i marzeniach.

I tak jest zapewne ze wszystkim, nie latać w obłokach, marzyć czy slajdować(chyba iż działa to na zasadzie by poszerzyć swój komfort), tylko działać, a podczas działania pozytywnie rozpatrywać owe przedsięwzięcie i iśc w to dalej :)

oczko8
Posty: 35
Rejestracja: pt paź 19, 2012 8:26 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: oczko8 » śr maja 14, 2014 11:05 am

Uważam, że mamy duży wpływ na siebie( ludzie).Już od dawna obserwuję jak moje zamiary ( i nie tylko) realizują sie w życiu innych ludzi- to po pierwsze a po drugie: jeżeli ktoś w swoim slajdzie "wstawia" osobę( bo uważa ,że wie lepiej co jest dla niej dobre), która nie ma o tym pojęcia, to wpływa na jej życie nie całkowicie ale na pewno robi zamieszanie i dzieje sie to na innym poziomie. Gdy jesteśmy tego świadomi ( nasz umysł) możemy coś z tym zrobić ,natomiast jeżeli dzieje sie to na poziomie duchowym to dusza może "podjąć" decyzje, które właśnie namieszają w realizacji naszego zamiaru.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Lex » ndz maja 18, 2014 10:37 am

oczko8 pisze:po drugie: jeżeli ktoś w swoim slajdzie "wstawia" osobę( bo uważa ,że wie lepiej co jest dla niej dobre), która nie ma o tym pojęcia, to wpływa na jej życie nie całkowicie ale na pewno robi zamieszanie i dzieje sie to na innym poziomie.
Ależ nie, my nie wiemy co jest dla tej osoby dobre, nam się wydaje, że wiemy co jest DLA NAS dobre :P (a skoro urzeczywistniamy SWÓJ wariant, to czemu by w swoim wariancie nei przyciągnąć tej konkretnej osoby :P ). Ja to tak widzę.
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

oczko8
Posty: 35
Rejestracja: pt paź 19, 2012 8:26 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: oczko8 » pn maja 19, 2014 4:22 pm

Lex pisze:Ależ nie, my nie wiemy co jest dla tej osoby dobre, nam się wydaje, że wiemy
Oczywiście ,że nie wiemy.Napisałam, że tak" uważamy....". Mam podobne zdanie i nie tylko w teorii.
Jeżeli mamy jakiś zamiar ale nie jesteśmy gotowi tego wziąć bo.... powodów może być wiele( a najważniejszy to brak naszej świadomości tak do końca) to właśnie nasz zamiar urzeczywistni się w życiu kogoś kto pasuje do tego "programu". Byłam świadkiem wielu takich sytuacji.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: zamek » pt lip 18, 2014 8:19 pm

A co się stanie gdy usunę z mojej warstwy świata palantów, którzy rządzą moim krajem. :-? Nie mogę już znieść obrzydzenia i odruchu wymiotnego jak ich widzę. :crazy:
Czy oni znikną z mego świata czy ja się przeniosę tam gdzie ich nie ma :?:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: wpływ zamiarem na ludzi czy też ich projekcje

Post autor: Transformator2012 » ndz lip 20, 2014 8:05 am

zamek pisze:A co się stanie gdy usunę z mojej warstwy świata palantów, którzy rządzą moim krajem. :-? Nie mogę już znieść obrzydzenia i odruchu wymiotnego jak ich widzę. :crazy:
Czy oni znikną z mego świata czy ja się przeniosę tam gdzie ich nie ma :?:
Nic się nie stanie bo i tak tego nie zrobisz. Jakikolwiek stosunek do "przedmiotu" odniesienia urzeczywistnia oddziaływanie tego "przedmiotu". To byś musiała przestać oglądać TV, czytać gazety i nawet nie dopuszczać w swoje pobliże osób które choć wspomną o politykach.... a tego w 100% wyeliminować się przecież nie da... chyba że zamieszkasz w jakiejś pustelni w głębokim borze gdzie jedynie Ty i przyroda będziecie się radować sobą nawzajem.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek


ODPOWIEDZ