Biedny bogacz

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

DziwnyTyp
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 23, 2014 9:28 pm
Re: Biedny bogacz

Post autor: DziwnyTyp » śr gru 31, 2014 9:47 am

zamek pisze:
Prometeusz pisze:W każdym razie kobieta sama się nie domyśli.
Powiedział znawca kobiet 8-)

Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa. Będziesz wiedział na czym stoisz. :)

No nie do końca się zgodzę bo rozmowa to tylko słowa...zawsze można trochę podkolorować czy ściemnić żeby kogoś nie urazić po prostu i nadal się nic nie dowiesz :): - oczywiście reguły nie ma są ludzie szczerzy ale nie zawsze do końca w pewnych sprawach. Po drugie dziś może powiedzieć NIE, a za rok powie, że jednak TAK. Zupełnie tak jak ja miałem z nią bo z początku byłem na 100% NIE :)

Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:46 am
Re: Biedny bogacz

Post autor: Calineczka » śr gru 31, 2014 11:33 am

Typ
mam wrażenie, że komplikujesz. U KAŻDEJ laski zaplusujesz, jak będziesz się o nią jasno i wyraźnie starał, nawet jak powie nie a Ty POKAŻESZ, że nie zamierzasz się poddać, to w końcu zmięknie. Skoro Cię lubi a może coś więcej, nie będziesz odbierany jako natręt. No i jak od początku się na niej nie poznałeś, bo Cię oślepiły ładne blondynki, to zasłużyłeś, żeby Cię trochę przeczołgać. Nawet więcej niż trochę. Kwiaty, czekoladki, niespodzianki itd to PODSTAWA. Boże, co zrobiłeś z dzisiejszymi facetami :eek:
A jak zamierzasz czekać następny rok, to jesteś frajer

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Biedny bogacz

Post autor: Prometeusz » śr gru 31, 2014 9:04 pm

No i jak od początku się na niej nie poznałeś, bo Cię oślepiły ładne blondynki, to zasłużyłeś, żeby Cię trochę przeczołgać. Nawet więcej niż trochę.
To było miłe :D
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Biedny bogacz

Post autor: zamek » czw sty 01, 2015 11:58 am

Calineczka pisze:Typ
mam wrażenie, że komplikujesz.
Też mam takie wrażenie. :giveheart:
DziwnyTyp - Strasznie wszystko komplikujesz, jakbyś nie znał zasad TR.
Jeśli używasz słów do kolorowania (ściemniania, kłamania...) to myślisz, że wszyscy tak robią. :crazy:
Jak ciągle błądzisz, to olej ją, zdaj się na Los, frajling, obniż ważność i zobaczysz, w którą stronę to się potoczy. Mam wrażenie, że się zafiksowałeś i czujesz to co chcesz czuć. :coll1:

Piszę te słowa pijąc szampana z 2014 roku :rus: mogę nie mieć jasnego obrazu :dance: Sorki :yes:
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

DziwnyTyp
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 23, 2014 9:28 pm
Re: Biedny bogacz

Post autor: DziwnyTyp » czw sty 01, 2015 1:17 pm

Calineczka pisze:Typ
mam wrażenie, że komplikujesz. U KAŻDEJ laski zaplusujesz, jak będziesz się o nią jasno i wyraźnie starał, nawet jak powie nie a Ty POKAŻESZ, że nie zamierzasz się poddać, to w końcu zmięknie. Skoro Cię lubi a może coś więcej, nie będziesz odbierany jako natręt. No i jak od początku się na niej nie poznałeś, bo Cię oślepiły ładne blondynki, to zasłużyłeś, żeby Cię trochę przeczołgać. Nawet więcej niż trochę. Kwiaty, czekoladki, niespodzianki itd to PODSTAWA. Boże, co zrobiłeś z dzisiejszymi facetami :eek:
A jak zamierzasz czekać następny rok, to jesteś frajer

Dzięki za miłe słowa :D

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Biedny bogacz

Post autor: Prometeusz » czw sty 01, 2015 4:46 pm

A tak już pomijając wątek czysto poradnikowy...

Odnosząc się do filozofii Mulforda: Wiesz Dziwny Typie ( :D ) że kobieta niezainteresowana twoimi celami i twoim powodzeniem to będzie jedynie osłabiać twoją moc zamiaru i wysysać energię? Obecność kobiety może utrudnić mężczyźnie realizacje planów. Jedynie osoby głęboko zakorzenione w źródle w sprawach miłości, zalotów i innych takich mogą wyjść z takich akcji bez szwanku. Ja bym się nie łudził, że kobieta, nawet ta umiłowana, przyniesie spełnienie marzeń. Zdobyć kobietę to dopiero początek drogi, ułożyć sobie z nią relacje to już dalsza, ale nie prostsza część przygody.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.

DziwnyTyp
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 23, 2014 9:28 pm
Re: Biedny bogacz

Post autor: DziwnyTyp » czw sty 01, 2015 5:30 pm

Tzn nie zastanawiam się już nad tym, może tak może nie. Jest nowy rok i mam zamiar zacząć od siebie i swoich celów więc starania odkładam na bok - będzie co będzie. Nie chce mi się już nad tym rozkminiać co i jak bo tak można do usranej śmierci :) Tak więc kobiety na bok :dance:

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1848
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:21 am
Re: Biedny bogacz

Post autor: Prometeusz » czw sty 01, 2015 6:49 pm

No i prawidłowo :)

Tak jak mówi transerfing: Nie proś, nie żądaj i nie staraj się. Kształtuj rzeczywistość przy pomocy siły swego zamiaru.
Taki jest kres wszelkiego gejdżu: wola gejdżowania.


ODPOWIEDZ