doświadczenia związane z transeerfingiem

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

makiawelly
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 24, 2013 5:47 pm
doświadczenia związane z transeerfingiem

Post autor: makiawelly » czw cze 27, 2013 12:49 pm

praktytuje transererfin od ponad 1 miesiąca i chciałbym się podzielic doswiadczeniami, sposzczezeniami itp.

po przeczytaniu o dualny zerciadlne doznałem pewnego olsnienia, zaczołem sie bawieć wewneczych obrazem i widziełame jak natychawt od odbija się w zerciadle, było to dla mnie szokujace doświadczenie, bo uswadomiłe sobie ze moge uwerzyć we szytsko a rzeczytosc pokaze mi to ze to prawda, poczułem wielą radość a zarazem wyzwolenie, przeciesz moge zmienic poszeganie wszystiego, moge miec taka perspektywe jaką chce mieć, widziec siebie jak chce sie widzeić, stworzyc sobie stat jaki chce, Ale po jakim czasie uswadomiłe sobie ze zmieeniamie tego wenweczego obrazu nie jest takie łatwe, a to głuwnie przez wahadła w które się wplatałem, wplatałem się w destryktywne wahadła odnośc teori sposjowych itp.i w sumie dzieki obnizeniua waznosc przestałay na mnie w wiekszym stopniu odziaływac, ale nadaje odziałują. Staram się zmnieszac ich waznośc, wysmiewać, ale lini trzymia jesze głeboko.
Co do innych sprawa, sprawa ważnosc i zrozueminia jej, dała mi naprawde dużo, popaczyłem na soja przeszłosc i wszytsk ostało sie jasne, kiedys zadwałem sobie pytania dlaczego moim kolegą którzy mają przsyzłowow " wsyztsko gdziesz " wsyzstko się udaje a mi nic, przygotowywałe sie do matury jak głupi, a pewni koledzy wogule sie nie przygotowywali i pozwali lepiej niz ja. zastawnaiwajc się dlaej odktywłe ze całe moje dotychczasowe zycie było pogonią ze zewneczną waznośc moje osoby pieprsze wąznosc moich rodziców potem rónych autorytetów, to też było pewne wyzoelnie, przez zabiegac o to waby inni uwazali mnie za wazna osobe co za wyzolenie, choc, nada niekidy odlaja mi sie rózne mehcniamy ale staram się swiadomie obnizać ważność i działa. zreygnowałe z wielu celi, po sposzegłem ze chodzi wnich tylko o otrzywanie waznosc od innych np. bardzo chaiłe miec motor scigacza zadałe sobie pyatnie po co / aby inni mnie podziwali ( wązność ). i gdy przetałeo mi zaleznec na waznosc zdałe sobie sprawe ze tak naprawde che sobie kupic skromny motor skuter i był bym zniego wpełni zdolony.
jeszcze jedno wazne uswadomienie odnoscnie dualen zwerciadła to to, ze zrozumiałe ze wsyzstko jest we mnie, szuka actacja na zewacnz i wtes pso ją tarce, szuka mespeicztwa ne zewacza i wted spos trace naturalen bespeicztweo które ma gdy nie ma prganie poszukainie bespeczęstwa na zewancza, pragne zewencz kontrol i wten spos trace kontrole.
zrozumiałe ze my wszystcy szukamy na zewacz tego co w naturalny spos may w sobie a to ze to tracimy wynika z tego ze zaczyna szukac tego czegoś na zewancz.
zrozumiałe ze im wiecje cżłowieku agreis i wypisłu tym głebiej jest pogrozony w e snie tym bardizj szuka czegoś na zewacz zamai sie zatrzymać i zmieni obraz wewenyz i dośwaidczyć ze ma sieto już w sobie.

zrouzmiałe wiele mechizmów umysłu, umysł ma manie na pukcie zmiany zwerciała zmia popacze na obraz im bardzije chc zmieni zwerciało tym bardziej pogroza się we snie. im wiecej agresi i walki ze saatem tym człowie kbardzo pogrozony jest we snie.
sprawa wahadel, przestałe ulegac im prowakcia, zdalem spobie sprawe z wielu mechanizmów ich działania, jak ciogel nas prowokuja lub chcą przekabac na swoją strone. umie sobie radzic już z prowkacja np róznych ludzi, prsotu daje sobie sparawa ze tą osoba kieruje jakie wahadło i igoruje to , choć czase zdarzy mi się wkreci w coś, po chwile zdaje sobie z tego sprawe i odpuszczam, a wtedy wahadło odpusza mnie.

wogule bardzo podobają m isie ksiązki vadim zelanda przeczytałem 6 tomów i jestem w tracie czytania 7,8,9 ( te czytam wyrywkowo )

makiawelly
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 24, 2013 5:47 pm
Re: doświadczenia związane z transeerfingiem

Post autor: makiawelly » czw cze 27, 2013 1:05 pm

Jeszcze jedna sprawa która była moi dośwaidcznie, to to ze tak naprawdę jedyna ograniczenia to takei kótre ja sam starzam, wszelka wiedzai dziek temu ze moaj dusza jest połonczoan z przeszenia wariantów jest we mnie a doste do nie jblouje ja sam, poprzez stwerdzenia tymu, nie wiem, nie rozumienm, aby coś zrozumieć musze coś studiować latami i takei tymu bzury, a teraz jeśli chce coś zrozuemić, zdbyc jakoą wiedze, keiruje siedo wewecza i tam czekaja do mnie wszytsie odpowiedzi. Szukacj wiedzy i odpwoeidzia na zewacz odciam się od wewnecz wiedzy i wewenczy odpowiedzia, ale wyzwalające doswadczenie.

małe posumowanie:
Jeśli czemu stawai opór to staje się ralniesze, jeśli przed czym uciekasz to zaczyna się gonisz, jeśli czegoś pragniesz na zewacza tracic to, jeśli coś akujesz to atuje ciebie i stajesz się taki jak to co atakujesz.
Nie chciej tylko wybieraj, nie wierz tylko wiedz, ufaja begraninie swojej rczeytośc znika całkowicie strach.
niemożiwe isnie tylko w obranie który projektu się sam na zerciadło. to co potepiam w innych mam w sobie.
podlegam prawdzie która wybieram. problemy rozwiazuja się sameg gdy przetaja byc ważne, ima bardzije chce rozizac jaki problem tym truniejszy on się staje.

chciałe t o gdzies napisać :)
:dance:

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: doświadczenia związane z transeerfingiem

Post autor: Transformator2012 » czw cze 27, 2013 3:11 pm

Widzę że pisząc swoje spostrzeżenia robiłeś to w stanie nadmiernego potencjału czego skutkiem jest chaos twojej wypowiedzi i trudność ze zrozumieniem tego co chciałeś przekazać.
Polecam Ci pisać komentarze w notatniku i przed upublicznieniem wypowiedzi przeczytać ponownie czy aby jest czytelne i spójne.

Pamiętaj o Nadzorcy a wszystko potoczy się zgodnie z oczekiwaniami!
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek


ODPOWIEDZ