Nadmierny potencjał - jak go rozpoznać?

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Sylvie10
Posty: 53
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 1:50 pm
Nadmierny potencjał - jak go rozpoznać?

Post autor: Sylvie10 » pt gru 28, 2012 8:43 am

Witam! Przeczytałam 6 tomów Transerfingu i mam jedno pytanie (zdaje się że autor nie poruszył tego tematu w przeczytanych przeze mnie tomach) mianowicie czy jest jakiś sposób na rozpoznanie nadmiernego potencjału? Samo słowo "nadmierny" sugeruje że gdzieś istnieje constans potencjału czyli stan 0 w którym nie działają siły równoważące. Pytanie tylko jak rozpoznać kiedy ten nadmiar się zaczyna tworzyć? Są na to jakieś techniki/metody?

Przykład - pragnę poznać miłość swojego życia. Jakie myśli emocje i działania będą wiązały się ze stanem constans a jakie w chwili gdy utworzy się nadmierny potencjał? Czy rozpoznanie tego nadmiaru ma charakter czytso intuicyjny (czuję że chcę za bardzo)?

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Nadmierny potencjał - jak go rozpoznać?

Post autor: Transformator2012 » ndz gru 30, 2012 10:31 pm

Witaj!

Czyżbyś wśród przeczytanych 6 tomów "Transerfingu Rzeczywistości" pominęła tom pierwszy?

Przecież cały rozdział "Równowaga" jest poświęcony Nadmiernemu Potencjałowi. W pozostałych tomach również wiele jest nawiązań do interesujących Cię kwestii - i w nich znajdziesz wiele wskazówek jak sobie z nadmiernym potencjałem radzić - sugeruję ponowne wczytanie się w tomy Transerfingu Rzeczywistości.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Sylvie10
Posty: 53
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 1:50 pm
Re: Nadmierny potencjał - jak go rozpoznać?

Post autor: Sylvie10 » ndz sty 06, 2013 3:48 pm

Najwyraźniej zagłębiając się w kolejne tomy zapomniałam o tym co było w pierwszym tomie :) To znak że Transerfing trzeba czytać ponownie. Chyba za pierwszym razem ciężko i wszystko zapamiętać i zrozumieć :)

Awatar użytkownika
zamek
Posty: 697
Rejestracja: śr maja 01, 2013 9:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Re: Nadmierny potencjał - jak go rozpoznać?

Post autor: zamek » czw maja 02, 2013 8:56 pm

Właśnie kończę tom I i rzeczywiście o równowadze jest dużo materiału.

W praktyce jest to dobrze widoczne.

Perfekcyjne panie domu (angielska i polska) zrujnowały swoje życie osobiste. Potencjał się wyrównał.

Dawni malarze i budowniczowie w swoich dziełach czegoś tam nie domalowali, albo coś krzywo zrobili. I dlatego ich dzieła trwają. Bo mają jakąś niewielką skazę.
Często jest tak, że ludzie tracą domy w pożarze lub powodzi, a dopiero co zrobili kapitalny remont. Za bardzo się tym cieszyli. Nadali temu zbyt dużą ważność i na pewno wszystkiego sobie odmawiali :-D Nie było tu równowagi.

Zeland przestrzega tez przed nadmiernym przestrzeganiem zasady równowagi. We wszystkim powinien być umiar. :coll1:

Tak samo jest z zasadami. Jeśli ktoś je ma to je przestrzega, ale czasem może od nich odstąpić. I wtedy jest dobrze. :)
Dostaję to co najlepsze :)

https://bajka107.blogspot.com

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Nadmierny potencjał - jak go rozpoznać?

Post autor: Transformator2012 » czw maja 02, 2013 9:03 pm

Ale dopiero jak zapoznasz się ze wszystkimi tomami Transerfingu Rzeczywistości będziesz miała pełną wiedzę o tym jak działa rzeczywistość i w jaki sposób nią zarządzać.

Życzę Ci szybkiego zapoznania się z pozostałymi tomami! :)
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adramelech
Posty: 415
Rejestracja: śr paź 17, 2012 8:39 am
Re: Nadmierny potencjał - jak go rozpoznać?

Post autor: Adramelech » sob maja 04, 2013 10:18 am

zamek pisze:Dawni malarze i budowniczowie w swoich dziełach czegoś tam nie domalowali, albo coś krzywo zrobili. I dlatego ich dzieła trwają. Bo mają jakąś niewielką skazę.
Powiedziałbym raczej, że czynnikiem, który tu zadziałał, jest fakt (s)tworzenia w jedności duszy i umysłu.
Sfuszerowanie czegoś, zapewniające trwanie i uznanie...to byłoby zbyt piękne... :roll:


ODPOWIEDZ