Transerfing w Rosji[- łał

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
McDucha
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 17, 2012 9:18 pm
Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: McDucha » sob lis 03, 2012 7:45 pm

Z Rosji się wywodzi, wszyscy o tym wiedzą , Zeland jest Rosjaninem / w 1/4 Estończykiem?/
Czytam VII tom, jest w tej książce relacja/ kopia/ z rozmów internautów. Nasz portal jest ubogi i leniwy. Czuje się tu samotna.
Orest fajny sen opisał , o magnesie który zebrał brudy z jego psyche. Nikt się nie wpisał. No mogłam ja. Ale ja jestem na początku tej drogi, od...miesiąca, dwóch ? Co ja tam wiem...
a tu transerferzy od kilku lat wielce doświadczeni , objawieni...
. Jeden wpis zlikwidowałam...był o egoiźmie transerferów. I o tym ,że transerfing , gdyby istniał od 200 lat i gdyby większość ludzi w to weszła to byśmy dalej jeździli dorożkami. Bo to egotyczna technika, wstrzymująca postęp z tego względu ,że każdy koncentruje się wyłacznie na sobie. Na nikim innym. I niczym innym. Po likwidacji wpisu doszłam w VII tomie własnie do tematu egoizmu transerferów. No duzo by mówićna ten temat, rozwidlać go....ale generalnie faktycznie na gruncie polskim ....nic się nie dzieje, o rozmowę trzeba żebrać. Bez skutku. Jestem lekko zażenowana. Ileś dni temu pytałam najbardziej kompetentnej osoby stąd co oznacza Symoron z VII tomu, do dziś nie wiem i pewnie się nie dowiem.

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: filip » pn lis 05, 2012 3:03 pm

Odnoszę wrażenie, w książce znajduje się przypis mówiący o tym, czym jest Symoron...
Zamiast biadać nad swym losem i obwiniać nas o lenistwo, radzę przypomnieć sobie kto jest podmiotem Transerfingu. Tak już się składa, że ludzie pracują zawodowo, mają rodziny i do tego usiłują pracować nad własnym rozwojem. Osobiście wdzięczny jestem za każdy wpis, chociaż wiem, że trudno jest o czas, który można poświęcić na rozmowę za pośrednictwem forum... Ponadto jeśli uwzględnisz liczbę czytelników w Rosji i wszystkich krajach rosyjskojęzycznych, do których zaliczam też Izrael, to okaże się, że wcale nie odstajemy od średniej statystycznej :) Przez lata regularnie odbywały się dwudniowe szkolenia z Transerfingu, ale okazało się, że chętnych jest wielu, a uczestników przyjeżdżało mało i kursy zostały zawieszone. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś używała PM w celu wymiany myśli na temat transerfingu.

Awatar użytkownika
McDucha
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 17, 2012 9:18 pm
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: McDucha » pn lis 05, 2012 6:59 pm

Symoron tłumaczony jest oględnie, fragmentarycznie i tylko w wypowiedziach internautów. Ale tak często wspominany,że dziwie się,że nie mogę dosłownie nawet szczątkowej informacji znaleźć w polskich googlach.
Nie chodzi o rozmiar populacji rosyjskiej , chyba raczej o zaangażowanie tej społeczności.
Nie wiem co to jest PM....Dzięki za odpowiedź;-)

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: filip » pn lis 05, 2012 7:20 pm

PM to wiadomość prywatna. :wink:

Asiunka
Posty: 50
Rejestracja: śr maja 16, 2012 8:48 am
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: Asiunka » czw lis 08, 2012 9:26 pm

Uśmiałam się po pachy czytając dialogi duszy z umysłem. Jestem zachwycona forum rosyjskim. Pięknie ze sobą rozmawiają, nawet jeśli mają sobie coś dosadnego do powiedzenia, to robią to z wielką kurtuazją i szacunkiem do siebie.
Myślę, że czytając niektóre posty, niektórzy z nas pomyśleli coś tak "nietranserfingowego", że lepiej było tego nie mówić i nie pisać. Pozwólmy innym być sobą.

filip
Posty: 42
Rejestracja: śr maja 27, 2009 12:30 pm
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: filip » czw lis 08, 2012 9:32 pm

Analizowałem faktyczne forum rosyjskie, z którego pochodzą treści zawarte w książkach. Wiele tam braku kultury i chamstwa, podobnie jak wszędzie, ale na szczęście Zeland wykorzystał to, co najistotniejsze. Mnie podoba się obserwowanie jak inni przez lata nabierali dystansu do siebie i samego wahadła Transerfingu :cool:

domino
Posty: 42
Rejestracja: pn paź 01, 2012 3:50 pm
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: domino » pn lis 19, 2012 2:05 pm

witam
O transerfingu usłyszałam jakieś półtora miesiąca temu. Od razu zaczęłam czytać i tak oto doszłam do tomu VI.
Jestem zafascynowana ogromem wiedzy, technik, sposobem patrzenia na rzeczywistość jaką proponuje Zeland.
Zarazem te 6 tomów, które przeczytałam, tworzą w mojej głowie masę, którą muszę jakoś usystematyzować, ogarnąć, zanim będę mogła powiedzieć, że praktykuję transerfing. Na chwilę obecną jak dla mnie fundamentalne sprawy to : zasada działania dualnego zwierciadła oraz wyznaczenie/odnalezienie celu. Fascynuje mnie teoria jedności duszy i umysłu. Techniki podnoszenia energetyki są genialne, frailing również.
Póki co odczuwam jednak niedosyt duchowości (jak ją rozumiem) w transerfingu. Czy jest ktoś, coś, ponad wahadłami? Dokąd zmierzamy jako ludzkość?
Czy naprawdę każda wersja mojego teraz i mojego "później- teraz" zależy ode mnie? Jeżeli uwierzę i wybiorę karmę, to będzie karma, jeżeli wybiorę wzniesienie w grudniu 2012 to będzie wzniesienie? Czy tak to działa?

Brad555
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 22, 2012 11:54 am
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: Brad555 » czw lis 22, 2012 11:58 am

I nie czytaj tego before.Thanx do dzielenia sunch się pouczające post.
Brad555

Awatar użytkownika
Transformator2012
Posty: 621
Rejestracja: sob lip 21, 2012 4:47 pm
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: Transformator2012 » sob lis 24, 2012 10:41 pm

domino pisze: Póki co odczuwam jednak niedosyt duchowości (jak ją rozumiem) w transerfingu. Czy jest ktoś, coś, ponad wahadłami? Dokąd zmierzamy jako ludzkość?
Czy naprawdę każda wersja mojego teraz i mojego "później- teraz" zależy ode mnie? Jeżeli uwierzę i wybiorę karmę, to będzie karma, jeżeli wybiorę wzniesienie w grudniu 2012 to będzie wzniesienie? Czy tak to działa?
W obecnym świecie 3ciej gęstości nie ma niczego ponad wahadłami ponieważ tak ta rzeczywistość jest urządzona. Po wzniesieniu zapewne to się zmieni bo ma być inna gęstość i inny wymiar. Sami kreujemy naszą rzeczywistość (świadomie lub nie) i otrzymujemy to co chcemy, choć częściej mamy to czego nie chcemy... A jak nad tym zapanować - książki Transerfingu Rzeczywistości tłumaczą.
WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!
Obrazek

tentionfree
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 08, 2013 7:28 am
Re: Transerfing w Rosji[- łał

Post autor: tentionfree » wt sty 08, 2013 7:46 am

Analizowałem faktyczne forum rosyjskie, z którego pochodzą treści zawarte w książkach. I nie czytaj tego before.Thanx do dzielenia sunch się pouczające post. Wiele tam braku kultury i chamstwa, podobnie jak wszędzie, ale na szczęście Zeland wykorzystał to, co najistotniejsze....!!!
:-)
!!!..<<..Usman Gee..>>..!!!


ODPOWIEDZ