Frailing a slajdy

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Frailing a slajdy

Post autor: najna » pt gru 23, 2011 7:35 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie, to mój pierwszy post na forum :)
Obecnie skończyłam czytać 5 tom, lecz jest dla mnie w transerfingu jedna niejasna sprawa. W drugim tomie, w rozdziale dotyczącym frailingu można przeczytać
"I w końcu, pragniesz odwzajemnienia miłości? Zrezygnuj z prawa do posiadania i ze stosunków zależności. Uda Ci się to, jeżeli będziesz po prostu kochać, na nic nie licząc. Taka miłość jest rzadko spotykana i nikt nie zdoła się jej oprzeć. We wszystkich tych wypadkach na pewno otrzymasz to, z czego zrezygnowałeś."
Jak stworzyć (w wypadku miłości) slajd, gdzie jest się szczęśliwym w związku itp (gdyż właśnie to jest zamiarem) jednocześnie nie naruszając zasad frailingu? Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś dał przykład takiego slajdu. Czy było by to coś w rodzaju - robię masaż drugiej osobie, sprawiam że jest jej miło i takie wyobrażenie jest dobre, lecz w odwrotnej sytuacji, gdy to ja otrzymuje masaż jest złe?

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 30, 2012 10:41 pm
Re: Frailing a slajdy

Post autor: Lex » pn sty 30, 2012 11:35 pm

Ja myślę, że nie traktuj wszystkiego tak dogmatycznie - to raz :)
Po drugie... ja te cytaty rozumiem tak, że jak już spotykasz osobę, która Ci się podoba i pragnęłabyś stworzyć z nią związek, to skup się raczej na właśnie dawaniu. I wtedy np. zaproponuj jej masaż ot tak bez zobowiązań itp.
A slajdy stosuj takie jak Ci wygodnie, nie ma złych i dobrych :) no ale to moje zdanie.
"(...) ich mach mir die Welt, widewide wie sie mir gefällt." ;)

oczko8
Posty: 35
Rejestracja: pt paź 19, 2012 8:26 pm
Re: Frailing a slajdy

Post autor: oczko8 » pt paź 19, 2012 8:50 pm

Co do frailingu. Chciałabym sie podzielić swoim zdanie.Frailing to dawnie komuś tego czego on potrzebuje, po to aby ta osoba zrealizowała Twój ZZ
Np. W pracy pracownik lub szef jest dla Ciebie wyjątkowo miły ..po prostu miodzio, Tobie wydaje się ,że on to robi bo Cię lubi, podobasz mu się lub takie
tam.Natomiast Jego zamiar może być zupełnie inny, chce uzyskać od Ciebie np pomoc Lub żebyś go wyręczył w jego pracy. Jeżeli dasz się na te umizgi złapać on Cię wykorzysta. Nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Mamy wtedy do przerobienia lekcję.....czego potrzebowaliśmy,czego nam brakowało, że daliśmy się wciągnąć w to i wykorzystać :-o ?
Inaczej się sprawa ma gdy o tym wiemy.Znowu szef lub pracownik przychodzi do Ciebie i robi słodkie minki i próbuje Cię wmanewrować abyś zrealizował jego ZZ,ale Ty już to wiesz... i możesz "przerzucić piłeczkę" czyli Ty z kolei dasz mu to czego on np potrzebuje i zaczniesz go zachwalać jaki to z niego mądry szef lub pracownik lub powiedzieć sobie np: wiem ,że jestem ok i to co on do mnie mówi ,sprawia mi przyjemność ale to nie znaczy, że będę go wyręczał" - tu w grę wchodzi Twoje poczucie ważności oczywiście bez nadmiernego potencjału. Spróbujcie to działa :)

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Frailing a slajdy

Post autor: najna » śr gru 05, 2012 4:23 pm

Długo mnie nie było, ale bardzo dziękuję za odpowiedzi :)
Potem znalazłam odpowiedź na moje pytanie w tomie VI :)

Awatar użytkownika
MLescape
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 15, 2011 12:51 pm
Re: Frailing a slajdy

Post autor: MLescape » śr gru 05, 2012 10:58 pm

Jaką odpowiedź znalazłeś? Możesz się podzielić.Ja przeczytałam wszystkie tomy ,ale nie kojarzę :-?

Awatar użytkownika
najna
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 23, 2011 6:59 pm
Re: Frailing a slajdy

Post autor: najna » pt gru 07, 2012 5:03 pm

Nie pamiętam dokładnie w którym miejscu to było, ale chodziło mniej więcej o to, że zasady frailingu slajdów nie dotyczą. Są to dwie różne techniki i mają co innego na celu.

ricky87
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 04, 2013 10:13 am
Re: Frailing a slajdy

Post autor: ricky87 » pt paź 04, 2013 10:27 am

Elves great, I can not wait for the next concert, especially since I was able to infect your work of another person


ODPOWIEDZ