TRANSERFING A PRACA

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

slippingmistress
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 24, 2011 9:26 pm
TRANSERFING A PRACA

Post autor: slippingmistress » czw maja 26, 2011 10:27 pm

Jak za pomocą Transferingu przyciągnąć dobrze płatną, sprawiającą nam satysfakcję pracę? Jakich metod Zelanda powinniśmy tu używać? Obecnie od miesiąca jestem bezrobotna. Pracowałam w agencji pracy. Praca była dość dobrze płatna ale niesamowicie wypalająca, wynieńczająca. Była to sytuacja, w której dawałam z siebie mega wszystko, wyeksploatowałam się na maksa, obarczona byłam ogromną odpowiedzialnością i takim zakresem obowiązków,że sama w pojedynkę nie dawałam rady.Od znajomych z innych agencji dowiedziałam się, że ten zakres obowiązków, jaki ja posiadałam w swojej agencji w ich agencji rozdzielony był na klika osób. .Pewne zadania były wręcz awykonalne, niewyrabiałam się z terminami. Nacisk zarządu. Mega stres.W konsekwencji zrezygnowałam. Chciałabym wciąż pracować w agencji pośrednictwa pracy ale nie już w takiej "firmie krzak" a porządnym miejscu.
I moje pytanie jak się nastawić na znalezienie dobrze płatnej, satysfakcjonującej pracy, w dodatku ze świetnymi ludźmi. Co zalecałby Zeland?
Proszę o rady i pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Awatar użytkownika
BezimiennyMag
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 03, 2011 5:58 pm
Kontakt:
Re: TRANSERFING A PRACA

Post autor: BezimiennyMag » sob maja 28, 2011 10:19 am

Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2012 4:38 pm przez BezimiennyMag, łącznie zmieniany 1 raz.

Mirek55
Posty: 147
Rejestracja: wt maja 25, 2010 1:49 pm
Re: TRANSERFING A PRACA

Post autor: Mirek55 » pn maja 30, 2011 6:47 am

Napisz sobie z drobnymi szczegółami pracę jaką chcesz mieć. Kiedy to napiszesz, codziennie przed zaśnięciem wyobrażaj sobie co najmniej półgodziny, że już w niej pracujesz. Pozwól sobie to odczuć fizycznie, a kiedy stan wyobrażenia będzie Ci przypominał stan faktyczny znajdziesz taką pracę.

Mirek55
Posty: 147
Rejestracja: wt maja 25, 2010 1:49 pm
Re: TRANSERFING A PRACA

Post autor: Mirek55 » pt cze 10, 2011 7:52 pm

Najtrudniej znaleźć pracę osobie, która nie wie jakiej pracy szuka.


ODPOWIEDZ