Spektakularne rezultaty? ;)

Miejsce na Twoje spostrzeżenia, relacje o tym, co udało Ci się zastosować i jaki wpływ na Twoje życie wywarł Transerfing

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

Mia
Spektakularne rezultaty? ;)

Post autor: Mia » wt cze 05, 2012 5:27 pm

Temat wyda się zapewne okropny Transerferom, ale jestem ciekawa jak to jest. Pozytywne myślenie to jedno, w tym tkwi sukces (Sekret? ;) ), na pewno ułatwia życie. A jak to jest z czysto materialnymi osiągnięciami? Wyczarował sobie ktoś już domek nad morzem, nowy samochód? :) A właściwie to ten domek powinien sam przyjść ;) Bardzo jestem ciekawa czy obietnice Zelanda komuś z Was i w jakim stopniu się spełniły. I naprawdę nie jestem sceptyczna, po prostu badam grunt. Pozdrawiam!

lenasan
Re: Spektakularne rezultaty? ;)

Post autor: lenasan » pn cze 11, 2012 8:48 am

Droga moja, moja droga jest jak Twoja. Praca, praca, praca...
:)
Na końcu tęczy jest...?

pozdrawiam serdecznie :)

ragemnin

Post autor: ragemnin » wt lut 13, 2018 8:04 pm

Dawno pisałyście / pisaliście, ale chciałem napisać, co mi się kiedyś udało chyba wytranserfingować, bo to było mniej więcej w czasach tych postów. Potrzebowałem wypoczynku, czegoś nowego, odświętnego, odczuwałem znużenie (pewnie pracą, Polską itp.). Starałem się coś tam wizualizować, ale bardzo ogólnie, jakieś takie slajdy układać w głowie "wypoczynkowo-obiezyświatowe". I tak się złożyło, że mnie ktoś zaprosił do USA. Wizę dostałem bez problemu, choć na sali to wyglądało wtedy tak, że 1 na 3 osoby odpadały spod okienka w ambasadzie USA po kilku pytaniach. To było jakieś 7 lat temu. Potem byłem właściwie za free w USA, ktoś mi sfinansował nawet przeloty. Całe 3 miesiące były mega prezentem od świata. Zobaczyłem mniej więcej 3 stany (choć najdłużej czasowo byłem w Kaliforni). Piękne okolice, dużo miłych wrażeń, piękna pogoda. Historia w sumie niecodzienna, bo to było zaproszenie nie od kogoś z rodziny czy znajomych, ale od zupełnie obcych wtedy ludzi, do tego bardzo majętnych. Potem na parę lat zapomniałem o transerfingu. i jakoś teraz zaczynam mieć nawrót zainteresowania nim. Pewnie dlatego że takich spektakularnych akcji dawno w życiu nie miałem i może mi czegoś brakuje... Zaczynam czytać całość od początku, żeby sobie te techniki przypomnieć i znowu zaczać stosować. na pewno coś w tym jest. Pamiętam tę dziecięcą radość, hehe :D

ragemnin

Post autor: ragemnin » wt lut 13, 2018 8:07 pm

I żeby ni ebyło: zwykle tak jak Wy na wszystko muszę sobie zapracować. Zwykle ciężko ;) Zbyt ciężko. Tamto było za to jak święto w życiu i stąd wiem, że może się to zdarzyć. Nie wiadomo skąd, zupełnie irracjonalnie. Można powiedzieć, że z Kosmosu.

Wedrowiec

Post autor: Wedrowiec » czw lut 15, 2018 12:27 pm

"Wyczarowalam" sobie prace w ktorej jestem juz prawie 4 lata ;-)

ragemnin

Post autor: ragemnin » czw lut 15, 2018 7:36 pm

Pięknie! U mnie już wieje nuda i rutyną. Chyba czasem człek nie wiadomo sam czego chce. A bez tego dusza i umysł się nie moga dogadać :)

Awatar użytkownika
zamek
Kontakt:

Post autor: zamek » sob lut 17, 2018 7:50 pm

ragemnin pisze:
czw lut 15, 2018 7:36 pm
Pięknie! U mnie już wieje nuda i rutyną. Chyba czasem człek nie wiadomo sam czego chce. A bez tego dusza i umysł się nie moga dogadać :)
Masz chyba za mało energii. Rozejrzyj się wokół, które wahadło ssie. 8-)
Dostaję to co najlepsze :)

http://bajka107.blox.pl/html

ODPOWIEDZ