Witam :)

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

lapek
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 4:15 pm
Witam :)

Post autor: lapek » pn paź 11, 2010 10:16 am

Witam WSZYSTKICH :) to mój pierwszy wpis na tym forum i jednocześnie pierwsze forum w życiu na jakim postanowiłem się udzielić, kiedyś stwierdziłem, że jeśli odezwę się na jakimkolwiek to będzie to wyjątkowe forum i tak też się stało :) z góry chciałbym prosić o wyrozumiałość, ja tutaj nawet nie raczkuję, ja tu wpełzłem :) wszystko jest dla mnie nowe, nawet te minki po prawej, ale od jakiegoś czasu troszkę tutaj podglądałem, więc myślę, że szybko nadrobię braki :D
Zaczęło się od Huny lata temu, po drodze było chyba wszystko co tylko mogło być, a we wszystkim czegoś brakowało - czasami podstaw, czasami środka, a czasami zakończenia co sprawiało, że studiowało się to jak książkę z powyrywanymi kartkami albo nawet całymi rozdziałami i w końcu napotykało się na mur nie do przeskoczenia, koniec drogi, życie wyglądało jakby ujeżdżało się wykres giełdowy- z góry na dół i jeszcze raz do góry i totalny spadek, nie do przewidzenia kiedy osiągniesz szczyt i kiedy spadniesz na glebe .... i pojawił się Transerfing, w przypadki nie wierzę, pojawił się w moim życiu w momencie kiedy najbardziej tego potrzebowałem i od razu wiedziałem, że to to...pierwsza myśl jaka przyszła to "całość i dopełnienie" :] i to by było na tyle co do początków, a teraz to trwa:)
Zielona Góra Wita :)
życzę Wszystkim dużo Ciepła i Miłości :)
lapek :]

oczko
Posty: 52
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 12:23 pm
Re: Witam :)

Post autor: oczko » pn paź 11, 2010 12:38 pm

Cieszę się ,że zawitał na forum ktoś z moich stron. Może łatwiej nam będzie zebrać grono uczestników do kursu transerfingu.Widzę, że i Ty rozpoczynałeś od huny... Witaj w wahadle :-D
W życiu nie ma zagrożeń, dopóki nie przygotujemy się na ich realizację


ODPOWIEDZ