Witam

Tu możesz napisać kilka słów o sobie, opowiedzieć, jak się zetknąłeś z książką Zelanda i jakie wywarła na Tobie wrażenie

Moderatorzy: admin, marcelus, filip

pyton357
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 24, 2009 8:25 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Witam

Post autor: pyton357 » czw gru 24, 2009 9:30 am

Trafiłem tu przypadkiem, i temat mnie zainteresował. Jako że interesuję się, rozwojem człowieka.Obecnie przyswajam sobie, system DEIR Wereszczagina, a tu znajduję jakby kontynuację. :mad: Pozdrawiam

Jarek
Posty: 9
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 6:37 am
Re: Witam

Post autor: Jarek » ndz gru 27, 2009 1:28 pm

uważam że transerfing jest prostszy

pyton357
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 24, 2009 8:25 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Re: Witam

Post autor: pyton357 » ndz sty 03, 2010 10:25 pm

Wszystkim, dziękuję za tak miłe powitanie, postaram się przybliżyć teoretycznie system Deir w odpowiednim dziale (o ile zechcecie) tego forum. Pozdrawiam i ( ... ) najlepszych wyborów w Nowym Roku. :-D

basiek
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 28, 2010 7:37 pm
Re: Witam

Post autor: basiek » sob sty 30, 2010 9:40 pm

Ja też chcę wszystkich serdecznie powitać, choć już jest dość późno , a rano do pracy :( Na książkę Zelanda trafiłam popijając wodę utlenioną :D lub przez mojego anioła :lol:, czytam drugi tom powoli próbując wprowadzać ją w życie :-D Efekt taki, że ledwo wyrabiam się ze zleceniami, a więc kasy będzie więcej też dobrze :dance: Ale najważniejsze jest to, że odkąd interesuję się pozytywnym i duchowym rozwojem zmieniam się ja, moje otoczenie i życie. Kocham taki świat i czuję się coraz szczęśliwsza czego wszystkim Wam życzę
pozdrawiam


ODPOWIEDZ